reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

domikcw, mam śpiworek do wózka JEDO ŚPIWOREK DO WÓZKA UNIW. FYN, BARTATINA, NEIVA (3780402197) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. myślę, że i do sanek się nada, Magda jeździła w sankach jak już była większa, więc po prostu zawijałam ją w ciepły koc. Sanki mam z pchaczem i są rewelacyjne, w zeszłym roku jak byłam w ciąży, to te sanki były dla mnie zbawieniem, bo wcale się nie męczyłam idąc na spacer. domik Twoja Lenka to super zdolna dziewczynka, umie już bardzo dużo.
Cortina, też wiecznie jestem z czymś do tyłu, piszę sobie kartki co mam danego dnia zrobić, ładnie sobie wszystko planuję, a potem coś trafia wszystkie moje plany.
martik77, jak nocka dzisiaj, ja jestem już po pierwszej kawie i rozważam zrobienie drugiej, Młody wydzwania gdzieś ze swojego telefonu, co chwilę pokazuje mi jakieś inne zabawki i gada po swojemu jak szalony.
 
reklama
Heloołłłłłłłl :-D

Drimus ubiesz Kajtka normalnie tzn jakas koszula, pulowerek, porteczki i bedzie cudnie pieknie chlopiec wygladal :-) w H&M ostatnio Cortinowi takie ciuchy na swieta kupowalam, przydadza ci sie nie tylko na raz ;-)

Lorenka szacun kobieto za godzine w ktorej posta pisalas ;-)

Smoniczka piekna suknia swiateczna :-)

Martik szczesciaro mozesz sie dopalaczem ratowac a ja matka karmiaca, ratuje sie glukoza w pastylkach gdy mnie moje gady wykanczaja ;-)

ubralismy choinke ! wiec Cortin ma co robic, od rana rozbiera choinke :rofl2:

Mlody drzemkuje wiec ide wykorzystam chwile i sobie malne twarz coby na spacerez nie straszych ludzi :sorry2:
cius !
 
Cortina no widzialam takie elegancke komplety na tablica.pl tylko nie wiem czy czegos tanszego nie wyczaje stacjonarnie. a do h&m niby widze przez okno gigant galerie co mi urosla, ale nie mam po drodze. moze po swietach bede miala wiecej czasu. no bo kurka nie ubiore goscia w kombinezon pomaranczowo brazowy heheeheh;-)

ide ogarniac chatencje...jesooo ale u nas magiel!!!! zero swiat, nic nul!
 
dreamuś i jak ogarnianie chaty????? Właśnie próbowałam odkurzać i moje starsze dziecię, wyłączyło mi odkurzacz, bo chce się poprzytulać, po czym stwierdziła, że dziś nie sprzątamy, bo chce żyć w bałaganie:szok::szok::szok::szok:
Nastrój świąteczny robią u nas nalepki żelowe na okno z biedronki, choinka i bałwanek.
 
Dreamuś nic nie pomogę, my już dawno po, ale cortina dobrze mówi, tylko właśnie cos na wierzch białego by sie przydało:tak:

u nas dziadek odnowił nasze stare sanki, sama na nich jeździłam:-) dorobił oparcie, a zamiast śpiworka wolę ciepły koc, mamy śpiworek ale jakoś do mnie nie bardzo przemawia :rofl2: jak na razie pogoda bardziej wiosenna niz zimowa...
 
chata nadal w "gruzie"...u nas też rulują naklejki z biedry... wyciągnęłam małą nakomodową choinkę ( i tak wyjeżdżamy więc w tym roku nei szalejemy z drzewkiem).
Młody dzisiaj bije rekordy w niespaniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:
a odkurzacz budzi niemiłe skojarzenia...odciągam mu nim katar, bo aktulnie okres influencji mamy:-/

co do dresu na chrzest to wlaśnie mam problem z wierzchnim, bo u nas zimno będzie w kościele:( ten zestaw, ktory widzialam z kurtałą zimową był, ale kurcze no szkoda mi tyle kasiory na ubior na jeden raz - bo wczesniejw yrosnie zanim to ponownie zalozy)...toteż kombinuję co tu zrobic zeby kurtala nie wygladala tak wiesniacko, bo pewnie bedzie najstarszy.

sie rozpisalam....aaaaaaaaaaaaaaaa, skonczylam karmienie z racji chorowania...wlasnie wpijam pierwsze od 2 lat piwo!!!!!!!!!!!!!(grzane) ciekawe czy bede miala "fazkie";-P
 
Dreamus I jak tam "fazka" byla?;-)
Ubierz go normalnie w kurtke, to przeciez zima jest, ja bym sie nie szczypala I ubrala na jakies 'elegantsze' ciuszki te kurtke ktora aktualnie posiadam na stanie. U nas kladzie sie biala szatke na dziecko. Kiedys to byly takie mini sukieneczki, a teraz coraz czesciej to biala, ozdobna chustka.
Klowee moi rodzice tez jeszcze maja nasze sanki:) I mam nadzieje, ze bede mogla kiedys Szymona w nich powozic:)
Cortina- biedna Ty:-p ale synus Ci wynagrodzi to cycowe poswiecenie :-)
Smoniczka- sliczna kiecuszka, a Madzia sie robi taka do Ciebie podobna, kazdego dnia bardziej :-D
Lorena- jak tam corcia? dalej chce zyc w balaganie? heheh- uwielbiam jej teksty:rofl2:
Domik- jak tam tablet? opanowany do perfekcji???
Choinka ubrana, na klusce zadnego wrazenia nie zrobila, nawet nie musze jej zaslaniac niczym, bo Szymon wcale do niej nie podchodzi... chyba mu sie nie podoba:tak:
Ide sobie druga kawe zrobic, poki mala gadzina drzemie:tak: ktoras chetna moje drogie kolezanki, mam co checie- rozpuszczalna, sypana, 3w1, cappuccino o smaku waniliowym I wisniowym, bezkofeinowa I inka, a jeszcze posiadam maszyne specjalna do kawy (chyba moj najmniej trafiony zakup), ale w sumie bardziej sluzy do zbierania kurzu, wiec jesli ktoras chetna na latte to rowniez w menu:-)
 
Martik ja poproszę inkę ; ]
Fajnie, że mały nie zainteresowany choinką, przynajmniej dotrwa w całości do końca świąt :-D

Co do tego podobieństwa Magdy do mnie, to faktycznie córunia mamuni, ale jak porównuję zdjęcia jak mąż był w wieku Magdy, to też się córci nie wyprze ; ]

Lorena ale twoja Madzia wyluzowana, bałagan jej nie straszny hihihi ; ]

Dreamuś ja też się zastanawiam co malej ubrać na chrzest i zdecydowałam, że pójdzie w różowym kombinezonie, bo taki mamy. Myślałam, żeby coś kupić, ale doszłam do wniosku, że na jeden raz mi się nie opłaca. To przecież nie rewia mody. W domku ją ubiorę w piękną sukienkę, którą dla niej zrobiła moja mama.
A pifko jak, uderzyło do głowy, czy szału nie było? :-);-)
 
Lena przechodzi sama siebie..... w nocy potrafi jesc 3 razy po 230 ml a do tego ok 3 jest wyspana i urzadza cyrki.... a jak juz spi to ciagle sie wybudza i wyje.... normalnie nie daje rady. Mam dosyc. Od rana marudzi ze mam ja ochote na kosmos wyslac....
Smoniczka sukienusia urocza:-) juz mialam zamiar sie na nia zalapac a tu wczoraj chrzestna lenki przyniosla jej przecudna sukieneczke na swieta. Musze jej tylko dorobic kremowa opaseczke i bedzie jak gwiazda:-)
Lorena haaha madza dba o wasz wpolny czas. Co tam sprzatanie:-)
Dreamus dziewczyny maja racje. Nie ma co sie wykosztowywac noa nowa kurteczke na jeden raz. Ja malej kupilam na chrzest sukienke ponczo, buciki i 200 zl poszlo sie pasc a miala na sobie tylko to raz.
Martik z tabletem sie zaprzyjazniam:-) kawy generalnie nie pije ale po kilku nieprzespanych nocach to poprosze takiego szatana! I do tego jaies ciacho. A co i tak jestem gruba.....
Miejcie mnie w opiece bo nie wiem jak dalej to marudzenie wytrzymam
 
reklama
no macie racje, tez mi szkoda kasiory na zestaw na 1 godzine;-) cos wymysle...moze cos w lumpie wynajde???????

powiem tak, z tym piwkiem to szalu nie bylo. zrobilismy sobie grzane, a mlody sie wypil i nie chcial isc spac do 21:30!!!!!!!!! wiec to grzane pilam chyba 2 godziny ze juz grzane bylo tylko w nazwie, no i chyba % wyparowaly...a tak sie cieszylam ze mi lekko zaszumi w glowie;-) heheh

kawke...zawsze.....ja choruje na zaparzarke do capuccino mukka bialetti...tylko cholerstwo drogie jak na jakas tam fanaberie, bo i czasu bym nie miala robic.by stalo i sie kurzylo.:sorry2:

kurcze dziewczyny ale fajowo! nasze pierwsze swieta z bobasmi poza brzuchem;-)
te nasze lutowiatka to najfajniejsze na ziemi!!!!!!!!!!!!
 
Do góry