reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

hej, moja ciągle w trójkach, waży ok 7,5 albo trochę więcej, bo wydaje mi się jakby trochę w brzuszku jej przybyło...

Isia napisałabym, że współczuję, ale u was takie urwanie głowy chyba normalne...

ANEK fotki super, chyba zgapię od ciebie zmianę avatara...
 
reklama
trina79, ja kupuję Dady i chyba nie ma 4+ (wiem, że Pampersy mają, ale kupuję okazjonalnie, czyt. jak są w promocji ;-)).

ANEK M, zważyłam dziś młodego i waga pokazała 9780. problem z pieluchami mamy raczej z powodu wysokiego wzrostu. 4 były "pieluchowymi biodrówkami" ;-). młody jest długi (nie ma co się dziwić, ja mam ponad 170cm, tatulek 190cm). urodził się 61cm, a teraz nie wiem ile ma, bo nie mierzyłam, ale ubrania nosimy na 86cm. mam nadzieję, że starczy na nas pieluch, bo nie chcę stresować dziecka nocinkiem jeszcze przed roczkiem :rofl2:.


dostaliśmy prezent-pchacz (tak to się nazywa?). ale hamulce w nim kiepsko działają i zaraz młody zacznie biegać :cool2:, jak to się w takim tempie będzie przesuwać po podłodze :laugh2::laugh2:.
 
Isia przykro mi z powodu kota. Twoje życie jest bardzo intensywne. Tak jak u mnie się nic nie dzieje tak u Ciebie jak w kołowrotku :)
Dziewczyny, czy używacie fridy do czyszczenia dzieciom nosków? Moja dzidzia do pewnego momentu (jeszcze całkiem niedawno) dobrze reagowała na gruszkę ale teraz wrzeszczy jak zwariowana przy jej użyciu. Ja się przeziębiłam na całego i boję się, że w końcu zarażę dzidzię. On jeszcze nie był chory ani razu. Uważacie, że warto mieć fridę?
No i znowu mam pytanie do Isi ... Czy znasz jakieś lekarstwo które jest dobre na przeziębienie? Mam teraz masakryczny katar. Gardło już mnie przestało boleć. Biorę mucinex DM ale chyba nie pomaga. Domowe sposoby idą pełną parą ale jest coraz gorzej. W PL mi gripex pomagał a odkąd jestem tutaj (w Stanach) jeszcze nie chorowałam.
Antek - super zdjęcia :)
 
Cześć Dziewczyny :-)
Nie było mnie długo,długo...ale to wszystko przez tą operację,na szczęście minęło już 7 tygodni i powoli dochodzę do siebie.
W szpitalu i później trochę Was podczytywałam,ale nie było opcji żeby pisac bo nie było takiej pozycji żebym mogła swobodnie pykać na klawiaturze. Będe się teraz na nowo wdrażać;-) w Forum.
Dziś tyle bo mi się księżniczka zaraz na obiadek obudzi i powinien być gotowy natychmiast po przebudzeniu :tak:więc idę dziubać warzywka!
 
ameryka - nie wyobrazam sobie zycia bez fridy, uzywamy od urodzenia!
Ewinek - witaj,a co za operacje mialas? Zycze szybkiego powrotu do formy.
Co do pieluszek to moja choc drobna (wazy ok 7600) to dluga i tez juz 4 robia sie biodrowkami. A tak przy temacie przewijania to czym udaje Wam sie zajac czyms dziecko zeby nie uciekalo podczas zmiany pieluszki? Widamo ze to teraz taki wiek ze ani chwile nie chca juz lezec spokojnie tylko rwa sie do swiata i wszystkiego co w poblizu lezy :-D i czasem to przewijanie (a raczej walka z ujarzmieniem) zajmuje troche czasu. Moja corca ostatnio dorwala gazete ktora lezala w poblizu i teraz to nasz nowy sposob na przwijanie - prasowka hehe. Wklejam zdjecie jaka jest zaczytana :-D


DSC08449.jpg
 
Magnoli Kacperek dostaje "do popilnowania jako BARDZO odpowiedzialne zadanie" oliwkę do smarowania pupy lub mokre chusteczki bądź pokrywkę od pudełka z chusteczkami.

Ewinek i co? lepiej z kręgosłupem? Jak Twoje maleństwo?
 
magnoli rzeczywiście długa się ta Twoja córeczka wydaje :) i ta gazeta w dobrym jest stanie ... Ja bym chyba nie dała rady takiego zdjęcia dzidzi zrobić, jak leży. Moje dziecko przy przebieraniu jest straszne, to jest walka na maxa żeby go przebrać. Daję mu kłódkę która leży akurat w okolicy przewijaka, opakowanie z chusteczkami, krem którym mu smaruję nóżkę (bo ma chyba azp). Ostatnio się zabawia suwakiem z mojego polaru, który mam na sobie i jestem w nim zapięta po szyję, więc ten suwak tak dynda przy mojej twarzy. Jego zabawki to go interesują jak ja coś z nimi robię tzn. bawię się nimi. Jak go przewijam to ciężko się jednocześnie z nim bawić.
 
Czesc Dziewuszi!
ameryka mi zawsze pomaga Theraflu, nastepnego dnia juz jestem na nogach. Najbardziej lubie te w saszetkach do rozpuszczenia w goracej wodzie.
Tylko musisz do okienka pojsc i pokazac prawo jazdy bo odkad produkowali z niego metaamfetamine to zapisuja ile kupujesz.
Polecam tez miod Manuka. Ja tak starszaki lecze to naprawde dziala, nigdy nie byli chorzy dlzuej niz 1 dzien.
Mozesz sobie poczytac o tym miodzie tutaj (dostepny na amazon.com , ja kupuje 550+ za jakies $50):
WŁAŚCIWOŚCI MIODÓW MANUKA - Miody Manuka
magnoli u nas wszystko jest walka: zmiana pieluszki, ubieranie, karmienie bo przeciez tyle ciekawych rzeczy dookola.
Bolek sie zaprzyjaznil z Fiona i lataja jak powaleni po calym domu i sie ganiaja. Bolek ma zabawe a Fiona nie mam pojecia, ale by chyba nie przylazila do niego jakby sie z nim nie bawila?
Czy Wasze dzieci tez sie tak brudza? No czasami 4 razy przebieram tego lobuza, czysto przeciez w domu jest ale jak je czy raczkuje to potrafi sie caly uwalic. A ja go tak do lozeczka nie wloze pozniej.
 
Isia mój się fajda strasznie... kolana, mankiety bluzek, a przy jedzeniu to już masakra :baffled: Ja koło siebie widziałam manukę i to ten 550+. Za jaką pojemność płacisz 50 $??? Chciałabym porównać cenę.
 
reklama
Do góry