reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

padam na twarz.....
szalejecie widzę tutaj.
u mnie kolejny aktywny dzień. na nic nie mam czasu.
No z tymi naleśnikami to już grubo przesadziłyście! cały dzien za mną chodza takie na słodko z bitą śmietaną i jagodami. ale nie mam czasu zeby stac przy patelni;-)nalesnikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chceeeeeeee!!!!!!!!!!!!

mam pretensje do synka ze nienazarty a sama jestem matka wieczna glodzilla.
 
reklama
A moja Magda się wypięła na to całe rozszerzanie diety, toleruje tyko mleko z flachy. Marchewki jak zje jedną łyżeczkę to góra. Nie wiem czy mam jej dalej podawać czy odczekać parę dni?
 
Hej!

Wczoraj kolejny dzień rozszerzania diety - tym razem marchewka i ziemniaczek:) Szło gorzej niż z samą marchewką, ale 30 g zjadł, zobaczymy jak dzisiaj. Za radą dreamuś przygotowałam butlę z wodą i o dziwo Jaśko trochę wypił, niewiele bo 30 ml ale zawsze coś:-)

No i nowości wpłynęły na Jaśka, że zaczęła się pojawiać kupka, w końcu nie będę się musiała martwić o to.

smoniczka - czytałam o tym, żeby dziecko jadło chętniej nowości to nie może być bardzo głodne, ja np. dałam Jaśkowi po przebudzeniu mleko z cycusia, i po 10 minutach marchewkę.
 
Ostatnia edycja:
Jutro chyba się wybiorę po coś innego niż marchewka, ciekawe czy mojej gwieździe zasmakuje. W ogóle to znowu mi nie chce nic oprócz mleka pić:/ a już tak ładnie wodę piła.
 
dziewczyny help.
jestem zombiak. mlody znow zaczal druga noc budzic sie co 3 godziny, a nad ranem co godzine:( o co chodzi??????????
kiedy on zacznie przesypiac chociaz 6 godzin ciurkiem???????ja juz nie mam sily na to chroniczne niewyspanie.
 
SMONICZKA ja gdzieś czytałam, ze dziecko dopiero po 10-11 prób jedzenia nowości przyzwyczaja się do smaku. a może daj jej brokuła, albo kalafiorka, ziemniaczka? a nóż widelec laska marchwi nie lubi, albo pomarańczowego nochalka nie chce miec:-D
PATIKA brawo dla Jasia:) niech zajada smacznie:)
DREAMUS bziaki dla smyka za 5miesięcy. za naleśniki z jagodami i bią śmietaną ZABIJE!!!! a próbowałaś dac młodemu mm? nie chcę Cię oczywiście zniechecac do karmienie tylko chodzi mi o sprawdzenie czy po mm też sie tak budził bedzie. siły życzę:*

kto ma fajny przepis na naleśniki po meksykańsku?? dawac bo ja takie chce a nie jadłam!:-D

jakież było me zdziwienie gdy mała się obudziła a na zegarze zobaczyłam 4.20:szok: potem zjadła i spała do 7.15 takie noce to ja lubię:-D
u nas kleik na tapecie. smakuje:) ładnie je. robię na gesto i popija wodą.

LORENA Ty to mówiłas mi o tych kleikach. na zmiane dawałaś ryżowy z kukurydzianym czy jak? pomóż niedoświadczonej matce:zawstydzona/y:
 
reklama
dreamuś - mój też się ostatnio budzi co 3 godziny:crazy: czasami jeszcze krócej, a kiedyś tak ładnie spał...eh, no ale co godzina to już przesada:sorry:

buziak dla Kajtka na 5 miesięcy:-)
 
Do góry