reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

kwasia - no to bedzie impreza parapetowa! przyniesę paprotkę na nowe mieszkanko;)
patik ależ przeżycia! Dzielna z Ciebie podróżniczka!
Cortina - mało, że się nie wyprowadzam z BB...ja się z tej ławeczki nie ruszę i już!
kwiatuszek - Oliwka widzę mała szelma!

Cycowe mamy czy Wy jeszcze wstajecie w nocy? u mnie ostatnio o jedną pobudkę więcej niż było kurde. Jakiś bonus mi syn serwuje:baffled:

Ja się czaję na ten gluten ale zaczynam od przyszłego tygodnia. Po rozszerzaniu diety kupy u nas nadal co 3, 4 dni:nerd: zaliczyliśmy marchewkę i ziemniaczka (sama gotowałam) oraz dynię z ziemniaczkiem słoikową i zaliczyłam porażkę! Mój Pierworodny woli słoik:-( a capi ta dynia że nie odważyłam się posmakować,a On zajadał jak szalony! (ile Wam jedzą maluchy bo zaczynaliśmy od 1/3 słoiczka a teraz wmiótł już prawie cały; a minął raptem tydzień)...No i owoce! to jest coś co tygryski lubią najbardziej! Jabłko,jabłko+marchew, śliweczka...przed nami gruszki wiliams;-) No tylko pić nic oprócz cyca nie chce.Czasem soczek z łyżeczki pociągnie. Jej ileż można pisać na temat rozszerzania diety! Czysta poezyja.
Padam na twarz.
Jutro mamy szczepienie:baffled:fleh! oby Młody nie rozniósł przychodni:ninja2:

a jeszcze jedno! Skubany nauczył się pluć i robić bąble ze śliny. No ależ ma radochę, tylko ja nie nadążam z przebieraniem mokrych bodziaków.....
 
reklama
No nie! Ptasie mleczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......
juz mam wizję jak zjadam całe pudełko! najpierw obzeram czekoladę a potem jem białe nadzienie....mniam......

Kurcze Cortina, jak Ty cycujesz to nic Cortinowi nie jest jak zjesz czekoladę???????
 
No nie! Ptasie mleczko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y:aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa......
juz mam wizję jak zjadam całe pudełko! najpierw obzeram czekoladę a potem jem białe nadzienie....mniam......

Kurcze Cortina, jak Ty cycujesz to nic Cortinowi nie jest jak zjesz czekoladę???????
no niestety ;-) nic Cortinowi nie jest, moze gdyby go wysypywalo czy cos to bym nie wpierdzielala tyle ? :sorry2::confused::baffled:
Cortin zahartowany od powrotu ze szpitala wciagam codziennie jednego Milki łeja ;-) biedne dziecko ! ja sie dziwie ze on cyca kocha moze ja mam jakies dobre slodkie mega mleko :-p

co do wstawania w nocy ... ja myslalam ze idzie ku dobremu im dziecko wieksze a u nas w druga strone ;-) wstawalam raz w nocy co bylo luksusem ! :-D a teraz wstaje ze 100 razy :angry: nie wiem czy to chec jedzenia czy przytulenia :sorry2: jak bedzie umial Cortin juz mowic to go zapytam ;-) i nakopie do tylkaaaaa ze spac nie dawal za mlodu ;-):sorry2:
Drimus powodzenia jutro ! badz dzielny mini Drimusiu Kajtusiu :-)
 
U nas dzisiaj trzeci dzień marchewki. Moja gwiazda dwie pierwsze łyżeczki zjadła ze smakiem a na resztę się wypięła, ale dobre i dwie łyżeczki.

Dreamuś ja też chcę w przyszłym tygodniu wprowadzić gluten. Pod jaką postacią zamierzasz podać? Ja w tym temacie jestem zupełnie zielona:baffled: Jak byliśmy teraz na szczepieniu to trafiliśmy na jakąś taką "rozlazłą" panią doktor, która mówiła, że tak oczywiście pomału wszystko wprowadzać, ale o szczegóły to musiałam ją ciągnąć za język i oczywiście o połowę rzeczy nie spytałam :wściekła/y:

Patik super że już jesteś. No podróż to sobie zaserwowaliście, że hoho :)) My jak ostatnio jechaliśmy do rodziców (4 godz.) to Magda nie najlepiej to zniosła. Chyba nie przepada za jazdą samochodem. Połowę drogi przespała ale drugą to był cyrk :baffled:
 
dziewczyny zapraszam na parapetówę :-D będą paluszki i krakersy :-D no dobra ptasie mleczko też ;-) dreamuś paprotka mile widziana :-D

nie klopocz sie kwasiu tym zapraszaniem ! my juz same sie zaprosilysmy :-D hahaha :-D
dobra Drimusiowa paproc przyniesie to ja ci w ramach prezentu podaruje ... yyyy no wlasnie co byc chciala ? moze komplet szklanek ? :-D
67927463_3_644x461_szklanki-2zl-za-10sztdo-herbaty-szklanka-koszyczki-gratis-akcesoria-kuchenne.jpg

pamietacie szklanki w koszyczkach :-D ? hahaha :-D
 
Agisan Cortina dobrze mówi. Tęskiłyyyyyyyśmy:-)

Ja się na obgryzaniu paznokci nie znam to nie pomogę :-(

My już warzywka przeszliśmy, teraz wprowadzamy mięsko. Cielęcinka, wołowinka i jagnięcinka podeszły i to bardzo. Słoiczkowe oczywiście. Dzisiaj gotuję pierś z indyka. Zobaczymy czy będzie smakowała. Wczoraj byłam u mamy i ona miała dla Kubka słoiczek z babydreama spaghetti bolognese po 4 miesiącu. Bardzo Kubkowi smakowało, ale tak się zastanawiam od kiedy dziecko może makaron i ryż taki normalny? Albo jakieś jogurty? Pomóżcie!

Szkoda, że większość z dziewczyn uciekło na fb. Tu zaczynałyśmy i tu fajnie byłoby pisać nadal. Mam nadzieję, że się nie rozlecimy jak stare kapcie :sorry2:
makaron zawiera gluten z tego co pamiętam, więc pierw trzeba gluten wprowadzić, ryż go nie ma i można szybciej dawać. ja makaron dawałam coś ok 6 miesiąca z tego co pamiętam, jogurty też po 6 miesiącu dawałam, są takie specjalne z napisem po 6 miesiącu:) a ok 8 miesiąca dawałam już normalne jogurty, nigdy nie dawałam danonków bo tam jest większa zawartość cukru niż w normalnym jogurcie ;)

Ja właśnie kupiłam kaszkę mannę mleczną i od jutra zaczynamy wprowadzanie glutenu. będę wsypywała po łyżeczce do deserku:)
a wczoraj dałam trochę wafla ryżowego frankowi -ale jadł:cool2:
 
KWASIA ja mama nie karmiaca cycem wiec ja chcę %%%%%. paluszkami to mogę przegryzac alkohol:-D ale superaśnie, ze się przeprowadzacie!
PATIK witaj:* dzielne dzieciaki, dzielna TY:* brawo:*
CORTINA to już wiem po czym taki Cortin duży urósł:p milki waye na tapecie u Ciebie:p
EVE smakosz Ci rośnie:)
SMOCNICZKA może madzia jeszcze się przekona do marchewy. trzymam kciukaski
DREAMUŚ powodzenia na szczepieniu. to Ci syn...gardzi matczyną ciężka pracą przy garach! nie ładnie.

gluten to dla mnie czarna magia!!!!

AAAAAA CORTINA kupiłaś ten blender?? potrzebuje opini czy to się nadaje do czegoś czy nie? help!
 
Cortina ja takową szklaneczkę jestem zmuszona posiadać, bo moja rodzicielka z innej kawy nie pije :-D żadne kubki i filiżanki nie wchodzą w grę. Musi być cienka szklanka :cool2:
 
reklama
dzieki dziewczyny na was zawsze mozna liczyc.
smoniczka bede robic jak agaod pisala. kaszka manna do mojego sciagnietego mleka. tylko kurcze musze chyba lyzeczka podawac?
wlasnie zjadlam chleb z dzemem w ramach ptasiego mleczka.
cortina i ty sie dziwisz ze syn tylko cyca pragnie, jak z niego sam milkilej plynie?
szklanki w koszyczkach to klasyk!
 
Do góry