reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Hej!
Witam się na szybko i melduje że żyję:) U nas remontowo, na razie świątecznych akcentów brak, ale mam nadzieję że nadejdą:)

dremuś - zgadzam się z Tobą - lutówiątka są the best!

muszę przejrzeć półki Jaśka bo w ogóle nie pomyślałam w co go w ubiorę na święta, dziewczynki jakieś sukieneczki mają, ale ten mój kawaler w czym wystąpi to nie wiem:sorry2:

pozdrawiam gorąco:)
 
reklama
co do dresu na chrzest to wlaśnie mam problem z wierzchnim, bo u nas zimno będzie w kościele:( ten zestaw, ktory widzialam z kurtałą zimową był, ale kurcze no szkoda mi tyle kasiory na ubior na jeden raz
dreamuś słońce i właśnie to motywowało mnie żeby chrzciny były jak jeszcze było ciepło, temat ogarnęliśmy na początku września, zresztą córcię też we wrześniu chrzciłam tyle, że na koniec września i imprezka była razem z jej pierwszymi urodzinami. Dodatkowo miałam farta i w ramach bonusu dostałam garniturek, bo moim bratanku, więc kupić musiałam tylko body, skarpetki i buciki.
martik77, oczywiście, że chce żyć w bałaganie, odkurzanie odbyło się w trzech ratach z dwiema przerwami na przytulanie i życie w bałaganie:-D
Patik80, ja chyba jakoś specjalnie Młodego nie będę ubierać, body, dżinsy i heja, Miśka pewnie będzie marudzić, że nie chce sukienki, bo spodniowa się ostatnio zrobiła, bluzki to najchętniej z samochodem albo z samolotem, ciekawe w co uda mi się ją ubrać na Święta.
Co do tekstów odnośnie porządków to moja córcia jest the best, nie wiem czy wam pisałam tekst z porządków przed jej urodzinami, proszę ją żeby mi nie przeszkadzała, bo muszę posprzątać, przecież przyjdą goście, musi być ładnie itp, itd, a Gwiazda na to "Mamusi przyleci samolot i posprząta i pozmywa", oczywiście sprzątania tego dnia nie dokończyłam, następnego dnia dalej akcja sprzątanie i pytam jej "Madziuś mówiłaś mi wczoraj, że przyleci samolot i posprząta i pozmywa ... gdzie on jest?" a córcia radośnie na to "Mama przecież samolot nie ma rączek"
Moje towarzystwo już nie śpi, nie skomentuję tego.
 
Lorena hahaha ty to masz wesoło z Madzią :)))

Dreamuś ja właśnie sobie przypominałam jak w wigilię nie mogłam się przysunąć do stołu bo bęben miałam ogromny hahaha :-D a teraz będzie dodatkowe krzesełko dla naszych maluszków

My dzisiaj już wyjeżdżamy do rodziców, czeka nas długa podróż (ponad 4 godziny) więc cioteczki trzymajcie kciuki, żeby gładko i szybko zleciało :tak:

Lecę jakąś kawkę zrobić, któraś chce ???
 
czesccccccccccccc !

ale fajnie ale fajnie juz nidleugo swieta :-D jaram sie nimi strasznie, rok temu Cortinek w brzuchu swieta spedzil a teraz bedzie przy staole siedzial :-)
duze te nasze potworki juz takie :-)
w domu juz swiatecznie, dzis zaczelam robic pierwsze zakupy i w nd chyba rusze z gotowaniem :-)

jak wasze dzieci i wasze choinki ? :-D
nasza choinka ma ciezkie zycie ;-) :baffled::confused:
kot i cortin wciaz sa nia zainteresowani ;-)

Cortin lula wiec ide tworzyc liste zakupowa :-)

buziaaaaaaaaaaki !
dla Kajtka dwa bo wlasnie jego suwak widzilam i ma dyszke na liczniku ;-)
 
smoniczka eee długa - my do martik jechaliśmy 6 godz z naszymi maruderami.

jak usłyszycie o Polce zamkniętej w wariatkowie w Irl to będzie to o mnie
baffled5wh.gif.pagespeed.ce.aA6MwztLt7.gif
spaliśmy do 9:20 więc myślałam, że się wyspali i będzie fajny dzień. a oni marudzą na potęgę
realmad2.gif.pagespeed.ce.lNT9dwfExo.gif
słuchać nie można już tego! Julka chciałam zamknąć na chwilę w huśtawce to małpa tam się wygrzebuje z szelek i wstaje :/ oszaleć można

co do świąt to specjalnie się nie stroimy ;-) chłopaki mają jakieś koszule to ubiorą, a spodnie to byle nie dresy i były wygodne :)
 
hahaha laski ! uwielbiam was czytac ! bo dzieki wam wiem ze nie tylko ja mam przesrane hahaha :-D:zawstydzona/y::-p:cool2:

nie mam prezentow jeszcze dla dzieci:confused:
jak sobie pomysle co sie w galeriach-marketach teraz dzieje to slabo mi sie robi i nie chce mi sie tam jechac :baffled:
 
Wpadłąm sobie w wątek z przepisami zaczerpnąć przepisu na pierniczki :-) przy okazji napiszę, że żyjemy
Laura ma katar, mam nadzieję, że nic gorszego się z tego nie rozwinie
Ja to nie wiem w co ręce włożyć, z gotowaniem masakra bo trzeba to robić po nocach.
Na to wszystko sąsiadka zalała mnie 2 raz w tym tygodniu, awarie kanalizacji ma i smród w całej kamienicy, pocieszam się, że sąsiadkę z góry zalała jeszcze bardziej.
Cortina, ja nie mam żadnych prezentów, jutro jedziemy kupić i już wiem, że to będą ciężkie zakupy. Dla Laury chciałam fotel taki z allegro, pluszowy, rozkładany..szukam i chyba wszystkie wykupione :(
smoniczka, szczęśliwej podróży
Lorena, Madzia wymiata :)
 
Ja wlasnie wrocilam z wyjcem ze spaceru polaczonego z zakupami... ja nie wiem czy w tym okresie daja za darmo towar w sklepach bo ci ludzie jak poparzeni ganiaja, nie patrza czy kogos staranuja, byle do przodu, obled!!!
Smoniczka daj znac, jak minela podroz :)
U nas choinka nie ma tak zle, Szymon sobie upatrzyl tylko jedna bombke, wiec mu ja przewiesilam na najnizsza galazke I jest szansa, ze drzewko w calosci dotrwa do Swiat.
Gosia, Domik- heheh, odwiedzimy was grupowo w tym wariatkowie:-D Jak zobacza taka horde lutowek to szybko was wypuszcza:-p
Patik- dzieki Ci kobieto, przypomnialas mi ze tydzien temu mialam pomyslec w co kluske ubiore. Szymon rosnie jak szalony I znowu mu musze cala garderobe wymieniac:-)
zdrowka dla zakatarzonych oby szybko przeszlo:happy2:
 
reklama
Hej ho!
To JA :-D

Jak tam? Co tam słychać?
Widzę, że prezentowy temat. Kubcio dostanie chyba kilkanaście kilometrów kabli schowanych pod sofą, żeby można je było wyciągać, i wyciągać, i wyciągać i nigdy nie będą się kończyć. Nic innego go nie interere :-)

Martik a pewnie, że dają w sklepach za darmo! Tylko ja nigdy nie wiem co... nie wiem czy zawsze wszystko przede mną wybiorą czy o co cho? :zawstydzona/y:

Agaod podziwiam, że w ogóle chce Ci się po tych nocach gotować! Ja to nocami albo próbuję spać albo rozmawiam z porcelanowym ziomkiem :-) ileż on ode mnie informacji wyciąga! Byle by nie wypaplał za dużo :-D:-D

Domik i Gosia przyjedziemy Was odwiedzić! Albo trafimy wszystkie do jednego pokoju :tak:

Cortina rok temu Cortinek matce serwował potworne zgagi, a teraz rozbiera Ci choinkę :tak: Nie ma lekko!

Smoniczka udanej podróży (choć pewnie w niej już jesteście) ;-) daj znac jak droga minęła ;-)

Lorena teksty Madzi są najlepsze! Jakby jednak ten samolot się zjawił i coś pomógł to podeślij go potem do mnie :cool2:


To teraz tak w skrócie co u nas. Kubcio szaleje. Biega po całym domu, wspina mi się na kanapy i inne niżej położone obiekty. Zapytany jak się nazywa robi taki słit dziubek, a potem się szczerzy i mówi baba :-p więc niezły żartowniś nam rośnie. Kropek tez rośnie. Wnioskuję to po ilości ciuchów, w które się nie dopinam. Poza tym, że rośnie wybrzydza w jedzeniu. Co bym nie zjadła, to nie bardzo mu podchodzi. Gadam sobie dość często z porcelanowym ziomkiem i tak jakoś dzień mi u(s)pływa :-D

Sto lat dla Kajtuli z okazji dyszki!

Baj!
 
Do góry