reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
O rany naprawdę naprodukowałyście:szok:
Ja z samego rana posprzątałam mieszkanko,byłam na zakupach,a zaraz zmykam piec ciasto i rybę po grecku.
My ma święta do rodziców na wieś ale zawsze coś robią sama żeby odciążyć mamę.
Fajnie że dzieciaczki pytają o swoje rodzeństwo.Słodziaki:-D
Nawet nie wiem co komu odpisać już mi się zapomniało.Jakoś w ciąży mam słabą pamięć.Też tak macie?
Co do prania ciuszków to zamierzam prać w loveli bo mały morze być alergikiem.Mój m miał bardzo alergię jak był dzieckiem i boję się że Wojtuś też będzie miał.
Zmykam do kuchni:-)
 
Dzień dobry wszystkim :-) rośnie mi mały kolos chyba... :-p wróciłam właśnie z usg i lekarz mi powiedział, że Juniorek waży tak miedzy 2200-2400g hehe :-D zobaczymy... No i mój syn jest ekshibicjonistą, bo pierwsze co wystawił na monitorze to pisiora z jajkami :-psię nie krępował
 
Czesc Dziewuszki!
Moje dzieciaki od dzisiaj sa w domu i juz od rana sie nie wyrabiam. Boze to jak bede gdzies wychodzic z 3 to chyba 2h spoznienia musze miec wkalkulowane?
Moi sie nie pytaja kiedy bo wiedza, ze na Walentynki.
Ciuszkow nie piore wogole, nie odcinam metek bo cholera wie czy nie bede musiala ich jeszcze raz wymienic. Moj brzuch robi sie gigantyczny z dnia na dzien a taki mialam malenki brzuszek dopiero co, ludzie sie zastanawiali czy mnie pytac czy jestem w ciazy. Teraz to juz jest zupelnie widoczne.
Wczoraj do 2 w nocy pakowalam prezenty bo przez to, ze nie mamy drzwi musialam czekac az dzieciaki pojda spac. Tomeczek mi wiernie towarzyszyl, mozecie sobie wyobrazic walke jaka stoczylam zeby zawiazac kazda wstazeczke. A juz jak pakowalam jego prezent to oszalal zupelnie. Kupilam mu myszke piszczaca i jak tylko uslyszal ja to normalnie nie dal mi zapakowac, wlazil w opakowanie, musialam go az zamknac w lazience bo sie nie dalo.
I tym sposobem musze prezenty chowac przed dziecmi i przed kotem.
Ok lece na zakupy swiateczne.
Szybko juz gotujecie. Ja na razie bigos zrobilam a cala reszte robie dopiero w sobote. Ale my pozniej resztki jemy az do Sylwestra to wole na ostatnia chwile zrobic.
 
jak bedziecie mogly to dajcie znac co z Krisowa!!!
Ech takie smutne wiadomosci....

Ja wlasnie prezenty spakowalam, do tego zrobilam rogaliki drozdzowe. posprzatalam duzy i kuchnie, jutro m ma wolne wiec mi jutro pomoze, a zaraz zmykamy do sklepu po odbior prezentu dla tesciow.
 
Krisowa jest w szpitalu, pewnie już do rozwiązania zostanie. Trzymajcie kciuki!!!!
(nie wiem czy mogę tu pisać coś więcej, zapytam ją i napiszę na zamkniętym)
O prosze nawet nie wiedzialam ze juz jest zamkniety a kiedy zostal stworzony :confused::baffled:
i wszystkie macie do niego dostep ?? czy jest jakas selekcja ?:blink:


tak tak, Blanka to bardzo ladne imie, moj maz chcialby takie, hmm... zastanowimy sie jeszcze :-D w Holandii tez popularne jest Bianca, tez mi sie podoba.
Dzieki ;-):-)a jak Wy chcecie dac?

Mamusiu Blaneczki moja córa często ogląda brzuszek i mówi, że dzidzia już wychodzi wydaje się jej, że mój wystający pępek to znak wychodzenia siostrzyczki:-DLubi też przykładać ucho do brzucha, gdy pytamy co słyszy to odpowiada nam, żę np
Martusia powiedziała, że chce czekoladę, lub Martusia chce oglądać baję itp
Miłego popołudnia kobietki zaraz zmyka po córę do przedszkola
hehe :-D:-D:-Dmoja sie pyta dlaczego tak wystaje odpowiadam jej ze dzidzia tam jest i go wypycha i wydaje jej sie ze jest podlaczona swoja pepowina do mojego pepka :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:boskie :-D dlatego jak jest sie dzieckiem to wydaje sie wszystko takie proste :rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Pozdrawiam i spadam na zakupki bo czas sie szykowac do Walii w weekend wyjezdzamy w gory :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Madai spokojnie za roczek to będziesz choinkę chronić przed maluszkiem, więc na to wspólne ubieranie tak od razu sie nie nastawiaj:D

dagrab dobrze żeś się zagalopowła bo teraz łatwiej to wszystko prac i prasować niż jak juz maluszek będzie na świecie, a przy dużym dziecku to te 74 też w miarę szybko wchodzą w użycie;)

eg16 słodziak z tego Twojego malucha:) mój też się nie może siostry doczekać, ale aż tak się moim zdrowiem nie przejmuje;)

zazdroszczę dziewczyny, ja robiłam zakupy sama. Mąż co prawda chciał pojechać ale wiem że ma nawał roboty przed świętami, więc mu nie dałam. Tyle tylko że mi to przytachał,
 
Do góry