reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

krisowa - nasz synek też na początku będzie z nami w pokoju. Także narazie nie szykujemy dla dziecka pokoiku chociaż jak będzie większy to oczywiście będzie miał swój pokój bo odpowiednie pomieszczenie-pokój dla niego w jest.A narazie chcę żeby był z nami blisko.
 
reklama
Komodę też mam zamiar kupić dla małego ale dopiero w grudniu.Co do teściowej to moja jest spoko ma przyjechać do mnie jak urodzę i pomóc przy małym bo ma mamę nie mam co liczyć:no: Ach ciekawy jaki będzie ten luty bo ja to do szpitala mam 120km:szok:
 
renatka.wawa - jeśli mogę wiedzieć to dlaczego masz tak daleko do szpitala?? A nie lepiej by było jakbyś poszukała jakiegoś lekarza i szpital tutaj w wawce??
 
Witam wieczornie Mamusie tyle naskrobalyscie ze nie wiem czy was dogonie wiec pisze pokrotce na temat prezentow swiatecznych no my z m stwierdzilismy ze nikomu w tym roku nie robimy prezentow gdyz bedziemy zostawac w angli jedynie jaki wydatek mnie czeka to meza urodzinki 16 grudnia i chyba kupie mu jakas *******ke do playstation bo najnowsze gry wszystkie ma wiec gry odpadaja,co do spania dzidziulka w jakim pokoiku to bedzie nasz Leonek z poczatku z nami a pozniej go przeniesiemy do swojego pokoju.
Mykam dziewuszki bo jakos kleja mi sie moje oczka buziakiiiiiii
 
Ostatnia edycja:
produkcja na całego, a ja całe pół dnia nie mam do Was kiedy zajrzeć bo poprawia tą nieszczęsną pracę dyplomową....promotorka wymyśla co raz to nowe rzeczy...........już szlak mnie trafia ale zaciskam zęby i chcę jak najszybciej to skończyć i sie obronic żeby z czystym i spokojnym sumieniem przeżyć święta i to co po nich:tak:

Jeszcze popśtykałam się z m, bo był dzisiaj w sklepie i zregenerował kadridże do drukarki, pilnie potrzebna była drukarka...okazało się że chyba uszkodzili te kadridże bo drukarka cały czas miga, nie reaguje i wyczytałam w necie że właśnie tak się robi..........jutro m pojedzie to tego sklepu ale nie wiem czy oddadzą pieniądze:wściekła/y: kurcze 50 zł piechotą nie chodzi......drukarka jest stara i nie opłaca się tak do niej dokładać tym bardziej że za troche więcej bedzie nówka:baffled: jak mnie to wszystko wkurza........
 
reklama
Do góry