reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Hejka

Patik dokąd jedziecie, bo chyba mi gdzieś umknęło.

Madzia kilka dni temu odkryła, że ma stopy :-D i teraz cały czas próbuje je wpakować do paszczy :-D
 
reklama
gnidka przykrywam kocykiem, ale co się w nocy przebudzę to mały jest już odkryty :baffled: aaa no i przykryty nie zaśnie. próbuję go przykryć jak zaśnie :-D
 
Czyli jednak chcę usmażyć swoje dziecko... Od kilku dni płacze mi przy ubieraniu do snu, myślę - czyżby już zakapował, że zaraz dostanie jeśc i się tego domaga? Ale tak potem zaczęłam się zastanawiać, czy jemu aby nie jest za ciepło... no i chyba jest... śpiochy + śpiworek przy 21 stopniach w domu to chyba jednak za dużo... dzisiaj pójdzie spac w krotkim bodziaku i zamast śpiworka dostanie kocyk... Krzywdzę swoje dziecko... o matko!!!!!

ps. pochwale się, że Antos jest bliski samodzielnym przewrotom :-) obraca sie już ale z moja lekka pomoca i zachętą, ale idzie mu to coraz sprawniej.

Martuszka ja kojca nie mam i mieć nie będę, bo nie mam po prostu miejsca w domu...
 
Gnidka Ty krzywdzisz swoje dziecko:-D Ja mam w domu 24 stopnie i Młodego ubierałam tylko w krótkie body i kocyk na to, budził mi się od kilku dni co godz a już było ładnie bo była jedna pobudka a wczoraj ubrałąm go w krótkiego bodziaka, półśpiochy i przykryłam kołderką- upocił się masakrycznie ale przespał od 21 do 4 karmienie i dospał do 6.30 czyli wygląda na to, że Kuba to straszny ciepłolub:szok:
 
ufffffffffffff...
koniec wariactw!
w koncu nastala mala stabilizacja, znaczy malz juz po urlopie;-)
powroce juz do Was po staremu;-)
my zamiast kojca chcemy kupic lozeczko turystyczne (z racji wyjazdow do dziadkow).
Co do ubierania to moj sie drze jak go w rampersa ubieram;-) ale przykrywam na noc takim cienkim kocykiem i chyba jest ok.

od 2 nocy mlody budzi sie co 2 godziny w nocy...o co kaman?????????

od tygodnia podajemy marchewke i ziemniaczki od wczoraj jabluszko. kupy nadal co 3 dni.mega smierdziuchy;-)

powiedzcie mi jaka kaszke dodawac na noc do mojego mleka, w ramach glutenowania? macie jakies typy zwyklych bezsmakowych kaszek? bo nie wiem na jaka sie zdecydowac zeby zaczac to cale glutenowanie.a zalezy mi zeby nie byla to jakas kaszka smakowa. im prostrza w skladzie tym chyba fajniej?

sluchajcie jak gotujecie zarelko maluszkom to na ile wam starcza?znaczy czy jak na 2 dni to moge jeszcze podac?bo nie wiem kiedy juz sie nie nadaje.

ok ide gotowac marchew i ziemniora;-) bo bestia zasnela godzine temu.(odsypia noc skubaniec):baffled:
 
gnidka dzisiaj to ja nie wiem jak go położę bo nie wiem jak u was ale u nas upał :-) w domu się nagrzało i to baaaardzo.
kocham taką pogodę :-)
 
reklama
Ja Oliwkę na upałach ubieram w same bodziaki z krótkim rękawkiem i jej nigdy nie przykrywam. Mieszkamy na poddaszu i jest strasznie gorąco, zresztą ostatnio moja koleżanka miała akcję z 2 mc synkiem. Przegrzała go na tych upałach, stracił przytomność i wylądowali w szpitalu, teraz mają mu robić badania czy nie ma jakiegoś niedotlenienia...
Kochane mam pytanie. Wiem może trochę śmieszne ale czy po marchewce Wasze dzieci robiły pomarańczowe kupki?
 
Do góry