reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

U nas kumulacja synuś akcja zęby i katar, do tego Młoda zęby i katar, do duuu z taką kumulację ja chcę trafić kumulację w lotto.
Młody ma dopiero 3 zęby, więc jeszcze się trochę pomęczymy. Siada ładnie, raczkuje jak rakieta, wstaje przy wszystkim, próbuje się wdrapywać, gania koty, gania siostrę, więc jest wesoło.
 
reklama
hejoo !!!!

u nas tez zabkowanie na tapecie ;-) mamy 8 zebow i kolejne swedza, slina leci ciurkiem ;-)
Cortin dozuje matce adrenaline codziennie ;-)
ulubiona zabawa wchodzenie po schodach jak widzi ze go gonie obraca sie i pokazuje mi nu nu ;-)
jest pocieszny, smieszny, bardzo towarzyski tak bardzo ze kupienie w biedronce chleba trwa 30 min bo on zaczepia ludzi a oni wypytuja o imie, wiek itp ;-) Stawac przy meblach tez lubi, najlepiej mu sie staje przy meblach z kantami ;-)
obecnie na czole ma guza wielkiego, cud ze to tylko guz bo walnal w kant szafki :szok:

piszcie lutowki piszcie, strasznie brakuje mi tutaj zaleglosci do czytania ;-)
 
Hej!to i ja wychylę nosa z dziupli:-D

Jasiek ma 3 zęby, 4 wychodzi, wiec nocki są do bani, na szczeście w ciagu dnia jeszcze nie tak źle, chyba że go teraz przechwalę i pokaże mamie na co go stać:-p Jesteśmy teraz na antybiotyku, bo Jasiulek ma zapalenie odmiedniczkowe nerek, zaatakowała go bakteria E.coli. Zaczął goraczkować najpierw ok. 38,3-38,5, po kilku dniach temp. dochodziła w nocy do 39,7. Pedem do lekarza, na szybko badania krwi i moczu i okazało się że to zakażenie układu moczowego:( Dostawał zastrzyki, wisiał nad nami szpital. Teraz wiem, że nie można wszystkiego na zeby zwalać. A tak raczkujemy na całego i chodzimy przy meblach czy w łóżeczku.

pozdrawiamy:-)
 
Cofnęłam się z sentymentem do naszych wpisów, które były dokładnie rok temu :) wtedy na tapecie było pospisywanie petycji o dłuższy urlop, kompletowanie wyprawek (promocyjne zakupy w smyku), narzekania, że nudno, że ciągle jemy słodkie, że brzuchy twardnieją i że już chcemy rodzić :-D ale fajnie się to teraz czyta :)))
 
smoniczka, ja mam odwieczny problem ze spaniem..nic z czasów ciąży się nie zmieniło w tej kwestii, nadal nocą lubię przed kompem posiedzieć :-)
u nas tak jak u smoniczki jedno karmienie w nocy, zęby mamy 2 na dole, górne dopiero wyjdą :-) Laura już od dawna raczkuje, wstaje, chodzi przy meblach, czasem jak się zapomni to przy pchaczu też, ogólnie rośnie z niej rozrabiaka, szarpie za firany, znęca się nad psem, buszuje w łazience i wynajduje tam różne skarby:sorry:pilnować trzeba na każdym kroku diablicę

dziewczyny, w jakich rozmiarach macie kombinezony? ja kupiłam w 86 i obawiam się czy nie będzie za duży

Lorena, tej kumulacji w lotto z całego serca Ci życzę..pewnie podzieliłabyś się z nami lutufffkami :rofl2:
Cortina wow!! 8 zębów..idziecie jak burza :-)
patikcałe szczęście, że obyło się bez szpitala, zdrówka dla Jasia:-)
 
Ja pierdziu Cortin ma 8 zębów a mój Robal ani pół nie posiada...ale chyba lada moment je miał będzie bo maruda przeokropna...:/

Dziś nam meble do sypialni przywieźli...jeeeeaaaa wreszcie się jak człowiek wyśpię :D
smoniczka fajnie tak powspominać ;) ja ostatnio zdjęcia brzucholi na bb oglądałam, ale miałyśmy fajne bębny :D:D
 
kurde... tez mam kombinezon rozmiar 6-9 miesięcy - chyba 80cm i sie obawiam, że w ogóle go nie założę - co prawda ja go nie kupiłam tylko dostałam ale jest taki ładny i mi go szkoda nawet raz nie załozyć...

Cortin torpedy zębowej dostał!!!

Mi się Antek zapomina, że chodzić nie umie i jak wstaje to się puszcza i leci na głowę... a ostatnio wylał na siebie wiadro z brudną woda od mopa... gamoń mały...
 
Heloł!
Jestem i ja!

Kubcio tak jak Cortina ma 8 zębów. Właśnie wychodzą mu na dole obie czwórki i chyba oszaleję! Do tego ma ostre zapalenie krtani i mam mega marudę w domu :-D
19 listopada (w moje urodzinki) Kubek powiedział do mnie mama i zrobił pierwsze 3 stabilne kroczki. Teraz już przechodzi pół pokoju. Wolnym krokiem, ale stabilnym. Najchętniej jak trzyma coś w rączce, bo wtedy myśli, że czegos się trzyma i jest bezpieczny. :-)

Oficjalnie mogę się już pochwalić, że w lipcu 2014 spodziewamy się kolejnego dzieciątka :tak:

To teraz mi powiedzcie czy macie kombinezony z pełnymi/zamkniętymi nóżkami? Ja bym chciała taki bez stópek, bo mam fajne śniegowce dla Kuby. Super ocieplane i takie milusie mięciutkie. I sama nie wiem co robić. Dostałam od kuzynki spodnie na szelkach i kurtkę, ale to nigdy nie zakryje tak fajnie plecków nie?

Kwasia koniecznie daj znać jak pierwsza noc z nową sypialnią :tak:Rozumiemy, że małżonek nie pracuje dziś na nockę i spędza noc w domu? :-p;-)

Patik dużo zdrówka dla Jasieńka!

Cortina z tym brzuchem się uśmiałam. U mnie zmieniło się to, że jem więcej, a brzuch mi jakby wisi do kolan :-D

Fajnie, że wątek odżywa! Nie pozwólmy mu umrzeć śmiercią naturalną! W końcu to tu wylewałyśmy nasze pierwsze... mdłości! :-D:-D
 
reklama
melduję się i ja... póki co na moment, ale jestem! ;-)
Julek nadal nie posiada zębów i jeśli mu w końcu nie wyjdą to matka wyląduje w wariatkowie. poza tym etap mamamamamamama na tapecie, ewentualnie może być tata. na resztę się wypina z rykiem.

co do kombinezonu to mamy po Mikołaju dwuczęściowy. nie pamiętam czy to 80, czy 86 ale na Julka jest ok. fajny bo można wykorzystać samą kurtkę, spodnie jeszcze zalegają w szafie bo aż tak zimno nie jest, żeby je wyciągać. choć co niektórzy się śmieją, że dla mnie chyba nigdy za zimno nie będzie skoro jeszcze rajstopek dziecko pod spodniami nie miało :-D ale przy 0 st to mu wsadziłam te nóżki w śpiworek w wózku - nie jestem aż tak wredna, żeby dziecko mrozić ;-)
 
Do góry