reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

może któraś z Was wie bo ja się już doczekać nie mogę kolejnej wizyty jeżeli w5tyg 2dni (co było równy tydzień temu) było widać u mnie 8mm pęcherzyk to zakładając prawidłowy rozwój kiedy powinnam zobaczyc zarodek i bijące serduszko?? mam planowana wizyte na 25.06 ale chyba nie wytrzymam kolejnego tygodnia...
 

Załączniki

  • DSC_0578.jpg
    DSC_0578.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 32
reklama
ja swoją kruszynkę pierwszy raz zobaczę w 8 tc, już się z tym pogodziłam, trochę to późno, no ale wtedy zobaczę już wszystko dokładnie:-) podziwiam w takim razie siebie za cierpliwość;-) ale nie obraziłabym się na wcześniejszą wizytę:tak:
 
dobre wiadomosci poki co :-) plamienie jest rzadsze i nie jest tak obfite. brzunio kluje czasem z lewej strony czyli babelek rosnie :-) dzis niechcacy przysnelam w tramwaju w drodze z jednej pracy do drugiej :p dzieki temu przetrwalam reszte dnia :-)
mama2006 rowniez mieszkam na woli ;-) 5 minut od zelaznej :p
 
Dee - to super :) Masz info na prive

Po pierwszej wizycie Kuba nadal mi się źle czuł - więc poszłam z Nim do innego lekarza. I okazało się, że ma ostre zapalenie uszu. Dostał antybiotyk, który ma brać przez 10dni. Bidulek - no ale nie mogłam na niego patrzeć jak się męczył.

Teraz już gorączki nie ma, je ładnie kolację i czeka na tatę.

Buziaki odezwę się jutro
 
Mama2006 zdrówka dla Kubusia, niech szybko zdrowieje, a co do diagnozy u pierwszego i drugiego lekarza to jaka wielka różnica, jeden mówi, ze to nie ucho, a drugi, że ostre zapalenie ucha:wściekła/y: i weź tu wierz lekarzom:no:
Tynka jak masz możliwość to idź, ja też bym poszła prędzej gdybym miała możliwość, ale moze nie przyspieszaj tak bardzo wizyty, bo znów nic więcej nie zobaczysz i tylko będziesz schizować do następnej wizyty:-p
 
Dee super ,ze juz lepiej
Trzymam za Was wszystkie kciuki,aby ciążę przebiegły bezproblemowo i dzieciaczki urodziły sie zdrowiutkie PA PA
 
Hehe Kitek ja też zobaczę swojego maluszka dopiero jakoś w 8 tygodniu :-D strasznie mnie to niecierpliwi ale z drugiej strony oszczędzi nerwów czy zarodek dobrze się rozwija. Ostatnio prawdopodobnie miałam puste jajo i widziałam tylko sam pęcherzyk... dlatego teraz cieszę się ze zobaczę już bąbelka! - Znaczy mam nadzieje ;-)
 
reklama
gowinderek tak mi przykro :-( nie myślałam, że którąś z nas to spotka... ściskam mocno :-*

A mnie sytuacja się zmienia. Plamień jest coraz mniej, ciągle tylko zaglądam w bieliznę czy przypadkiem coś się nie dzieje, ale nie ... póki co jest dobrze. Wymyśliłam sobie, że skoro mam zrobić USG w piątek a w piątek moja Gin nie przyjmuje to pójdę do niej w poniedziałek, zapiszę się i opiszę całą sytuację :-) a jak usłyszymy serduszko to wszystkie zmartwienia znikną :-) doczekać sie nie mogę :-)
 
Do góry