reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

heloł
ja tylko na momencik, bo zaraz wybywamy do Szczytna na M egzaminy do Policji, to trzymajcie kciuki ok 14-j za niego plissssss
z góry dziękujemy :-)
odezwę się po powrocie
trzymajcie się i miłej niedzieli życzę :-D
 
reklama
gowinderek strasznie mi przykro, bardzo Ci współczuję :-(

mama2006 - to samo przechodziłam z moim synkiem dwa lata temu. Pierwsza lekarka zlekceważyła stan zapalny ucha (byłam na pogotowiu w nocy z soboty na niedzielę) :wściekła/y: A jak w poniedziałek trafiłam do laryngologa, to stan zapalny był już tak poważny, że uszku zebrała się ropa i trzeba je było przekłuwać. Okropne to było, ale pomogło. Pani laryngolog powiedziała mi wtedy, żeby przy dmuchaniu nosa przechylać dziecku głowę w przeciwną stronę do dmuchanej dziurki (czyli np. przy dmuchaniu prawej, głowę przechylać w lewo). Wtedy katar odpowiednio schodzi z nosa.

Paluszek_ gratuluję świetnej bety :-)

kitek81 powodzenie w takim razie i trzymam kciuki mocno :-)
 
Ostatnia edycja:
Ale ja jestem głupia :zawstydzona/y: 3 dawki luteiny połykałam, a przecież ją bierze się pod język :wściekła/y: :angry:bleee właśnie zapodałam sobie dawkę poranną i nie mam najpiękniejszej miny FUJ!
Mam nadzieję, że nic się nie stanie, że tamte połknęłam :-(
 
Dee - nigdy nie brałam tego leku więc nie po mogę. A powiedz mi gdzie Ty chodzisz do lekarza? Ja się cały czas zastanawiam nad lekarzem, który ma mi ciążę prowadzić.

Kitek - kciuki zaciśnięte !!! Mąż na pewno zda ;)

Ostatnio rozmawiałyście o snach. Ja też mam jakieś dziwaczne. Dzisiaj mi się śniło, że byłam u lekarza i lekarz mi powiedział, że prawdopodobnie nie jestem w ciąży... ehh przeżywam wizytę. Poszłam we śnie do innego to usg-ie nie chciał mi zrobić... ehhh No ale mam nadzieję, że w końcu doczekam się usg-ie i zobaczę swoją kruszynkę :)

Ja wizytę kolejną będę miała w 8 tyg.(według lekarza) lub 9 tyg. (według mnie). No ale ważne, że się załapie i zaświadczenie sobie załatwię, że chodziłam do lekarza. Wy też o nie po proście - będzie potrzebne do BECIKOWEGO.

Buziaki odezwę się późnij
 
A ja dzisiaj od rana mam mdłości... straszne uczucie... raz już myślałam czy nie biec do łazienki... koszmar... ale to daje nadzieję, że Bąbel rośnie :) i dopiero da mi w kość (a raczej żołądek...). Pozdrawiam Was wszystkie ! Zdrówka!
 
cześć Dziewczyny
witam się i ja. Mam nadzieję że nie macie nic przeciwko żebym do Was dołączyła?
Mam 35 lat, 5 letnią córkę, męża i kocura :-). Więc prawie równowaga płci w rodzinie. Mówię prawie bo kot wykastrowany :-). Planowany termin porodu to 9 luty 2012. Jestem po pierwszej wizycie u ginekologa (było to w 5tygodniu i 3 dniu), było serduszko ale biło bardzo wolno bo 60 uderzeń na minutę a powinno być 100. Więc denerwuję się przed kolejną wizytą we wtorek. Dostałam luteinę, duphaston oraz acard i clexane ze względu na wcześniejsze poronienie w zeszłym roku i moje problemy autoimmunologiczne.
Pracuję, zajmuję się córeczką i to pozwala mi zająć głowę innymi myślami.

Trzymam za Was i za siebie kciuki, a Tobie gowinderku bardzo współczuję.
 
mama2006 na pierwszej wizycie bylam na kasprzaka w mojej przychodni u dr Agnieszki Hoffmann. Prowadzila dwie ciaze mojej sasiadki i byla zadowolona :p
 
reklama
Witam.Dzisiaj mija dokładnie 7 tyg ciąży według OM a ja wcale tego nie czuję niemam mdłosci ani wrażliwowsci na zapachy wczoraj byliśmy na grillu u znajomych a mi wszystko smakowalo dziwne zaczynam się trochę martwić....:-(
 
Do góry