reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Sylwia- wpisz wyprawdka w wyszukiwarkę i listy wyskoczą :)
Gnidka- gratulacje dla Antosia!!!!

A u nas Felek od kilku dni spi tylko z dupką w górze...Całą noc...Juz próbowałam nu nóżki prostowac, ale gdzie tam! 3 sekundy u dupka spowrotem w górze. Chyba go kręgosłup od trego nie boli? No bo skoro sam się tak układa, to przeciez cegły na placy mu nie położę....

Moja siostrzenica też tak spała i lekarz kazał ją poprawiać na "żabkę". I tak po około 1000 poprawkach przestała tak spać. Zaczęła znowu jak miała kilka lat i wtedy to już po około 500 poprawkach było ok :tak:

Z tym rozszerzaniem diety- nam pediatra kazała dać zupę jarzynową, bo wcześniej podejrzeń alergii nie było. No i jak się coś zadzieje to się wycofać i dawać po jednym składniku. Ale przy Idze zaczynałam stopniowo.
 
reklama
Doczytałam co nieco :)

Klowee. To u mnie to samo z zębiskami. Od tego marudzenia mam już ochotę włosy rwać z głowy - swojej oczywiście, żeby nie było! ;)

Domikcw. Współczuję wyjca, człowiek na rzęsach staje, żeby rozpogodzić gzuba a tu nic...

Cortina. Hehe. Toż nie spodziewałam się takiej tęsknoty! ;))

Patik. Jak przeżyliście drogę?! Matko, my wystarczy, że z naszej ulicy zjedziemy, a Miśka już włącza "kiedy no kiedy w końcu dojedziemy"...

Co do rozszerzania diety to my jeszcze czekamy trochę. Z jednej strony nie mogę się doczekać aż dziecko usiądzie z nami do stołu, a z drugiej boję się perypetii. Ostatnio zauważyłam nitki krwi w kupce. I nie wiem czy to kwestia wypicia 90ml Bebilon pepti (wypiła jak nigdy), czy spałaszowania przeze mnie malin. Ogólnie z owoców mogę jeść tylko jabłka, gruszki i melona - po reszcie są problemy. A ja uwielbiam owoce, więc masakra dietetyczna jest.

Wyjazd super, cisza spokój, jezioro, stary park i kozy, osły i inne bawoły do karmienia. Dzieci zachwycone. Mała może najmniej, bo ciągle prawie spała od nadmiaru świeżego powietrza ;) No tylko katar zabraliśmy na pamiątkę, a Misia zapalenie ucha :(
 
Ostatnia edycja:
Tylko nie pamiętam czemu to miało szkodzić: nóżkom? bioderkom? kręgosłupowi? No nie mam pojęcia. Kto idzie teraz do lekarza? Niech zapyta :)

Ja jutro ze starszą do szpitala idę. Ona już płacze, że brata nie będzie widziała, ja też nie wiem jak to przeżyję:-(
 
A my dzisiaj zjedliśmy pierwszą marcheweczkę :) minka Madzie bezcenna, a najlepsze, że się krzywiła a i tak dzioba otwierała po więcej :-D

Paol1nka tulaski na otuchę będzie dobrze :tak:
 
Smoniczka dzięki. Tak jak się nie stresowałam, to właśnie zaczynam i już mnie nosi :///

A z innej beczki- co na obgryzanie paznokci u 5latki? Przy mnie nigdy nie obgryza, więc pilnowanie i zwracanie uwagi nic nie da. Twierdzi, że wieczorem/ w nocy, jak nie może spać to to robi. Od dzisiaj ma mieć codzienne sprawdzanie i obgryzione= brak bajki. Ale nie wiem czy codziennie będę w stanie stwierdzić...
 
PAOL1NKA będzie dobrze:* na obgryzanie paznokci jest super GORZKI PALUSZEK. w aptece kupisz. to taki ''lakier'' na paznokcie. malujesz i jak dziecko wkłada łapki do buziaka to pod wpływem śliny ma mega gorzki smak i paluchy wyciaga. u nas w rodzinie zadzialało na 4 dzieciaków obgryzaków:)
SMONICZKA hahaha niech Madzia sobie pięknie kosztuje marcheweczki. na zdrowie:) po szczepieniu ok?
 
Domikcw tak wszystko dobrze, może dzisiaj była troszkę bardziej marudna niż zwykle ale tragedii nie było.

A ja dzisiaj zostawiłam małą z mężem i wybyłam na 3 godziny pohasać po sklepach, och jak cudownie jest się wyrwać na chwilkę z domu :-)
 
reklama
PAOL1NKA będzie dobrze:* na obgryzanie paznokci jest super GORZKI PALUSZEK. w aptece kupisz. to taki ''lakier'' na paznokcie. malujesz i jak dziecko wkłada łapki do buziaka to pod wpływem śliny ma mega gorzki smak i paluchy wyciaga. u nas w rodzinie zadzialało na 4 dzieciaków obgryzaków:)
SMONICZKA hahaha niech Madzia sobie pięknie kosztuje marcheweczki. na zdrowie:) po szczepieniu ok?
Oj nie na wszystkich ten lakier działa, na naszej Tośce nie robi on wrażenia, kupiłam go bo chciałam ją oduczyć ssania kciuka, ale sie nie udało :(

my już zaczęliśmy jeść mięsko, królik i kurczaczek spróbowany, je tak chętnie jak inne dania niesłodzone czyli niechętnie, ale co zrobić, dziecko musi coś jeść jak matka jest w robocie ;)

jeśli chodzi o spanie na brzuchy to Frankowi rzadko się to zdarza, za to córa do tej pory śpi na brzuszku z podkurczonymi nóżkami i nic jej nie jest:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry