reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

cześć dziewczyny,

Pół godziny nadrabiania wątku :)

Już pierwsze serducha! cudownie :) Ale ja mam pytanie: na jakim sprzęcie robione miałyście USG? To było już brzuszne czy jeszcze dowcipne? I rozumiem że to tylko widok na ekranie bo usłyszeć to znowu tylko na Dopplera prawda?

Ja mam wizytę w poniedziałek i zastanawiam się czego mogę się spodziewać bo moja gin ma chyba tylko dowcipne USGP
 
reklama
witam kolejne ciężaróweczki :)
jak ja Wam zazdroszczę tych wizyt u gina, widoku fasolki i serduszek:tak: gratuluję :-) byłam dziś umówić się na wizytę i już szczęśliwa, że mnie właściciel kazał umówić, a tu kartka, że ten gin co się chciałam do niego zapisać od poniedz idzie na urlop do 5.07:wściekła/y: tak samo jak moja ginka prywatnie, jak pech to pech, ale zapisałam się do tego na NFZ, zobaczę jak mnie przyjmie, najwyżej wrócę do swojej ginki prywatnie, chociaż wolę tą kasę odkładać, qrcze takiego miałam fajnego gina w poprzedniej ciąży, że teraz jestem mocno wybredna;-) no ale mam do niego 500km, więc nie wchodzi w grę, niestety:-( no nic mam wizytę na 6.07 na 15:45 może jakoś wytrzymam:-p
co do wieku to ja w październiku skończę 30 lat:baffled:
idę się odchamić do znajomych na grillu:rofl2:
 
Soglam no to mamy wizyte w ten sam dzien:) ja tez jestem pełna nadziei, że bedzie piękne serducho:)

Lady chciałabym pomóc, ale w tych wynikach normach to jestem zielona...

Beta zrobiona wyniki jutro ok 11:00 - trzymajcie kciuki prosze!!!!:) Ja mam dobre przeczucie:)
 
Maron cudne zdjecie gratki
Ja wg. OM. na 18.02 ale zobaczymy jak z usg
Cosik mnie mdli i w głowie sie kręci
Paluszek trzymam kciuki:)
 
witajcie kochane
gowinderek pytałaś jak tam u mnie z plamieniami? dzisiaj czyściutko.
za to mam :wściekła/y: wściekliznę na maksa.. ma chłopa.. prosze grzecznei zajmij się dzieckiem bo cały dzień w domu siedzi.. jest impreza w parku idź z nim na dmuchańce.. a ten nie.. ja mówię: to po ci ci dzieci jeśli się nimi nie zajmujesz..
odpowiedź: wystarczy że zarabiam pieniądze...
ale mi krew zagotował.. po tylu latach razem pierwszy raz taki tekst usłyszałam..
focha strzelam i się nie odzywam
a szwagier do nas przyjechał to pan i władca niech się nim zajmuje.. służba ma wolny weekend!

i witam nowe ciężarówki i pozdrawiam te z tego roku już rozpakowane lutówki :)
 
Dziewczynki :-( jade dzis na zelazna po pracy. Plamie nawet podczas siusiania. wole to sprawdzic. strasznie sie boje, bo przeciez wczoraj rokowania byly piekne :-( nic mnie nie boli jednak chcialabym wiedziec czy to podraznienie po usg czy cos powaznego z babelkiem :-(
 
reklama
A ja w końcu wziełam sie za remont kuchni odkladałam odkładałam a teraz sytuacja mnie zmusiła póki dobrze sie czuję bo wiem jak to bywa w dalszych tyg ciązy.w pierwszej ciązy to nawet nie pamiętam jak to bylo ale w drugiej o tym czasie miałam mdłosci bylam osłabiona wszystko mi śmierdziało a teraz nic...oby tak dalej.W poprzednich ciązach nie wymiotowalam ani razu mam nadzieję że teraz tez nie.
I w końcu muszę wybrać lekarza byłam w najbliższej przychodni ale żaden z przyjmujacych tam lekarzy mi niepasuje bede musiala wybrac się dalej na szczęscie mam prawo jazdy i samochod który narazie jest u mechanika ale mam nadzieję że niedługo go naprawią.
 
Do góry