reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
A gdzie byłaś??
wołomin, patologię polecam, świetna opieka, ale oby n ikomu się nie przydało przezywac stres

ja dizś kupilam prezent mezowi na allegro i sobie tez, full kosmetykow kolorowych, ot taki dzien :)
aha i chrzesnicy meza kupilismy szlafrok, to chyba bedzie ok prezent :) ma 17 lat, a nie bede jej co rojku wybierac kosemtykow, bo to taka nuda by byla
 
cześć
jakoś też dzisiaj bez humoru jestem, strasznie zmęczona przy okazji bo byłam z rodzinką na zakupach w selgrosie, i jednak 3 godziny chodzenia to już dla mnie za dużo, tym bardziej że dzisiaj strasznie boli mnie cała miednica i kość ogonowa...chyba pójdę wcześniej spać żeby porządnie wypocząć.
Dobrej i spokojnej nocki wszystkim, niech Wam maluszki dadzą pospać.:tak:
 
krisowa- to udany mialas dzien :-) chrzesnica napewno bedzie zadowolona :-D ja bym byla (gdyby m mi wczesniej nie kupil)
Ja sie nie umiem doczekac na prezent od mamy, zamowilam sobie u niej fototapete na cala sciane do pokoju malej.Wtedy bede juz miala pokoik zakonczony. A jutro przyjedzie kuchnia dla chrzesnicy:-) reszta prezentow jeszcze nie ustalona.:-(
Isia super ze juz sie ruszylo :tak:
 
Wczoraj o dziwo czułam się dobrze, nie licząc poranka. Po wtorkowej wizycie spasowałam, nie chcę wylądować w szpitalu. Siedzę więc w jednym miejscu i część obowiązków przerzucam na innych. Chcę te ostatnie dni poświęcić na porządkowanie i zamykanie spraw by nikt nie powiedział, że bałagan po sobie zostawiłam. Już zaczynam odliczać dni do wolnego.

My z m nie mieliśmy sobie robić prezentów w tym roku ale mnie natchnęłyście i kupiłam mu golarkę GOLARKA MĘSKA PHILIPS HQ 6920/16 AKUMULATOROWA 24h (1981153141) - Aukcje internetowe Allegro miała świetne opinie i na pierwszą będzie ok. Poręczna no i akumulatorowo-sieciowa, będzie dobra na ewentualne podróże.
 
Widzę, że nie tylko ja źle się czułam wczoraj. Wstałam z niesamowitą energią, poleciałam do pracy. Z niecierpliwością czekałam na dostawę i rzadko jest tak żebym z taką energią ją rozpakowywała... a około 15:30 kiedy wychodziłam z pracy czułam się tak jakby ktoś wyjął mi akumulator :baffled: ledwo doszłam na przystanek i myślałam, że pierwszy raz w życiu zemdleje!! Na szczęście dotarłam do domku zjadłam obiad i mi się polepszyło. Może za duszno mi było? Nie wiem.

Potem zebraliśmy się na szkołę rodzenia - miałam jechać sama, bo to tylko spotkanie z psychologiem, film o Św. Zofii i rozdanie zaświadczeń, ale w końcu moja patologia pojechała ze mną.
Pierwszy raz się nudziłam na zajęciach :-D ona mówiła i mówiła, ale na szczęście szybko poszło i mamy już nauki za sobą.
Myślałam, że z tą obecnością to oni sobie tylko tak straszą, ale jedna panna faktycznie nie dostała zaświadczenia. Musi odrobić te zajęcia i dopiero otrzyma zaświadczenie :-D

Kitek widzę, że lubimy ten sam program oglądać :-D zawsze kiedy maluszki się pojawiają na świecie ja płaczę jak bóbr :cool2:

Ani83 zleciłam mojej cioci zakup tej samej golarki dla mojej patologii kochanej. Ciekawa jestem czy sprosta jego zarostowi, bo ma sztywny i twardy. Jednak opinie o niej są na prawdę przekonywujące :-)

Uciekam na morfo i mocz. Porwót do domu- śniadanie i po 2h znów na krew ... sprawdzimy cukier.
 
lasencje to witam się i życzę każdej lepszego humoru w dniu dzisiejszym:)

Ani83, Dee, mój małż używa właśnie tej maszynki:) chwali ją sobie, z tym, że nie daje takiego samego efektu co po jednorazówce, ale i tak jest spoko:) on nie lubi się golić, więc jak przeleci raz tą maszynką a raz jednorazówką to dla niego już komfort, że nie codziennie ;p

Geniusia, współczuję, ale może jeszcze się jakoś to wyprostuje z tymi pieniążkami.

u nas także nie za ciekawie będzie, z tym, że ja umowę o pracę mam do dnia porodu, a potem adijos, firma mnie nie chce :( chyba, że na zleceniu:/ ale ja musiałabym jakiś żłobek znaleźć od 5 miesięcy:/ bo zatrudniać opiekunkę, żeby jej całą moją pensję oddawać to się nie opłaca:/

dziś idę tylko na małe zakupki do sklepu niedaleko mojego mieszkanka a tak to leżę cały dzień, zamierzam leniuchować ;p
 
reklama
wołomin, patologię polecam, świetna opieka, ale oby n ikomu się nie przydało przezywac stres

ja dizś kupilam prezent mezowi na allegro i sobie tez, full kosmetykow kolorowych, ot taki dzien :)
aha i chrzesnicy meza kupilismy szlafrok, to chyba bedzie ok prezent :) ma 17 lat, a nie bede jej co rojku wybierac kosemtykow, bo to taka nuda by byla


Wołomin to ja też polecam, i Patologie i porodówkę, Absolutnie cudowny szpital . Rodziłam tam Polę :). Jeden mankament nie ma ZZO na życzenie ( chyba że sie coś zmieniło) A i jeszcze wredna ruda neonantolog... ale tak wredna ze to aż karykatura , myśmy z mężem z niej lali po gaciach ;)

Trochę żałuje że mam teraz tak bardzo daleko do tego szpitala , gdyby było bliżej nie wachaalabym sie ani minuty.. No i ordynator wpadający na wieczorne ploty .
 
Do góry