reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Heh, teraz mu dwóch nie kupię :-D może jako następną wezmę mu tą, bo się w niej zakochałam :-D no ale nic to...
No właśnie, chcialabym sprawdzić czy jemu w ogóle podejdzie taki sposób golenia :-) dzięki wielkie dziewuszki.

A co do "przytulania" to ... jest wszystko w najlepszym porządku - mała tańcuje od rana więc jej się też podobało hahaha :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
my zesmy kupili ta golarke w promocji juz jakies 3 miesiace temu:p ze 100e na 79e byla przeceniona i szczerze tez sie zastanawialam czy nie bedzie mial zadnego uczulenia czy cos, bo slyszalam ze niektorym nie podchodzi elektryczna golarka.... ale jemu to bardzo spaowalo, tym bardziej, ze golarka zbiera zarost takze teraz siedzi przed tv i sie goli ;p
 
witam z rana :-D

w sumie tylko noc minela a tu juz od rana tyle naskrobane :-)

Dee jesli wszystko ok to naprawde nie ma powodu by przestawac sie przytulac! Oby tylko sie chcialo! Bo u nas m chce a mi tak nie bardzo ;-)


Az tymi "wyzwiskami" od grubasow od znajomych to nie martwcie sie! ludzie zazdroszcza nam naszych malenstw! a jak to tesciowa czy ciotki to tego ze my jestesmy mlode i jeszcze mozemy a one juz nie :-D

Moj m tez najczesciej sie smieje ze mnie wydelo albo jaki Ty masz brzuch :-) ale tylko tak milo!

Mi tesciowa tez raz powiedziala jaka Ty gruba jestes! i to z 2 miechy temu! A po za nia wszyscy mowia ze bardzo fajne ze mi tylko brzuszek rosnie a po reszcie ciala nie widac!
 
U mnie też mąż ciągle chce, u mnie z tym gorzej, może przez ciągłe zapalenia i w ogóle :/
jednak czasem wyobraźnia daje o sobie znać i jest ok :p

Od jakiegoś czasu jak wchodzę do pracy, bądź ktoś do mnie dzwoni to słyszę wokół "Cześć grubasku" :-) ale nie widzę powodu do obrażania się o to ;-)
 
Bo wiekszosc z tych komentarzy (tak mi sie wydaje) ze ma byc sympatyczny! i tak do tego podchodze!


a ja sie nie moge doczekac bo dzis mam wizyte u gin i zabacze w koncu ( heeehe po miesiacu) swojego rozrabiake!
 
widzę że nie tylko ja kiepsko spałam. Taki był wiatr (na szczęście nie od strony sypialni) że mnie co chwila budził. Jeszcze dość wcześnie młody do nas przyszedł i nie dość że co chwila mnie odkrywał bo połozył się na środku, to co chwila mu się pić chciało, więc koło 4 nie wytrzymałam i poszłam spać do jego pokoju. Niech sobie chłopy same radzą. Przeszło mi nawet przez mysl że jak się maleństwo urodzi to może wstawie jego łóżeczko do pokoju synka i będę z nim tam spała, a chłopaki niech w sypialni się kotłują.

apropos spania dzidzi w łóżeczku... przeczytałam wczoraj w jakiejś gazecie że teraz naukowcy są zdania że lepiej dla dziecka jak śpi z rodzicami, a nie osobno. Ponoć jest dzięki temu spokojniejsze i lepiej sie rozwija. Może coś jest na rzeczy ale z doświadczenia wiem że dużo prościej nauczyć maluszka spać samodzielnie od razu niż potem "przestawiać" go do samodzielnego spania. Co o tym myślicie?

myszka
"giuba" mojego męża jest pieszczotliwe, ale dla żadnej kobiety nie jest miło to słyszeć:) wystarczy że lustro w domu mamy:D nie obrażam się oczywiście bo wiem że tragicznie nie jest, dopóki ludzi nie patrzą na mnie z obrzydzeniem to sie nie przejmuję:D
 
u mnie w pracy widza mnie raz na miesiac jak zawoze L4 , za kazdym razem smieja sie ze mnie znow przybylo:-) Ja sie smieje ze zaniedlugo bede na nich czekac pod praca bo na 1 pietro sie juz nie wkulam :-D
Dzisiaj tez po lekarzu jade i znow nie iwem o ktorej wroce bo kazdy chce pogadac a jest nas w firmie okolo 200 osob, wiec zawsze 2 h nie moje.Ale dzisiaj mam wymowke, bo autko pozyczam szwagierce bo swoje ma w naprawie po malej stluczce.Mieszka w Karkowie wiec jeszcze dzisiaj wolne wziela zebym na spokojnie do lekarza dojechala:))Milego dnia zycze
 
ostatnio w DD TVN było o tzw. śmierci łóżeczkowej i to tym, że większość tych przypadków jest z winy rodziców, bo duszą swoje dzieci śpiąc z nimi. Zdania są podzielone, jednak ja nie chcę i nie wyobrażam sobie spać z małą w jednym łóżku. Owszem możemy sobie poleżeć, jednak każdy ma swoje łoże więc nie będziemy przyzwyczajać do złego :-)
 
witam kobiki staram sie nadrobic ale tylko czytajac ja dzis mialam znow okropna noc skurcz lydek dal znac ale tym razem dwie nogi naraz no i przymuszona ginnastyka o 3,4 rano masakra jakas z tymi skurczami:wściekła/y:ide jesc sniadnko a wam zycze milego dzionka:-)
 
reklama
Do góry