reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

MARTIK jak ja Cię lubię za to niedopinanie spodni:-p

co tu taka cisza? wszystkie szykuja się na sylwestra?? gdzie wyruszacie? na białą salę tak jak ja??:-p

Jakbyśmy się nie ''widziały'' to życze udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku. Aby i on opiewal w same szczęśliwe chwile z maluszkami, starszakami, mężami, psami, kotami a może i nowymi fasoleczkami:* Najlepszego Kochane:*
 
reklama
pragne tylko napisac ze ....


LORENA ROZWALILAS MNIE TYM DOMOWYM SPA O 7 RANO :-D:-):szok::-p:cool2:

hahaha normalnie nie moge, co za gosciowa ! o 7 rano to ja zazwyczaj spie (* tzn teraz spie jak maz ma urlop a tak to na 8 do szkoly zazwyczaj z Cortinka lece ;-) ) a jak nie spie to wygladam jak larwa i nawet na mysl mi nie przychodzi zeby to zmienic ;-)

na sylwestra planuje zabawe w NOT - Nocne Ogladanie Telewizji :-p

tak wlasnie mysle czy Cortinek mi sie nie obudzi w nocy bo u mnie na ulicy to zazwyczaj glosno jest :baffled:

pozdro laleczki !:cool2:
 
my na sylwka też w domu i chyba pierwszy raz od daaawna sami :-D

hehe to ja powiem to co Cortina - o 7 rano to się śpi :-D mnie przed 9 z łóżka żaden diabeł nie wygna, nawet możliwość zrobienia sobie spa ;-)
 
Cortina, moje dwa modele nie mają opcji spania o 7 rano, więc pozostało mi się przystosować;-) a ta 7 rano to już był środek dnia, bo wstaliśmy z Małym Gadem o 5, to znaczy Mały Gad wstał i mnie obudził. Dziś był dzień wielkiej łaski i spanie do 7 rano, za to kosztem pobudki w nocy na siusiu córci i karmienie synka.
Gosia B. 9 rano:szok::szok::szok:, to już nie pamiętam kiedy wstałam o tej porze. O 9 to już jesteśmy ubrani, Madzia po śniadaniu, a Marcin tuż przed zjedzeniem kaszki.
Szczęśliwego Nowego Roku kochane, spełnienia marzeń, radości z maluszków, mężów chętnych do pomocy, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy.
 

☆Szczęśliwego Nowego Roku!☆


Jakbym nie miała możliwości wejść na neta to już składam życzenia :-)

U nas sylwester to w tym roku maraton filmowy - ściągnęłam 7 filmów, mojemu zakupiliśmy piwka, a dla mnie Piccollo. Jesteśmy gotowi!

Pozdrawiam
 
Domik- a ja Ciebie lubie nawet jesli sie dopinasz w spodnie sesese:-)
Lorena- zazdroszcze SPA, ja rowniez nie spie do takich nieludzkich godzin jak Gosia, raczej Twoje klimaty ze wstawaniem- takie nocno-ranne:-)
Smoniczka- jak ucho? pomogl wacik z olejkiem? mam nadzieje, ze juz przeszlo:-)
Cortina- mam taki sam plan na wieczor sylwestrowy, ale skrotu nie znalam:-)
Gosia- ucaluj tego mojego kochanego biszkopcika od ciotki, juz sie nie moge doczekac kiedy wysciskam tych twoich lobuziakow znowu:-)
Gia- co za filmy bedziesz ogladac? dawaj tytuly, moze cos zgapie:-)

A teraz mam pytanie- czy ktos zna adwokata od rozwodow lub dobre miejsce zeby ukryc cialo??? Bo jeszcze sie nie zdecydowalam co zrobie z tym moim chlopem:-D nosz chyba chce mnie do wariatkowa doprowadzic ta chlopina cholerna!!!!


Moje kochane zycze Wam aby nadzchodzacy Nowy Rok przyniosl jak najmniej trosk I jak najwiecej radosci. Niech kazdy dzien obfituje w milosc, zdrowie I szczescie:-) Spelnienia marzen I wszystkich noworocznych postanowien:-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Hej laseczki :)
Z moim uchem już lepiej, wata i olejek pomogły ; ] Madzia też dochodzi do siebie, jeszcze tylko trochę gili, ale tragedii nie ma.

My dzisiaj z emkiem szykujemy wieczór na wypasie, tzn będzie sushi domowej roboty i pizza też domowej roboty. Jak któraś chętna to zapraszam. Zawiesiłam 4 baloniki, a co jak szaleć to szaleć :-D
Szampana w tym roku nie będzie, bo nasz pies tak się boi strzałów, że te co będą na dworze to i tak za dużo jak na nerwy tego mojego kundelka. W ogóle od kilku dni już strzelają a ten biedaczek jakby mógł to by w mysią dziurę wlazł.

Kochane ja też chciałabym wam życzyć aby ten Nowy 2014 rok był lepszy od tego co mija, dużo zdrówka, miłości i pieniędzy :tak:
 
Domik- a ja Ciebie lubie nawet jesli sie dopinasz w spodnie sesese:-)
Lorena- zazdroszcze SPA, ja rowniez nie spie do takich nieludzkich godzin jak Gosia, raczej Twoje klimaty ze wstawaniem- takie nocno-ranne:-)
Smoniczka- jak ucho? pomogl wacik z olejkiem? mam nadzieje, ze juz przeszlo:-)
Cortina- mam taki sam plan na wieczor sylwestrowy, ale skrotu nie znalam:-)
Gosia- ucaluj tego mojego kochanego biszkopcika od ciotki, juz sie nie moge doczekac kiedy wysciskam tych twoich lobuziakow znowu:-)
Gia- co za filmy bedziesz ogladac? dawaj tytuly, moze cos zgapie:-)

A teraz mam pytanie- czy ktos zna adwokata od rozwodow lub dobre miejsce zeby ukryc cialo??? Bo jeszcze sie nie zdecydowalam co zrobie z tym moim chlopem:-D nosz chyba chce mnie do wariatkowa doprowadzic ta chlopina cholerna!!!!


Moje kochane zycze Wam aby nadzchodzacy Nowy Rok przyniosl jak najmniej trosk I jak najwiecej radosci. Niech kazdy dzien obfituje w milosc, zdrowie I szczescie:-) Spelnienia marzen I wszystkich noworocznych postanowien:-):-):-)

Martik77 większość to starocie z tego roku...:-)
- Dziewczyna z tatuażem
- Hamilton
- Koliber
- Łowcy głów
- Atlantic Rim
- Olimp w ogniu
- Świat w płomieniach

Na wieczór robię tartę z łososiem...:-)
To tak żeby wam smaka zrobić:-)
 
Gia- niestety musze Cie rozczarowac, mnie losos nie rusza sesese:-p
a co do filmow to Koliber to ten z A.Buzek I cuuuuudnym J.Stathamem???
images.jpg Dzizas, jak mi sie ten facet podoba I jak moj M w niczym go nie przypomina:-( hehehheeh :-D
Podobno super I chyba go sobie dzisiaj obejrze- dziekuje:-)
Smoniczka- 4 balony?? wow to grubsza impreza sie szykuje!!!:tak: Moj psiak tez nie lubi strzelania, I co mnie bardzo cieszy w Irlandii nie ma takich fajerwerkow jak w Pl, jest zakaz strzelania przez caly rok z wyjatkiem Halloween I Sw. Patryka(17 marca).
 

Załączniki

  • images.jpg
    images.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 36
reklama
Gia- niestety musze Cie rozczarowac, mnie losos nie rusza sesese:-p
a co do filmow to Koliber to ten z A.Buzek I cuuuuudnym J.Stathamem???
Zobacz załącznik 601524 Dzizas, jak mi sie ten facet podoba I jak moj M w niczym go nie przypomina:-( hehehheeh :-D
Podobno super I chyba go sobie dzisiaj obejrze- dziekuje:-)
Smoniczka- 4 balony?? wow to grubsza impreza sie szykuje!!!:tak: Moj psiak tez nie lubi strzelania, I co mnie bardzo cieszy w Irlandii nie ma takich fajerwerkow jak w Pl, jest zakaz strzelania przez caly rok z wyjatkiem Halloween I Sw. Patryka(17 marca).

Taaaaakkkkkk Statham......;^) ciacho!
 
Ostatnia edycja:
Do góry