reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Martuszka ale niespodzianka, gratulacje i zdrówka dla synka:-D
Witam nowe lutówki:-)
ja biorę witaminy i już mam kupione na po. Moja córa była niejadkiem 8 lat a teraz je wszystko, cierliwość była już na wykończeniu:szok:
Mnie boli dziś bardzo spojenie po pachwinę do uda, jak bym naciągnęła mięsień, chodzić i prowadzić autko było ciężko. Więc leże:shocked2: i dalej boli:wściekła/y:
Mężuś dziś zabrał mnie na śniadanko do miasta i chyba ostatnie przed porodem :-D
Ide pospać a Wy bierzcie się za rodzenie. Bo u mnie cisza:blink:
 
reklama
Martuszka - noooo... gratulacje :-) Synuś słusznych rozmiarów :-)

Ja liczę na pierwszy lutowy pucharek :-) Chyba, ze któraś rozpakuje się jeszcze dzisiaj lub jutro ;-)

Takiego mi smaka na karpatkę narobiłyście... muszę skoczyć do sklepu chociaż po ptysia lub eklerka :-p
 
W końcu coś się ruszyło. Martuszka gratuluję!!, Super że masz już malca poza brzuszkiem:-D

Agusix witaj:)

Ale ze mnie gapa. Znalazłam dzisiaj w segregatorze na dokumenty moje zwolnienie lekarskie:szok:
U lekarza byłam tydzień temu w środę:baffled: A zwolnienie powinno się chyba wysłać w ciągu tygodnia prawda? Czyli już tydzień minął... mogą mi coś zrobić za to, że zwolnienia nie wysłałam? No teraz to dopiero w poniedziałek wyślę, bo w sobotę i tak poczta nie czynna:confused::baffled::wściekła/y:
 
Zanetka liczy się data na stemplu jeśli chodzi o zwolnienie i wydaje mi się,że jeśli są służbistami to mogą Ci uciąć 20 albo 25% wynagrodzenia za opóźnienie :dry: nie pamiętam dokładnie ile to było...bo masz 7 dni na dostarczenie zwolnienia do pracodawcy.
 
Zanetka tak Olo zostanie architektem co na to Malwinka ??? :cool2: albo lekarzem, anatomi na matce od wewnatrz od najmlodszych lat sie uczy :-p

Wiesz myślę, że oba zawody są dobrze płatne, więc moja córa będzie miała nadzianego męża :-D:-D W takim razie, Twój Olo może zostać i architektem i lekarzem:laugh2::biggrin2: Byle nie ginekologiem...:confused:

na_cik to mam nadzieje, że nie są służbistami i mi nie utną tego wynagrodzenia.:baffled:
 
Na_cik, ale pech, współczuję:baffled:oby cholerstwo szybko zlazło!
żanetka, a w ciąży okres na dostarczenie l4 nie jest dłuższy:confused:cos mi dzwoni, ale w którym kościele?

Martuszka, ale sutprise nam zapodałaś:happy2:

Nowe lutowe mamy- witamy w naszym królestwie:happy2:
 
Nie było mnie od rana a tu takie wieści, Martuszka się rozpakowała:-)
Dziewczyny, ale ze mnie gapa:cool:była dzisiaj u mnie położna i miała zdjąć mi szwy, przyszła, kazała rozebrać małą, wypisała te wszystkie swoje papiery, pogadałyśmy jeszcze trochę i poszła sobie a ja na śmierć zapomniałam o tych nieszczęsnych szwach:cool2::cool2:i co ja biedna mam teraz począć? chodzić z nimi jeszcze 2 tygodnie? bo za 2 tygodnie następna wizyta położnej. Te szwy podobno są rozpuszczalne, może wie któraś z wcześniejszych doświadczeń jak długo będą się one rozpuszczały?
idę czytać co tam dzisiaj naskrobałyście
 
Agaod. A nie ciągną Cię te szwy? Może zadzwoń do położnej czy może wrócić w poniedziałek wyjątkowo. Szwy wewnętrzne z tego co mi lekarz mówił mogą sie nawet kilka tygodni rozpuszczać, ale nie wiem czy tak można sobie chodzić z tymi zewnętrznymi. Z jakiegoś powodu chyba wyznaczają przy zabiegach siedmiodniowy termin ściągnięcia. Myślę, że zdrowiej i wygodniej się będzie jednak tego dziadostwa pozbyć w najbliższym terminie.


Żanetka. Ja raz dostarczyłam na ostatnią chwilę i rzeczywiście naliczyli mi mniejsze wynagrodzenie, ale zostało to wyrównane w następnym miesiącu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
agisan, no właśnie ciągną i przeszkadzają i nie mogę uwierzyć jak ja mogłam o nich zapomnieć:shocked2: zadzwonię jutro i jestem gotowa nawet podejść do szpitala na zdjęcie tych szpilek
 
Do góry