reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Kobitki,

Boli mnie podbrzusze i to cały czas? Jest to normalne? Moge wziąść nospe?

Lekarz mówił, że macica się rozciąga. Oczywiście możesz brać nospe, ale tą zwykłą (nie forte -to już z lekarzem uzgodnić). Ale jak Cie boli brzuch to bierz np. 2x1 albo 3x1 , zależy jak Cie boli. Bo jak jedną weźmiesz na dzień to nic nie da - wiem bo się w szpitalu należałam i wiedziałam jak podają ją lekarze pacjentkom.
 
reklama
mmona - mnie też brzucho cały czas boli jakbym miała okres, a jakos nie pamiętam zebym tak w pierwszej ciąży miała, bo w drugiej to na pewno nie.
Paluszek - leż i odpoczywaj ile możesz i sie nie stresuj. Ja z Maćkiem plamiłam na brazowo prawie cały pierwszy trymestr. przed każdym usg płakałam, ze pewnie dowiem sie, że fasolka nie żyje. Miałam prochy i prikaz, że jedyny ruch to ma być obracanie sie na łóżku z lewego boku na prawy :-) a jeszcze to był taki fantastyczny okres, kiedy miałam remont w chałupie, typu gładzenie scian itp, wiec syf i huk. Dobrze, że moja mama wtedy do nas przyjechała i pomagała, chociazby posiłki robiąc. jakos przeżyłam, Macio też, a w późniejszym czasie juz żadnych zagrożeń nie było, a młody się jeszcze przeterminowany urodził, wiec uszy do góry :tak:
 
Lady to zeby nie czytac w necie to juz za pozno...wszystko juz przewertowałam...i sa równie optymistyczne jak i tragiczne historie, ze sluzem, bez, z krawieniem, plamieniem i innymi objawami...ale czlowiek wszystko sobie moze wkrecic, ja staram myslec pozytywnie...a tak naprawde natura wie co robi...ja przynamniej tak uwazam nic nie dzieje sie bez powodu...
I faktycznie nie ma co za duzo o tym wszystkim myslec, pisac, gadac...
 
Dziekuje,

Wziełam jedną, wieczorem jak coś wezmę drugą. Pisałam do koleżanki, która miała ciąże zagrożoną i powiedziała mi, że mogę brać. Ona brala 1x3 dziennie i to forte, a ja wziełam tą zwykła.
Trochę przewrażliwiona jestem, ostatnim razem tez mnie bołał brzuch jak na okres i potem nagle krwawienie:-(
 
Dziewczynki gratuluje Wam z calego serca - Lutówka 2011 ;) zobaczycie jaki to piekny czas :) i stresujacy zarazem :) Trzymajcie sie cieplutko i zyczę szczesliwych narodzin Lutowych Maluszków :)
 
Lady to zeby nie czytac w necie to juz za pozno...wszystko juz przewertowałam...i sa równie optymistyczne jak i tragiczne historie, ze sluzem, bez, z krawieniem, plamieniem i innymi objawami...ale czlowiek wszystko sobie moze wkrecic, ja staram myslec pozytywnie...a tak naprawde natura wie co robi...ja przynamniej tak uwazam nic nie dzieje sie bez powodu...
I faktycznie nie ma co za duzo o tym wszystkim myslec, pisac, gadac...

Paluszek swoje się juz naczytałas i dosc teraz myslec pozytywnie proszę...:):)
Ja ostatnie co przeczytałam to to że puste jajo płodowe( moja ostatnia ciąza) zdarza się drugi raz niezwykle rzadko, a w zasadzie wcale i mam teraz pozytywne myslec,wiec nie czytam nic wiecej...mam bana od siebie na cokolwiek w necie i wiesz co jestem szczesliwsza...:):):)
polecam serdecznie kochana...a zobaczysz ze w lutym bedziemy tulic nasze pociechy :):)
buziam mocno i prosze mi się nie martwic:):)
 
Dziewczyny myślcie pozytywnie!!!
Odpoczywajmy, cieszmy się brzucholkami a nie zamartwiajmy, bo to i tak nic nie da.
mmona2- akurat bóle jak na @ to podobno normalne we wczesnej ciąży. Oby tym razem Ci się udało!
Paluszek- taaa... jak się zacznie czytać to diagnoza gotowa. Nie nakręcaj się, będzie dobrze.
A mi się mega chce spać, tylko jak tu spać z 7 miesięcznym Szkrabem latającym po pokoju, no nie da się no:)
 
Kochane bardzo proszę się nie stresować ni nakręcać itd
każda ciąża jest inna i naprawdę natura bardzo dobrze wie co robi:tak:
Czasem nawet żywa krew o niczym nie świadczy a czasem wydaje się wszystko ok a ciąża się kończy. Nerwy niczego nie zmienią i zamiast przeżywać z radością ten czas tylko się stresujemy.
Wiem co mówię, bo z zawodu jestem położną 12 letnim stażem:-p
 
reklama
witam was przyszle mamy)))dokladnie w tym dniu zrobilam test))))i wyszly dwie grubasne krechy))))))to juz rok....szok))))trzymam kciuki za was i wasze fasoleczki,miejcie sie zdrowo)))
 
Do góry