reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

dreamuś - u nas pobudki w nocy są zawsze, raz jedna, raz dwie a i zdarza się że trzy. Przy czym Jaśko zasypia późno i śpi długo więc dla mnie budzenie się na jedzonko o 6 zaliczam do nocnych pobudek:tak:Dzisiaj obudził się o 6 i zasnęłam w czasie karmienia. Najlepsze że karmię na siedząco i jak się przebudziłam o 8 to Jaśko nadal podłączony pod lewą pierś na śpiocha, prawa już twarda była. Nie wiem jak ja to zrobiłam ze trzymałam go tak mocno bez zmiany pozycji przez dwie godziny:szok: Za to się wystraszyłam bo był taki gorący że myślałam że dostał gorączki a to się tak nagrzał od mojego przedramienia:sorry2: Bo tylko tył główki tak był ciepły.

domikcw - pewnie i % jakieś się na imprezie znajdą:-D
dreamuś - powodzenia na szczepieniu!
Cortina - moje dzieci też nie reagują na słodycze wszelakiego rodzaju przez co teoria o karmieniu i zrzucaniu kg u mnie nie działa:-p
smoniczka - z każdym dniem będzie coraz lepiej z jedzeniem:) nie ma co się przejmować, kciuki za kolejny raz zaciśnięte:tak:
 
reklama
Cortina szklanki bomba, już wiem czego mi do kolekcji brakowało, teraz będę się raczyć zacnymi trunkami w tejże oto zastawie :)
a to jak można listę prezentów na parapetówkę to ja poproszę:
1. Super nowoczesny odkurzacz z bajerami:
odk2m.jpg
2. Kino domowe:
508427ce9bf46c5956fbfc032.jpg
3. Żelazko najnowszej generacji:
81326867_3_644x461_stare-zelazko-na-prad-elektro-grzejnik-bielsko-biala-prl-unikat-sprzet-agd.jpg
i 4. Nowoczesna pralka piorąca w systemie EKO bubble :-D
81470685_1_644x461_pralka-frania-prl-deblin.jpg

Takie mi się marzą :-D mogę na Was liczyć? :p

a i procentów nie zabraknie: już zakupiłam wspaniałe, szlachetne wino z najlepszych upraw dojrzewających w południowym słońcu:
20120313234101.jpg
 

Załączniki

  • odk2m.jpg
    odk2m.jpg
    5,5 KB · Wyświetleń: 22
  • 508427ce9bf46c5956fbfc032.jpg
    508427ce9bf46c5956fbfc032.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 23
  • 81326867_3_644x461_stare-zelazko-na-prad-elektro-grzejnik-bielsko-biala-prl-unikat-sprzet-agd.jpg
    81326867_3_644x461_stare-zelazko-na-prad-elektro-grzejnik-bielsko-biala-prl-unikat-sprzet-agd.jpg
    33,8 KB · Wyświetleń: 18
  • 81470685_1_644x461_pralka-frania-prl-deblin.jpg
    81470685_1_644x461_pralka-frania-prl-deblin.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 18
  • 20120313234101.jpg
    20120313234101.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 18
Ostatnia edycja:
Ja mogę dostarczyć kino domowe :-) miałam identyczne.
A do tego wina to ja kieliszki mogę przynieść
 

Załączniki

  • pobrane.jpg
    pobrane.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 21
smoniczka to teraz jesteśmy zaopatrzone :D a do jedzenia serwuję:
miesny-jez-przepis.jpg

mięsnego jeża ;)
 

Załączniki

  • miesny-jez-przepis.jpg
    miesny-jez-przepis.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 25
Ja tylko na moment z prezentem dla Kwasi przybywam. Nie kupiłam Ci prezentu z listy, ponieważ uważam, że zasługujesz na coś porządnego! Wiesz Ty taką skromną listę zrobiłaś, więc te co mają mniej peso to coś dla siebie (Ciebie) znajdą, ale ja chciałabym Cię obdarzyć czymś, co na pewno ucieszy Twoje serce.
Mianowicie... zestawem mebli do salonu! Wybierałam go zgodnie z najnowszymi trendami :)

Oto i on:

karton.jpg
 

Załączniki

  • karton.jpg
    karton.jpg
    9,8 KB · Wyświetleń: 17
reklama
Hej!
Humory przed imprezą dopisują:-D Takie kino domowe miałam:tak: Ale się popsuło:baffled:
Kwasia - jak Ci się jeszcze coś przypomni to daj znać:-D

Moje dziecko taką kupę wywaliło, że mam materac do czyszczenia:sorry2::crazy:

Miłego dzionka:-)
 
Do góry