reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2013

Dziewczyny mam dość, od wczoraj mam non stop mocne kłucie koło prawego jajnika:/ ruszyć się nie mogę, nospy nic nie dają:/
mnie też tak boli. no może nie aż tak mocno, ale prawa strona. w pierwszej ciąży mialam tak samo. na prawym jajniku mam cyste więc może to dlatego :/
a poza tym masakry ciąg dalszy. żołądek nie ma dla mnie żadnej litości. do tego już mi się slabo robi i jeszcze muszę się jakoś dzieckiem zająć - żal mi go bo większość czasu sam się musi bawić :(
 
reklama
A w głowie coraz więcej myśli się kłębi bo w piątek idę do lekarza i się martwię czy wszystko ok, w sumie to nie powinnam mieć podstaw do obaw, ale czasami nie potrafię odgonić czarnych myśli. Tak bym chciała już tak na całego ucieszyć się z tej ciąży, ale na razie cały czas się boję:-(

też tak ciągle mam, mimo, że wiem, iż wszytko jest ok..z utęsknieniem czekam na 2 trymestr..Najbliżsi i znajomi z pracy wiedza o ciąży, szerszej publiczności nie mówię aż minią te najgorsze tygodnie. Będzie dobrze, oby do wizyty, ja idę 3 dni po Tobie
 
ja w pierwszej ciąży też miałam taki okropny ból - nogą ruszać nie mogłam, pobiegłam do lekarza a ten żeby się nie przejmować bo to normalne :tak:

u mnie zato hormony szaleją, cały czas jestem wściekła i mąż obrywa, dzisiaj wyzwałam go od najgorszych:zawstydzona/y: ale na szczęście juz sie pogodziliśmy:tak:

i mogę się pochwalić że wygrałam 2 vouchery do kina:)
 
wg internetu kobiety które w czasie ciąży maja poranne mdłości o 30% sa mniej narażone na raka piersi... czyli jak mnie mdli 24 na dobę to wogóle jestem chroniona (hehehe - amerykanie już nie wiedzą co wymyśleć) a tak ogólnie to łącze się z wami w bólu:baffled: od rana nie daje mi żyć... a ten upał dodatkowo robi swoje. Nawet mój M. wyszedł do kolegów... przynajmniej można wymiotowac w spokoju...

też mam te kłujące bóle, ale przechodzą jak się trochę poleży i za dużo nie łazi...

pzdr sobotnio
 
Ostatnia edycja:
Oj współczuję Wam dziewczyny. Ja nie mam w ogóle mdłości ani wymiotów. Nie wiem nawet co to znaczy. :no: Za to podobnie jak u kasiadz rozpierają mnie hormony, narzeczony ma mnie już dość:-)
 
Znowu upalny dzień... a ja dziś na ogródku (w cieniu co prawda) z deską, żelazkiem i stertą rzeczy do prasowania :tak:

Ja również współczuję Wam tych mdłości. U mnie w poprzedniej ciąży może jeden poranek taki miałam, przy tej zero.

My dziś jeszcze w planie grilla mamy. Taki trochę nietypowy - szaszłyki z kiełbasy, ziemniaczków i cebulki. Jeszcze takich nie robiłam ;-)
 
Witajcie

mało mnie bo i upał i mdłości, ale bez wymiotów puki co i 2 bratanków na wakacjach kilka dni więc nudy nie ma.

Pozdrawiam i trzymajcie się dzielnie szczęściary bo ja jestem tu chyba najmłodsza suwaczkiem ciążowym więc zanim mdłości mi mina to jeszcze ho ho i troszkę :baffled:
 
ja to się zawsze zastanawiam jaki osioł sobie powiedział, że nudności są rano... mnie męczą całymi dniami. do tego wieczorami jest gorzej niż rano i spać nie mogę - masakra. niech się już to skończy. chciałabym się w spokoju cieszyć ciążą, a póki co nie mogę bo męczy to straszliwie.
 
reklama
w ramach kolacji zjadlam arbuza ... mmm pycha !

ale MamusiaM wspomniala o grilu i ja tez chceeeeeeeeeeeeee !!
Nuta robimy grila :D ???
 
Do góry