reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Hej,

Orientujecie się jak to jest z rodzicielskim? Ja mam umowę do końca tego roku, a rodzicielski by mi się kończył w lutym 2014. To w takim przypadku składam wniosek do pracodawcy o cały rodzicielski tj 26tyg i mam normalnie do lutego??
ja miałam umowę przedłużoną teraz do dnia porodu, wniosek o macierzyński składałam do pracodawcy, a o przedłużenie macierzyńskiego podanie składałam w ZUSie:) Zadzwoń do ZUSu to ci powiedzą co zrobić :)

KLOWEE współczuje marudy, no ale coż jakoś musisz przetrwac. a co do babska to ludzie czasem nie maja pojecia o niektórych sprawach i nie potrzebnie wtrącaja swoje pięc groszy

mnie też zastanawia to, że z jednej firmy dany owoc/warzywo jest np po 4 miesiącu a z innej po 5... czemu tak robią??:sorry2:
też się zastanawiam nad tym dlaczego słoiczki jednej firmy są po 5 miesiącu a innej po 4. Więc kupiłam wszystkie rodzaje słoiczków po 4 miesiącu x2 i jak je przerobimy (czyli za jakieś 2 dni) zabieramy się za te po 5 :)
 
reklama
smoniczka powodzenia na szczepieniu :tak: lutowiątka to dzielne dzieciaki ;-)
gnidka brawo dla Tośka! co do bajki to Kubuś Puchatek też jest dozwolony :-D ale ogólnie to chodziło mi o to, że bajki mu ograniczam i włączam tylko jak muszę pilnie coś zrobić, a on nalega, że mam się z nim akurat pobawić, a poza tym to w ciągu dnia jakąś jedną czy dwie mu od tak włączę. zawsze był to "tomek i przyjaciele", ale jim jam tak na wakacje zmienił program, że to leci dopiero wieczorem jak już młody spi :/ no ale polubił "strażników miasta" więc jak jesteśmy w pobliżu domu to mu to puszczam :tak:
 
Hej Dziewczyny!Póki co tylko się witam, bo jeszcze nie doczytałam od powrotu z dłuugiego weekendu ;) Mam sterty prania, starszaki troche pochorowane i nie ma kiedy zagladac na bb, ale nadrobię. Obiecuję :)
 
Heh nic na to nie poradzę że jestem blondynką!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wczoraj się mi komp zje**** i wszystkie hasła mi pousuwało!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Wrrrrrrrr:angry::angry::angry::angry::angry::angry: a ja oczywiście mądra nie zapisałam sobie hasła do bb a tym bardziej do poczty... I musiałam zarejestrować się jeszcze raz...
Hmm ja wczoraj dałam małej kaszkę pierwszy raz i zmieniłysmy smoczek na większy, bo się strasznie już męczyła przy jedzeniu. Ja obiadki mam z bobovity a deserki z hippa. Trochę ją przytkało po tych obiadkach ale kupkę robi codziennie. Tylko wiadomo twardszą i więcej stęka. Ale jestem wściekła!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Sylwia- wpisz wyprawdka w wyszukiwarkę i listy wyskoczą :)
Gnidka- gratulacje dla Antosia!!!!

A u nas Felek od kilku dni spi tylko z dupką w górze...Całą noc...Juz próbowałam nu nóżki prostowac, ale gdzie tam! 3 sekundy u dupka spowrotem w górze. Chyba go kręgosłup od trego nie boli? No bo skoro sam się tak układa, to przeciez cegły na placy mu nie położę....
 
o tak spi:
34doh0p.jpg
 
Heloł

Ja się melduję po szczepieniu. Mała zapłakała tylko przy samym wkłuciu a teraz sobie smacznie śpi. Mam nadzieję, że żadnych skutków ubocznych nie będzie. A i dostaliśmy zielone światełko na wprowadzanie nowości więc od jutra zaczynamy z marchewką :-)

Agisan a ja się zastanawiałam gdzie ty :-) jak się udał wyjazd?

Martuszka niezły aparacik z tego twojego Felutka. Ja też tak uważam, że skora sam się tak układa czyli mu dobrze w takiej pozycji.
 

ty lala ! daj jeszcze mniejsze te zdjecia ! nic nie widzeeee ! a powiekszyc sie nie chce !
nie popodziwiam i nie popieje z zachwytu nad Felutkowym kuperkiem :-p ! :confused::sorry2::zawstydzona/y::-p

Smoniczka brawa dla dzielnej Madzialenki ;-)

Agisan witaj wsrod swoich przyjaciolek, teksnilysmyyyyyyyyyyyyyyyyyy :rolleyes2: zdrowia dla dziewcznek !
prawda dziewczynki, prawda ??:-D
 
reklama
MARTUSZKA aaaaa buuuu... mało dupki widac:-p ja ślepy człowiek:p ale agent z niego:-D
SMONICZKA brawa dla Madzi. trzymamy kciukaski żeby małej marchewa spasowała
AGISAN zdrówka dla dziewczynek. jak Kosteczka?
KWAITUSZEK SIĘ NIE DENERWUJ! złosc pięknosci szkodzi:-D

moje dziecko zostalo dziś nazwane przeze mnie WYJCEM POSPOLITYM!!!:wściekła/y: nic jej dziś nie pasowało. jeśc nie, spac nie, sra****też nie. oooo matko co za jedza dziś z niej była:baffled:
 
Do góry