reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Oliwka to wnet mi zje wszystko co jest w domu
laugh.gif
dzisiaj rano wyszłam do kuchni tylko po kalafiorek dla niej a ona wpiernicza poduszkę
laugh.gif
ooo:

A tu jak już się kapnęła że na nią patrzę
yes2.gif


Jutro zacznę wprowadzać gluten, zobaczymy jak nam to pójdzie bo warzywek nie chce jeść, w ogóle ostatnio mało zjada... Aż się martwię...
 
reklama
Agisan Cortina dobrze mówi. Tęskiłyyyyyyyśmy:-)

Ja się na obgryzaniu paznokci nie znam to nie pomogę :-(

My już warzywka przeszliśmy, teraz wprowadzamy mięsko. Cielęcinka, wołowinka i jagnięcinka podeszły i to bardzo. Słoiczkowe oczywiście. Dzisiaj gotuję pierś z indyka. Zobaczymy czy będzie smakowała. Wczoraj byłam u mamy i ona miała dla Kubka słoiczek z babydreama spaghetti bolognese po 4 miesiącu. Bardzo Kubkowi smakowało, ale tak się zastanawiam od kiedy dziecko może makaron i ryż taki normalny? Albo jakieś jogurty? Pomóżcie!

Szkoda, że większość z dziewczyn uciekło na fb. Tu zaczynałyśmy i tu fajnie byłoby pisać nadal. Mam nadzieję, że się nie rozlecimy jak stare kapcie :sorry2:
 
dooooooooooooooooooooopa napisalam posta i mi go zjadlo cos :dry:
wrrr jeszcze raz !


Paol ja za dzieciaka obgryzalam paznokcie nie pomagalo nic ;-) ale sproboj z tym gorzkim lakierem moze akurat twojej lasce nie posmakuje i przyniesie oczekiwany efekt ;-) powodzenia w szpitalu, wracajcie do nas szybko !!!

Kwaituszek moj Cortin tez zjada wszystko co mu w rece wpadnie ;-) dzis moje spodnie od pizamy dorwal, zanim mu zabralam to z nich kapalo tak je obslinil ;-)

Eve szalejecie z jedzeniem :-D Cortin owoce lubi szczegolnie jablko gdy ja jem ;-) ostatnio na ogrodzie jedlismy na spole maliny ;-)

smoniczka zazdroszcze wypadu na szoping :-D lubie czasami wyjsc z domu sama bez dzieci, ide czasami po chleb do sklepu, jak wracam po 30 min to jestem steskniona jakbym 3 dni ten chleb kupowala ;-) i mam wrazenie ze laduje to mi strasznie moje poklady cierpliwosci taka chwila dla siebie ;-)

zapodalam ostatnio Cortinowi kaszke mleczna ryzowa ale bez szalu, zjadl 80 ml po czym wciagnal mleko z dwoch cyckow i wcale nie spal dluzej :-p cos czuje ze z nim ciezko bedzie, on taki cyc mamusi jest :-p z braku laku zje wszystko co do dzioba dostanie pod warunkiem ze ja go nie karmie ;-) ale je bo mu daja, a cycka je bo uwielbia hahaha :-D;-) moze jeszcze nie dorosl ? do posilkow stalych ? nie wiem, bedziemy probowac dalej !
pediatra kazala wprowadzic gluten, uczynilam to dodajac manne do ziemniaka z marchewka - zjadl, probowalam mu dac ziemniaka ze szpinakiem ale malo pawia nie puscil ;-) na jarzynowa zupe zareagowal podobnie ;-)
wiec od czasu do czasu cos mu dam w ramach wprowadzenia glutenu ale nie codziennie, jak skonczy 6 m. zaczynam gotowac sama, moze bardziej mu posmakuje ;-) Cortinka sloikow nie tolerowala moze Cortin poszedl w slady siostry ;-)

aaa dzis w biedronce blendery za 29.99 zl !!!!!!!!!!! polecam :-D

szkoda ze sie wynioslycie na FB i zycie tu umiera :-( mam sentyment do BB starszny!!!!!!!!
 
ja się postaram nadrobić ale ostatnio brak czasu bo przeprowadzka w trakcie, dziś kupiliśmy meble do salonu i lodówkę :):)

będę wieczorem to coś więcej naskrobie :)

Cortina
, ja na FB nie uciekam wolę tutaj :)
 
Kwasia super ze sie przeoprowadzacie :-D
kiedy na BB robisz parapetowke :-D ? czuje sie zaprosozna :cool2::-D:tak:

LASKI ! wracac ! parapetowka u Kwasi sie szykuje !!!!!!!! Alkohol, mezczysni, jedzenie i takie tam :tak::szok::-D
 
Cortina może kuriera po niektórych wysłać to się opamietaja i wrócą na forum :-)
Powiem cie ze takie wyjścia właśnie potrzebne mi są do naładowania pokładów cierpliwości :-) chociaż na moje dziecko narzekać nie mogę :-)

Kwasia super że mebelki zakupione, to już bliżej jak dalej. Zobaczysz ani się obejrzysz a będziesz na swoim :-)
 
Eve. Nosz normalnie się wzruszyłaaam! ;)

Cortina. To ja tu czekam za Tobą cierpliwie z rozszerzaniem diety, a Ty już Cortina kubki smakowe testujesz?!? No no no. To może i ja z kleikiem zaczne...

Ja też na fb się nie ruszam!!!

Kwasia. Gratuluję rychłej przeprowadzki. To się doczekałaś :)

Paolinka. Trzymamy kciuki za Wasz szpitalny pobyt.

Kwiatuszek. A poducha z pierza? Może to tak w ramach rozszerzania diety ;)

Aaaa. Miałam Wam pisać. Ostatnio byłam w Ikea z moją trójcą, patrzę a tu przede mną wędruje mama z podwójnym wózkiem, w który wpięte były w fotelikach tak na oko dwumiesięczniaki, a na piersiach dynda jej trzeci!!!
Ten widok do dzisiaj mnie prześladuje!!! Powiem Wam, że wypadłam z papci...
 
Ostatnia edycja:
Hej hej:-) Nadaję z domku, wróciliśmy troszkę szybciej, bo jakoś moje dzieci zbytnio nadwyrężały nerwy rodzinki, przez co i ja zamiast cieszyć się wyjazdem to tylko się denerwowałam. Nie ma to jak własne 4 ściany:tak:

a więc kwasia - powodzenia z przeprowadzką! poczujesz się cudnie u siebie, odżyjesz i będziesz szczęśliwsza:tak:
Agisan - moje dzieci w podróży spisały się na medal:tak: Były 2 momenty kryzysowe w tamtą stronę - chwilowe marudzenie Hani, ale jak zaliczyła drzemkę to już było ok, no i po 7 godzinach jazdy Zośka zwymiotowała. Spowrotem Zośka miała napad płaczu już 1,5 godziny przed końcem podróży, ale to ze zmęczenia , bo całą drogę nie spała. Jak padła to wstała z nowymi siłami:-D Jaśko też grzeczny, w zasadzie raz zapłakał z głodu i tyle.
Fajnie, że Wam sie wyjazd udał:-) zdrówka dla dziewczyn!
Paol1nka - powodzenia w szpitalu, buziaki dla Iguni!
kwiatuszek - ale agentka z tej Twojej Oliwki:-D

Cortina - ja jutro serwuję Jaśkowi pierwszą marchewkę - zobaczymy jak zareaguje;-)
aha ja też BB nie opuszczam więc jakby co to na tę parapetówę się piszę:tak:
 
eve - szperałam po tabelkach co kiedy dzieciom dawać i na stronie oseska piszą że makarony i jogurty to dopiero po ukończeniu 11 miesiąca, natomiast ryż już można od 6 mż, a jak karmione mm to i od 5m.ż.

Kurcze trzeci raz będę przechodzić przez rozszerzanie diety a mam wrażenie że nic nie wiem:sorry2: muszę poczytać co i jak. Wyciągnęłam też książkę z przepisami dla dzieci, dużo tam informacji i tabelki z przykładowym planem posiłków.
 
reklama
Agisan ja dalej grzecznie czekam, czekaj ze mna :-) Cortin dla smaku dostal ale olal sprawe wiec nic na sile, mamy czas, czas nie goni nas ;-)


glodna jestem :sorry2:

cortin poszedl wlasnie spac to sobie jakas kolacyjke zapodam, chociaz bardziej niz kolacyjke zjadlabym pudelko ptasiego mleczka :-p

Patik witajcie w domu :-D z rozszerzaniem diety ja sie chyba nie bede tak bardzo bawic jak za pierwszym razem gdzie robilam to bardzoooo przepisowo ;-) jakis wiekszy luz mam tym razem ;-)
 
Do góry