reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dee to dobrze, że już po wszystkim i że Cię nie bolało:)

ja dziś miałam ciężki poranek, w nocy w ogóle tak mnie bolała głowa, że nie spałam prawie wcale, co chwila z resztą wstawałam siku, no z 7 razy to minimum:/ rano jak wstałam to jakby głowa nadcichła, więc pojechałam z małżem do pracy, nie chciałam sama zostać w domu, a o 12 kończył dziś, wiec pojechałam. I w drodze normalnie 3 razy zwymiotowałam:/ nie wiem czy to od tej głowy, czy co, ale strasznie się źle dziś czuję, na 17.30 idę do gina, powiem mu o tej nadczynności tarczycy i że od jakiś 4 dni boli mnie głowa, może jakiś sposób będzie miał dla mnie:/ dziś było przegięcie, już chciałam pyralginę wziąć, ale coś mnie zatrzymało:(

smutno mi więc dziś:(
 
reklama
Suzi wspolczuje zlego samopoczucia.moze niebawem Ci przejdzie.moze ginka Ci cos doradzi.jak ja sie swojej pytalam co moge jak mnie zaboli glowa to powiedziala ze apap.naszczescie nie mialam takiej potrzeby zeby go brac.
 
ja na rozstępy mam krem mustela. Znowu dzisiaj wymiotowałam, w czwartek mam wizytę to zobaczymy, co lekarz na to. Właśnie wróciłam z ciucholandu i kupiłam całą torbę ciuszków dla kruszynki :) była dostawa i na prawdę w super stanie, takie welurkowe cieplejsze, bluzy, sweterki - większość z h&m
 
mi na rozstepny zwykła oliwka pomaga po kapieli i nei do końca wycieram ciałko wtedy bardziej działa choc dłużej sie wchłania ale wtedy siedze w szlafroczku sobie :))

wspólczuje wymiotów u mnie spokój ufff zgagi brak
ale zachcianki jedzeniowe na słodkie chyba tylko lub czasem kwasne bierze
ale ta surówka z kapustki uuu moja ukochana
dziś zrobiłam z córcią 4 blachy ciasteczek kruchych i mamy na kilka dni słodyczy a jaka frajda dla młodej

co do ciucholandu tam skarby dla dzieci można znaleźć i bardzo często firmówki ja tez sobie tam wypatruje spore ilości i rózne rozmiary a za grosze a wiadomo maluszki i tak do około 4/5 miesiąca nie jedza nic po za mleczkiem wiec nie maja czym zabrudzic chyba zee kupką heheheeh
 
Mi babcia co jakiś czas przyniesie dwie bądź trzy pary śpiochów, kaftaników, śpiworków ze Szmateksu:-) można wyszperać piękne perełki na parę groszy. Nie ma co przepłacać bo dzidzia za chwilę z tego wyrośnie. Też muszę się wybrać na buszowanie

ja smaruję brzuch i piersi oliwką dla niemowląt, mam nadzieję że uchroni mnie przed rozstępami
 
Witam nowe Lutóweczki!!

Agacinka - ależ Ci zazdroszczę ruchów:-) uwielbiam to łaskotanie pod skórą.
Mama2006 - ja też czułam ruchy, mniej więcej w tym samym okresie co ty i teraz przestałam. Myślę że po prostu dzidzia się przemieściła w inne miejsce.

Dee - super że już po wszystkim i chociaż przez ten tydzień sobie odpoczniesz w domku bo Twoja praca do lekkich nie należy. Koniecznie daj znać po wizycie.

Suzi - bardzo współczuję, wiem co to znaczy wymiotować co chwila ale mam nadzieję że to przejdzie a tym bardziej ból głowy. Na pewno po wizycie poczujesz się lepiej.

Pisałyście o prenatalu - ja zauważyłam że on u mnie powoduje większe nudności i wymioty, dlatego teraz biorę go przed samym snem i jakoś do się wytrzymać. Zachcianek typowych nie mam ale jest już lepiej u mnie z jedzeniem, na więcej rzeczy mam ochotę. Dziś np zamierzam usmażyć sobie placki ziemniaczane. Ciekawe co z tego wyjdzie bo ostatnio jak robię obiad to na wącham się tych wszystkich zapachów i odechciewa mi się jedzenia. Zauważyłam że nie znoszę zapachu pieczonego mięsa - obrzydlistwo a jednak najzdrowsze. Cola - na nudności tylko ona mi pomagała i czasem sobie ją popijam. Nie uważam aby było jakoś mega szkodliwa - oczywiście jeśli wszystko jest w miarę rozsądku a nie 2 litry na raz :).

Ja na brzuszek i uda stosuje mustele i uważam że jest rewelacyjna. Po ciąży z Wiktorem mam rozstępy tylko tam gdzie się nie smarowałam a mianowicie na pośladkach bo kremowałam się jak miałam założone majtusie ale poźniej używałam musteli krem na rozstępy i powiem szczerze ze albo mam taka skórę ale co najmniej połowa rozstępów zniknęła.
 
też smaruję się oliwką a to dlatego że po ciąży z córką nie mam ani jednego rozstępu a też używałam oliwki.
Wczoraj szwagierka dzwoniła że ma dla mnie wielki wór ciuchów ciążowych. Prawie nówki bo ona kupowała dla siebie nowiutkie fajne ciuchy więc bardzo się cieszę bo nic mi już nie zostało. A ciuszki dziecięce muszę przejrzeć czego mi brakuje, pewnie będę musiała uzupełnić trochę ciuszków z długim rękawkiem bo córcię mam z czerwca a maluszek będzie zimowy więc trochę różnicy "klimatycznej" będzie.
 
ja z siostrą też jestem umówiona na zakupy szmateksowe, głównie idę tam z myślą o sobie, bo już zaczynam się nie mieścić w swoje rzeczy:szok: no ale nie ma się co dziwić, w końcu w ciąży jesteśmy:-p no a jak przy okazji trafi się coś uniwersalnego dla dzieciaczka to pewnie też wezmę:-)

Isia mi raczej śni się stan faktyczny, niż odwrotność, no ale zobaczymy....
 
reklama
Do góry