reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

u nas też warzywka zatkały i dałam na 2 dni spokój, ale dzisiaj wracam do obiadków. prędzej czy później dziecko musi zacząć jeść te warzywa i trzeba sie z tym uporać. kupiłam suszone śliwki - niby po 5 miesiącu pisze na słoiczku więc w razie czego łyżeczkę jutro podam :tak:
 
reklama
Agaod ja też swojego straszę ogoleniem, ale na nie wiele to się zdaje. Staram się go wyczesywać po kilka razy dziennie i faktycznie mniej tych kłaczków w domu.
 
agaod dzieki ci kochana.od przyszlego tygodnia zatem zaczynam szalenstwo z manna.
kwiatuszek u nas tez kupy pojawiaja sie teraz co 3 dni. tez sie zastanawiam czy to ok. maly pruta ale kupy ni ma.dzis moze tez wyjatkowo zrobie przerwe w warzywach i podam sam owoc.
 
a my jemy dwudaniowe obiadki :) a raczej obiadek (czyli warzywko) i deserek (czyli owoc) nie za wiele ale wszystkie smaki zaspokojone :)
 
fajne, że z naszych dzieciaków małe smakosze się robią:) ciekawe jak nam pójdzie:sorry: Lenka dziś spróbowała z niekapka pic. biedna tak chwyciła butlę i nie chciała oddac. ciągło to moje biedactwo, ale nie wiem czy coś do dziuba wpłyneło. strasznie ciężko idzie. muszę jej kupic ten Kwasiowy:tak:

AGAOD to tak jak u mnie...zadna z koleżanek nie słyszała o ekspozycji na gluten:eek: tak patrza na mnie:szok: jakbym z księżyca spadła...
dreamuś a jak tam z ulewaniem młodego? polepszyło się cos?
 
domik a dzieki, polepszylo. po wykryciu nietolerancji laktozy, podaje delicol i jest ok. tylko po marchewkowaniu zaczal robic kupe co 3 dni i dzis jest ten 3 dzien i zaczal lekko ulewac. tak jakby mu brzuszek sie zatkal. to mnie troche martwi. dzis podalam tylko jabluszko, moze go odetka (oby).

jak tam wasze maluszki z osobowoscia? moj sie zrobil strasznym urwisem i jest mega charakterny. jest kiepscizna zeby goscia w cokolwiek ubrac.:eek:
 
reklama
Nie pamiętam która to pisała, że nie ma kupy po warzywkach. Ja wczoraj Kubie zapodałam śliwki ze słoiczka, chociaż u nas nie ma z kupami problemu zazwyczaj 2 na dzień to reakcja była prawie natychmiastowa po godz jedna kupa i nad ranem druga:-D Możecie śmiało dzieciom dawać ja kupiłam słoiczek bobovity po 4 msc
 
Do góry