reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

do dziewczyn w UK na pewno w miastach są polskie kliniki, tam możecie u polskiego gina zrobić usg w Ie są w każdym choć troszke większym mieście. koszt ok.100-160euro
Pozdrawiam
 
reklama
buuuu, a ja mam mocny ból podbrzusza i różowy śluz..
i jak tu patrzeć optymistycznie ..
leżę plackiem, No-Spa mi się skończyła
jednak gin będzie w tym tyg: o ile będzie miał wolny termin.
 
Tynka kochana gratulacje II kresek i dołaczenie do mam lutowych:):)
To wasz pierwszy dzieciaczek będzie??

Mina trzymaj się dzielnie dziewczyno.Wiem ,że w głowie masz same czarne scenariusze ale mysl pozytywnie.Bóle i rózowawy sluz to nadal mze byc efekt zagnieżdżania ub nawet krwiaczka przy zagnieżdzaniu a zreszta nadal chyba jestes w terminie @ choc nie wiem ile u ciebie zwykle trwała @.....
skonsultuj się jutro tel z ginem może cos podpowie:):)

Trzyamam kciuki kochana:):)
 
leż więc i nie przemęczaj się ale u gina wydaje mi się że już powinnaś być... załatw sobie wizyte jak najwcześniej... ja biore duphaston to jakiś zamiennik progesteronu. Podtrzymuje ciąże u mnie proflaktycznie bo mam ognisko endometriozy na lewym jajniku żeby nie oddziaływało źle na mojego maluszka... :-)
albo zmień gina opowiedz mu twoją historię i może znajdzie złoty środek dla twojego ciała.
Głowa do góry
 
soglam tak to pierwszy bobas tak jak pisałam wyczekiwany... czekam na bijące serduszko i licze że nadal bede się tylko cieszyć.(puki co nie mam mdłości i mam nadzieje że nie bede miec;)
 
NO i mój pierwszy...no i w sumie w takim pierwszym spontanicznym cyklu poczety:):)
Tez mam trochę obaw bo 2 lata temu poroniłam nieplanowaną ciąze:(
Ale mysle pozytywnie i jak zobacze serduszko to bede spokojniejsza.Ide na I wizyte jak bedzie u mnie 6 tyg 4dni i mam nadzieje juz zobaczyc serce...:):)
albo przełoze wizyte na tydzien pozniej....eh bo to i tak prywatna wiec bez znaczenia...tylko ja niecierpliwa jestem i chciałabym juz wszystko potwierdzic i zobaczyc te serduszko,którego w poprendiej ciązy nie widziałam bo było puste jajo płodowe i poronienie zatrzymane....
 
Mina może luteina, koniecznie no-spa i wizyta u gin jak najszybciej
Ja tak miałam z córeczka rózowy śluz dostałam luteine + leżenie-trzymam kciuki
Witaj tynka 27
cosik cycuszki słabiej dziś bolą:no:
 
A powiedz cie mi kochane jak to było z seksem u was w poprzednich ciązach na poczatku??? oczywiscie mam na mysli ciaże niezagrożone...bo ja mam ochote i w sumie żadnych bóli ani plamien no i sobie trochę folguje...tylko nie wiem czy to dobrze w 4-6 tyg.Myslicie ze powinnam jakos uważac?? oczywiscie nie szalejemy jak wariaci ale raczej seks jest spokojniejszy...ale to zawsze mocne doznania:)
 
wydaje mi sie że 6tyg i 4d już powinno być widac serduszko tak czy owak. Ja mam następną wizyte ok.7tyg 2d i nie przyjmuje innej opcji ;-)właściwie to chciałebym się nawet umówić 2 dni cześniej czy jak równe 7 tygodni mi sie skonczy. jak się czujesz??
 
reklama
wzięłam duphaston, zostało mi 8 tabletek z poprzedniej ciąży. Całę szczęście że data do 2013r. pobiorę 2x1 do czwartku, do tego czasu może uda się wizyta.
Mój gin to nowy gin.
  • Pierwsza ciąża to lekarz starej daty i co 3 tyg badał mnie na samolocie.. nawet tydzień przed porodem. Ale pracuje u nas w szpitalu. USG robiłam sobie samodzielnie nic mu nie mówiąc - on swojego aparatu w gabinecie nie ma a USG robił swoim pacjentkom w sytuacjach kryzysowych w szpitalu na swoim dyżurze.
  • Druga i trzecia ciąża - inny lekarz z super aparatem do USG, przepływami 3D itd ale koszmarnie drogi: wizyta 90 zł + USG 90zł.. masakra.. przeważnie bazował na badaniu USG
  • Czwarta ciąża( obecna) lekarz polecany przez znajome ciężarówki. Byłam u niego już w styczniu, szczegółowy wywiad, zalecenia.. stąd np kwas foliowy 3 tabletki dziennie a nie 1 jak zwykle. USG ma w gabinecie i tylko tak bada ciężarne.. nie ingeruje wewnątrz. Polecił zrobić badanie nasienia męża ale nie zdążyliśmy bo od razu w pierwszym cyklu starań się udało.. aha , nie zdążyliśmy bo mąż wrócił 3 maja z zagranicy po rocznym pobycie.
    Więc tak to się układa.. echh... dobrze że jesteście przynajmniej mogę się wygadać :)
 
Do góry