reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Dobry Wieczór.
Wieki mnie tutaj nie było. Nie wiem czy mnie w ogóle pamiętacie. Nie jestem w stanie nadrobić tego co przez te w sumie 5 m-cy napisałyście.
Mam nadzieję, że Wasze pociechy zdrowo się chowają i dają Wam mnóstwo radości.
Po krótce napiszę Wam, że u mnie wszystko idzie ku lepszemu.
Mój były narzeczony jest pozbawiony praw do dziecka i ma zasądzone alimenty i radzimy sobie same. Jest Nam bez niego lepiej :)
Moja córeczka ma niestety skazę białkową i pijemy obrzydliwy Nutramigen, próbowałam z zupką jarzynową zaczynając od samej marchewki i tak dalej według zaleceń lekarza, niestety mała jest również uczulona na niektóre warzywa.
Chciałam podziękować Wam, że przez długi długi czas byłyście wirtualnie ze mną i przeprosić za to, że Was tak zaniedbałam.
Nie jestem w stanie codziennie wchodzić na forum ale często jestem bez logowania, żeby po prostu przeczytać 2,3,4 posty - co u Was.
Trzymajcie sie ciepło dziewczynki i ucałujcie swoje pociechy od Błękitnej.
 
reklama
Kwasia to i ja wpraszam się na parapetówkę, no i żeby nie było prezent też się znajdzie, dobry kryształ nie jest zły,
i-crystal-julia-wazon-krysztalowy-20-cm-4682.jpg


aaaaaaaaa no i jak wazon to i kwiaty, a tu już masz wybór ... gerbery czy goździki????
0406.jpg

14180313-piekne-rozowe-gozdziki-w-wazonie-na-bialym-tle.jpg

Cortina, piękne te szklaneczki, pamiętam że dostałam komplet w czerwonych koszyczkach na prezent ślubny od sąsiadów mojego męża, ech to były czasy, w tym roku nasze małżeństwo uzyska pełnoletniość, bo już wkrótce 18-sta rocznica ślubu.

Ćwierć nuta, mój Misio co prawda waży w porównaniu z Twoim synkiem, aż 6860, ale on na starcie miał prawie kilogram więcej niż Twój Szymuś. Widocznie taka uroda chłopaków z 6 lutego, że będą smukli, bo mój synuś też długi, śmiga w ciuszkach na 74 i wcale za dużo luzu w nich nie ma, córci niektóre ciuchy zakładałam jak miała roczek, a Młody jak tak dalej będzie rósł to niedługo z nich wyrośnie:szok::szok:

domikcw, jak córci rozszerzałam dietkę to dawałam na początku kleik kukurydziany i kleik ryżowy,

domikcw, dreamuś, kleiki są bezsmakowe i wzbogacone są tylko witaminą B1, kaszki są smakowe do tego mogą być mleczne lub bezmleczne i wzbogacane są całym zestawem witamin oraz żelazem.

dreamuś, to dopiero spryciarz z Twojego synka, niby taki aniołek grzeczny w oczy patrzy, a rączki żyją swoim życiem i psocą
patik80, super, że Jaśkowi marcheweczka posmakowała,

Błękitna, pamiętam Cię, dużo zdrówka dla Nadii,

Misiek w końcu też chyba dostanie w tym tygodniu pierwszą marchewkę, szczególnie zachęcają mnie do podania marchewki Wasze posty, z opisami tego, że maluchy rzadziej robią kupkę po warzywkach, a Młody nadal robi 7-8 kupek dziennie:szok::szok:, więc liczę na jakąś pozytywną zmianę w tym temacie:cool2::cool2::cool2::cool2:
Zapowiada się dłuuuuuugi dzień, mój duecik wstał o 6:30, Misiek to pośpi w dzień, ale Miśka, to będzie ganiać do wieczora, na dodatek wykluwa się jej dolna piątka, już ją fajnie widać i może dziś w końcu wyjdzie na światło dzienne, ale przez to ma humorki i fochy, dobrze, że ładna pogoda za oknem, to będziemy spacerować, bo wtedy moje dziecko zawsze jest grzeczne.
 
Dziewczyny napiszcie mi czy dobrze sobie liczę macierzyński z rodzicielskim.
Daniel urodził się 04.02 i od tego dnia miałam podstawowy macierzyński czyli do 23.06 i od 24.06 mam dodatkowy 6 tygodni czyli do 04.08, a rodzicielski bym miała do 02.02.2014, tak? dobrze licze??
 
siemka tasiemka !
nie bylo mnie bo dla Kwasi szukalam prezentu na parapetowke :-D
froterka_kaska_04.jpg

zatkalo was coooo ?????? :sorry2: ha !

Blekitna witaj ponownie, pamietamy cie doskonale :-)

Lorenka no pojechalas z tymi krysztalamiiiiiiiiiiiiiiii :shocked2:

Smoniczka masz taka szklanke w koszyczku jeszcze ? jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!! ale ci zazdroszcze ! jak bylam mala to mielismy takie szklanki w plastikowych koszyczkach tylko mama codziennie nie pozwalala z tego pic, tylko jak goscie przyszli ;-)
a moja ciocia to miala takie dizajnerskie w metalowych koszczykach ! to byl szal ! ciocia w tych szklankach tylko kawe serwowala ;-)

Cortin spi, ide jakis stek z dinozaura do gara wrzucic w ramach obiadu ;-)
 
Orchidea super, że się odezwałaś :-) Zdróweczka dla niuni :tak:

Ja dzisiaj mam dzień praczki, normalnie tyle mi się prania nazbierało, że nie wiem czy to ogarnę. Najgorsze, że już nie mam gdzie suszyć :/ ale przynajmniej dobrze, że ciepło to szybko schnie.

W ogóle to miałam dzisiaj w planach zabrać Madzię i piesiura do parku, ale coś mnie od rana leń ogarnął na wędrówkę i sobie odpuściłam. Oj jak by mi się przydało kawałek ogródka pod domem.

A jak któraś ma ochotę na naleśniki to zapraszam :-)


Cortina ja miałam taką czerwoną "Kaśkę"
 
reklama
Do góry