reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

reklama
Cortina- ja tez:-D a jeszcze sie dopycham serniczkiem:szok:
Wlasnie zarzadzilam ogolnorodzinny spacer do lasu, nawet psu sie nie upiecze:-p
piekna mamy pogoed, to trzeba sie ruszyc.
Moje dziecko zostalo zaatakowane przez kolejnego wychodzacego zebola I mam tragedie ze slinieniem I marudzeniem, no ale co tam... zycie:-)
A wy jak tam lutowki? Zyjecie?
Smoniczka jak po imprezce? diabelek z dupci Madzinej wypedzony?:-)
 
reszta chyba tez zgona ma poswiatech bo nie sklada meldunku :-p

no wlasnie jak tam nasze chrzczone dzieciaczki ? Kajtek ? Madzia ? medlowac i zdjecia wstawiac !

Martik jak dopchasz sie serniczkiem to chooo do mnie na salatke gyros bo wlasnie sie chlodzi :cool2:
 
Hej!

ledwo żyję:sorry2: i zaraz się będę toczyć:szok: teraz muszę zbierać siły na wieczór sylwestrowy - będzie impreza - 9 dorosłych i 7 dzieci i to wszystko pod moim dachem:-D będzie się działo:rofl2:
 
Hejka
Ja się melduje, dopsko mi przyroslo do kanapy :-) tradycyjnie siedzenie, jedzenie i końca nie widać.
Chrzciny się udały, diabełek trochę walczył ale został pokonany :-)

Cortina został ci jeszcze gyros? Nie wiem gdzie go wcisnąć ale co tam :-)
 
jeeeeeeeee............ aż mi niedobrze z tego przejedzenia. ale na dole czekają jeszcze krokiety i barszcz:-D

dziękuję wszystkim za życzenia :*

Lena w te święta tak pięknie bawiła się z kuzynkami.aż miło bylo popatrzec. za to spac nie chciała. wczoraj poszła dopiero o 22.30!!! a zawsze o 20 już śpi.

mamy nową umiejętnośc. Lenka sama stoi :)
 
Domik- gratulacje dla Lenusi, zdolna dziewczynka:-)
Cortina- na gyrosa zawsze znajde miejsce sesese, I chyba wlasnie przez Ciebie zrobie ja na Sylwestra, bo narobilas mi ochoty:-p
 
reklama
ff zrobiłam poświąteczne porządki :-D znaczy odkurzone, podłoga zmyta itp :D bo przez święta syf się zrobił :)

aaa no właśnie domik mi przypomniała, że miałam naszego grzmota. ale najpierw gratki dla Lenki :)
otóż Julek od kilku dni też ładnie kilka sekund sobie stoi sam :tak: i wraz z tą umiejętnością zaczął elegancko raczkować :-D bo wcześniej czołgał się na brzuchu bo tak było szybciej. przeraczkował trzy kroczki i buch na brzuch, a teraz dostał takiego spida raczkując, że jestem w szoku :-D
 
Do góry