reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

kitek super ze nam to opowiedzialas! zawsze troszke sie rozjasni w tej glowce!

no i mam tak samo ja Dee tez juz bym chciala wziac malca na rece! no ale to jesze 3 miesiace!

Dee wydaje mi sie ze jeszczze poleci! ja jeszcze nie mialam w ogle i narazie sie tym nie stresuje!
 
reklama
mama Niki- ja też panicznie boję się dentysty. Jak czekam w poczekalni to mam ochotę uciec i zawsze moglę się, żeby coś się stało i mnie nie przyjął jednak :-)
Co do czasu po porodzie to ja niemiło wspominam tylko tę ranę po CC bo bolało mnie strasznie. Ale czas z dzieckiem był cudowny, może dlatego że od razu ładnie spał, ominęły nas kolki itd, a jak skończył 2 miesiące to zaczął przesypiać całe noce po 12h bez ani jednej pobudki. Nawet położna która przychodziła kazała mi go budzić na jedzenie, ale go nie budziłam po ładnie na wadze przybierał więc po co?! Marzę aby córeczka też taka była :-)
Gołe cycki nie były dla mnie w szpitalu żadnym problemem bo wszystkie na sali miały gołe hehe w ogóle nawet jak mąż przychodził do mojej współlokatorki to miałam to gdzieś że widzi mojego cycka jak karmię. A najlepsze było jak przyszedł mój N. a współlokatorka wstawała z łożka i jej ta wielka podpaska wypadła na ziemię cała zakrwawiona. Komedia normalnie jak sobie teraz o tym myślę.
Flower- uwierz mi ja też jestem mega wstydliwa, nikomu się w staniku nawet nie pokażę (oprócz męża) ale po porodzie miałam generalnie wszystko gdzieś i ważne było aby dziecko się najadło.
 
Daissy ja w sumie tez mysle ze podczas i po porodzie w glowie beda o wiele wazniejsze mysli niz to kto co widzi! tylko teraz jeszcze moja glowa az tyle sobie chyba nie potrafi sobie wyobrazic dlatego przejmuje sie takimi *******ami :-D
 
Ja tez jeszcze siary nie zauwazylam.Ale narazie spokojnie czekam.
Co do wspolokatorki to niestety moja siostra trafila na taka ktora nie uznawala za stosowane przykrycie krocza koszula badz posciela.Wiec nasi Panowie oraz nasz tata wchodzili i wychodzili zaraz, dla mnie to tez bylo krepujacce tym bardziej ze ona na wznak nie lezala.:no:
tez bym juz chciala mala miec w ramionach,ale niech mi sie ona nie spieszy i posiedzi sobie jeszcze w ciepelku :-)
 
dagrad- a to dopiero hardcore z odkrytą kołdrą leżeć, chyba na to bym się nie zdecydowała. Bo jednak cyc to cyc ale tego na dole to wolałabym żeby wszyscy nie podziwiali;-)
 
Witam mamunie z rana:)
Wiecie tak się dziś z rana zastanawiałam jak to jest z lewatywą przed porodem.Czy robią wszędzie,czy trzeba ją sobie jakoś samemu zrobić.Bo tak wiecie, krępująca była by dla mnie taka nieprzyjemna ''niespodzianka'' podczas porodu.
 
Cysia u mnie wygladalo to tak, normalnie bylam w toalecie za potrzeba ale polozna stala za zaslonka bo drzwi w tym przybytku nie bylo z wiadomych powodow.
 
reklama
taaa dziewczyny takie leżenie to nie hardcore :-) hardcore był w opowieści mojej mamy... Rzecz nie tyczy porodu, tylko pobytu w szpitalu z innego powodu... Kobitka na sali miała włosy łonowe zawinięte na jakieś papiloty :szok: lekarz to widział :szok: nie zdążyła zdjąć, a chciała być "gotowa" na wizytę lekarza :szok:
 
Do góry