reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2013

Hej hej!

No i mamy luty! :-D Nareszcie! Mi sie wszystkie miesiace ciagna straszliwie, wydaje mi sie ze w ciazy juz wiecznosc cala chodze. Tak pol roku byloby w sam raz, matka natura to jakos dziwnie wykombinowala:-p Do terminu mi zostaly rowne 3 tygodnie, podoba mi sie data 22 lutego, 22 to i dzien naszego slubu i dzien kiedy zostalismy para, wiec byloby super gdyby malec chcial tez przyjsc na swiat wtedy. :tak: Ale generalnie to kazda data mi pasuje, byle nie dluzej. Jak pomysle ze moge jeszcze chodzic w ciazy 5 tygodni :szok: Prawie sie na Wielkanoc na porodowce zalapie :-p

Chociaz mi polozna ostatnio uzmyslowila ze wg ostatniej miesiaczki to termin mam juz na 11 lutego wiec kto wie :-D
 
reklama
marta-l 10 piętro.. współczuję! Pamiętam jak mieszkałam na 8 piętrze.. jak była burza albo właśnie mocny wiatr to po prostu miałam wrażenie, że się wieżowiec zaraz zawali!.. Ugh.. Teraz mieszkam na 2 piętrze ale wiatr też daje popalić.. no ale na pewno nie tak jak na 10 piętrze.. :) ucałuj Wojtusia od cioci Orch! :-D

Błękitna ale za to jakie mam widoki :-) od strony salonu nic nam nie zasłania i mam piękną panoramę miasta. A w sylwestra jak fajerwerki było super widać, zwłaszcza te z Trasy Uniwersyteckiej.

bella ja całą ciąże biorę witaminy i po ciązy też będę brała, tymbardziej że po ciąży wszystko się sypie, włosy się osłabiają, wypadają, paznokcie też słabe więc witaminy napewno są wskazane

Ja w ciąży brałam witaminy od połowy drugiego trymestru. Po porodzie odstawiłam ale chyba wrócę do nich. Ale wtedy odstawię BIOFER FOLIC żeby mały tego żelaza tyle nie dostawał. Bo i tak dodatkowo do mleczka mu sypię Actiferol 7mg.

Dziewczynki brać się za rozpakowywanie bo nudno się zrobiło. No i luty nie będzie trwał wiecznie :-D My mieliśmy termin na dzisiaj a Wojtuś ma już ponad dwa tygodnie. Byliśmy z małym w przychodni-waży już 3470g i pani położna bardzo zadowolona. Powiedziała, że nie ma zastrzeżeń do małego i do naszej opieki więc już nie będzie nas niepokoić. Jeśli będę miała jakieś pytania to mogę do niej zadzwonić lub podejść. Kazała z małym na spacerki wychodzić jak jest taka ładna pogoda. Jeśli w weekend będzie dalej tak ładnie to może się skuszę wyjść na troszkę. Umówiła mi wizytę kontrolną u ginekologa ale się jeszcze zastanowię czy tam pójdę. Jednak chyba wolę do swojej gin prowadzącej mimo, że teraz tak daleko mam.
Ja dzisiaj od rana aktywna-byłam na pobraniu krwi, potem zakupy, sprzątanie. Po 13 poszliśmy do przychodni a jak wróciłam zrobiłam obiad i teraz robię karpatkę.Jak mi prezes Cortina podeśle kuriera to mogę wysłać kawałek jakiejś spragnionej Orce :-)
 
ojjaka czuję się zaszczycona, że goszczę w Waszych snach:-DKwasiu, mógłby być to sen proroczy hihi. Mi też czasem się śnicie, ale już nie pamiętam..jedynie wiem, że raz agaod yła w centrum wydarzeń. Byliśmy w tesco, ludzie się dziwne a mnie patrzyli bo szłam jakbym kija miała między nogami- no nie idzie inaczej chodzić:-p:baffled:Na obiad robiłam naleśniki mexykańskie..mmm:happy2:Kasiulec, bierz się za rodzenie ejjj:shocked2:A jak Eve:confused:
 
ooo matko na samo słowo karpatke język mam na brzuchu :)

No dziewczyny do roboty !!! Zaraz sie okaże że wszystkiego jednego dnia urodzimy i nie będzie problemu. Nasze niemowlaki to chyba jakiś strajk urządziły :)

Ja byłam u lekarza w środe, dzisiaj ide ponownie bo od rana wymiotuje, krew z nosa i dziąseł cieknie poza tym jest mi mega źle. Wczoraj mało kolorowo sie czułam ale dzisiaj to przegięcie. Mam nadzieje ze wszystko dobrze !!!
 
reklama
martus puchar prezeski;-):-D
gosia b ja odpuscilam nie zmuszam balam sie anemi bo warzyw nie je a z owocow tylko banany a od nie dawna jablka ale wyniki ma dobre podpytalam znajomych i u wiekszosci byl etap niejadka i dzieci wyrosly z tego a co do witamin to dodaja je do soczkow i herbatek .czytalam tez ze nam sie wydaje ze dzieci w tym wieku powinny jesc wiecej a one nie maja jednak takich potrzeb lepiej nie przekarmic i dac im poczuc ze sa glodne a nie jak babcie ktore by co chwile dokarmiaja;-) mnie bardziej meczy mala ilosc nabialu nie chce mleka odkad odstawilam od cyca (od czerwca ) a jogurty sie przejadly jej
 
Ostatnia edycja:
Do góry