reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

tynka- na hamaczku dziecko może niemalże od urodzenia, koszt tej którą wybrałam z hamaczkiem to 2tysiące, pojedyncze są trochę tańsze. Poczytałam o przyczepkach sporo i tak jak Mitra mówi- niektóre są masakrą dla kręgosłupa, wybrałam najlepszą, z amortyzatorami itd. a te za 300zł to o kant ..... rozbić.

Munie- co do nosidła Mei Tai to kilka moich koleżanek ma takowe, były zadowolone, one zamawiały od babeczki u której można samemu sobie takie nosidło zaprojektować, w sensie pod wzrost mamy i taty oraz wzór, kolor itd. Zapytam ich o szczegóły jeśli jesteś zainteresowana.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pluszacze a no slodziak z chrzesnicy, czekam az moja juz tak bedzie smigac i rozmawiac.Ale licze sie z tym,ze moze tak wczesnie nie mowic, a co dopiero skladac zdania jak Ola.Dzisiaj np szla na spacer ze swoja mama po alejce pomiedzy ogrodkami.Siostra mowi jej zeby dala raczke i szla przy niej bo ja Pan zabierze i mamusia bedzie plakac, na co Ola "ale ja szybka jestem".
No i przylaczam sie do tematu ciazowego, tez juz mialam malgo schiza.Bo od tyg najchetniej jadlabym tylko ser brie.Ale ja biore tabletki i odrzucilam to mysle.
Co do spacerowki moja tak samo reaguje,a podwyzszane oparcia w gondoli zeby cos widziala bylo przyjmowane placzem, czyli za wczesnie na to.
Paluszek, Geniusia- ja dzisiaj polozylam mala na brzuszku w domciu no i moja tez lodeczke robi.
A glowke dalej pieknie trzyma, tylko ostatnio i na brzuszku i w innej pozycji bardziej ja interesuja raczki,ktore pieknie trafiaja do buzki, 3 paluszki, 2 paluszki z cala reka tez probuje no ale sie nie da.
Daissy jak duzo jezdzicie na rowerach to fajna sprawa,ale niezly wydatek:szok:
Krisowa-ja przed ciaza bylam na dukanie, od lutego do dnia kiedy sie dowiedzialam o ciazy schudlam 13kg.A przy pierwszym badaniu krwi, wszystko rewelacyjnie mialam.Ale przyznaje sie ze nie trzymalam sie wszystkich regul,sporadycznie zdarzaly sie wykroczenia,ziemniaki jadlam,kluski od tesciowej(nie moge im sie oprzec) ,piwko pilam itp.Teraz tez wrocilam do tej diety,ale z pwoodu wyjazdow nie chcialam robic klopotu tesciowej,wiec zgubilam tylko 2,5kg,co przy mojej wadze to kropla w morzu.
Moja wczoraj to w sukieneczce bawelnianej i pieluszce tylko byla, dzisiaj zreszta bardzo podobnie.Caly dzien na dworze ale staralam sie ja trzymac w cieniu na ogrodku w altance.
madagabb-mi oczko lewe zaczelo czasem pulsowac,bardzo dziwne uczucie wiec chyba wybiore sie do okulisty.
Agatka- a gdzie znalazlas wykroj tego nosidelka jesli mozna spytac??
 
daissy - zapytaj proszę :)

geniusia - a gdzie Ty masz te wielkie cycki na ktore narzekasz?? bo na zdjęciu wyglądają normalnie - jaki masz teraz rozmiar? ja w tej chwili mam 75C, miałam 75B - i chciałabym też żeby wróciły do stanu sprzed...
 
Tynka i Daissy, my tez wybralismy najlepsza przyczepke, aby amortyzowala wstrzasy.. zreszta tutaj sciezki sa naprawde swietnej jakosci.
Ciekawe, jakby holenderka uslyszala, ze na rowerze moze dziecko od 3 r.z. jezdzic.. hihi, tutaj maluszki w fotelikach to norma, my tez zreszta jezdzilismy tak z malymi, ale dopiero, jak skonczyly rok.
 
Daissy ja też poproszę o namiary na te nosidełka:-)
Tak się zastanawiam nad zmianą mojego wisiadełka na coś ergonomicznego, albo chustę.Coraz dłużej chodzę z Martą. Dzisiaj niby na chwilkę do nosidełka, aby odebrać Anię z przedszkola, ale się wydłużyło o plac zabaw i zakupy
Ania bidulka miała dzisiaj mały wypadek byłyśmy pod blokiem z naszym psem i przyszła sąsiadka ze swoim a on na takiej rozciąganej smyczy chodzi.Biegał, skakał i zawinęła się smycz wokół nóżki córy a ta w płączi krzyk nie wiedziałam co się dzieje a to cholerstwo tak ostre, że zdarło jej skórę i to dość głęboko:-(
 
A ja mam pytanko do Antili

czy wy tą platforme kupowaliście gotową, czy zamawialiście jaki koszt był
I jeszcze jedno ważne pytanie, jak mocowaliście do sufitu???
 
trina, no ja nie karmie wiec moglam wczesniej przejsc.Ale teraz to juz chyba poczekam az siostra wyjedzie, bo tak jestem codziennie u mamy,a w weekandy pozniej u tesciowej.Nie chce mamie robic problemow moja dieta.A na weekandy tesciowa sie zawsze dopytywala co moge jesc,a czego nie,sniadania i kolacje sama robilam,a ze zawsze jest zupa to i na obiad mialam z niej mieso.Wiec problemow nie bylo takich.A teraz codziennie ogrode=grill, do tego dwie wnuczki,dwie corki i moj m no i jeszcze tata na glowie mamy.Ona sie smieje ze jak jedzie do niemiec do pracy to tak naprawde jedzie odpoczac(tylko jak tam jest a jeden dzien mnie nie ma na skypie to marudzi bo za wnusiami teskni).
 
reklama
No i sprawa się wyjaśniła - oczywiście panikowałam niepotrzebnie:/ wyrazna jedna krecha na teście i w sumie nie wiem czy patrząc na wynik bardziej byłam szczęśliwa, czy zawiedziona:baffled:
 
Do góry