reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Luty 2012

reklama
Dzięki dziewczynki :)
Przyczyniły się do tego dwie rzeczy (tak mi się wydaje):
- byłam już zrezygnowana, że przez następne lata ciężko będzie nam zajść w ciąże i odpuściłam
- i właśnie to USG pozwoliło Nam się "wstrzelić"

oby bąbelek był silny :)
 
Witam nowe lutóweczki:tak:nie sądziłam że będzie nas tak przybywać;)

M85
ja bym skonsultowała na Twoim miejscu z lekarzem, zioła wbrew pozorom też mogą wpływać na Twoje maleństwo.

Dee_ rewelacyjnie udało się Wam wstrzelić. Czasem wystarczy wyluzować żeby się udało zaskoczyć, a co tej masakry 3tygodniowego krwawienia to nie chce Cię martwić ale po porodzie krwawi się nawet do 6 tygodni i to dosyć intensywnie:sorry2:
 
M85, Agatka - ja tez jestem z Trójmiasta;):)

M85 błagam nie strasz mnie ta informacją ze gdy beta jest powyżej 1000-1500 to wtedy widać serduszko...ja w czwartek miałam niecałe 600 wiec teraz powinnam miec juz sporo wiecej (ale lekarz powiedział, że nie ma co teraz kasy na druga wydawac lepiej zebym juz poczekała do kolejnej wizyty usg juz wiecej pokaże) a serduszka nie było widac...az mi sie słabo zrobiło...mam nadzieje ze ta informacja przekłamana...

Dee_ super gratuluje! W ogole swietnie ze nas juz tak dużo, a przeciez luty to nakrótszy miesiąc;)
Mikasia i Maron trzymam kicuki za jutrzejsza wizyte... Poza tym Mikasia masz piekne wyniki! bety to tylko pozazdroscić...i progesteron tez ok, na moich wynikach były podane normy i w I trymestrze to od 16.4-49 z hakiem wiec wcale nie masz za duzo!
Lady to widok pecherzyka mamy za sobą;) bedzie dobrze, i mimo głowy pełnej obaw mam wielką wiare w Kropke:)
 
Ostatnia edycja:
Digitalis jestem na to przygotowana ;-) krwawienie po porodzie jest bardziej zrozumiałe jak z samej siebie :-)
Poza tym na Żelaznej jak byłam na badaniach Ginka powiedziała mi, że najlepszym sposobem na moją przypadłość (endometrioze szyjki macicy) jest ciąża :D Więc wszystko cudownie się układa <3
Już nie mogę się jutra doczekać :-)
 
M85, Agatka - ja tez jestem z Trójmiasta;):)

M85 błagam nie strasz mnie ta informacją ze gdy beta jest powyżej 1000-1500 to wtedy widać serduszko...ja w czwartek miałam niecałe 600 wiec teraz powinnam miec juz sporo wiecej (ale lekarz powiedział, że nie ma co teraz kasy na druga wydawac lepiej zebym juz poczekała do kolejnej wizyty usg juz wiecej pokaże) a serduszka nie było widac...az mi sie słabo zrobiło...mam nadzieje ze ta informacja przekłamana...

Bardzo miło, że jest nas kilka z 3miasta :)
A co to tej bety... powtarzajmy sobie jak mantrę: "każda ciąża jest inna"... przecież to powiedzenie nie wzięło się z nikąd... :)
Ja uważam, że nie ma się co martwić na zapas. Dlatego pierwszą wizytę u gina mam na końcówkę 7 tygodnia, a na betę nie poszłam, bo z mężem stwierdziliśmy, że szkoda kasy tylko po to aby się denerwować czy dobrze wyjdzie...
Co będzie to będzie - i tak nie mamy na to za dużego wpływu...

Muszę się Wam pochwalić, że terapia z herbaty z dużą ilością miodu i cytryny oraz chlebek z czosnkiem chyba wygrywa z moim przeziębieniem... Dzisiaj już przespałam całą noc :)

U mnie ciąża nadal bezobjawowo. Oby tak dalej ;) Może to dlatego, że mój mężuś tak dba o mój brzuszek :p głaszcze go i przytula się do niego <so sweet> :)
 
reklama
Witam ciężaróweczki:)

Jak to miło tak siebie nazywać.

Witam nowe ciężaróweczki widzę, że z dnia nadzień nas przybywa oby tak dalej.


W którym tygodniu słychać bicie serca dziecka 6,7,8?

mikasia
- ja też już oglądam łożeczkka, wózki pościel, ubranka na allegro... tak bardzo pragne tego maleństwa.

Mina
- gratuluje pracki
 
Do góry