reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
Krisowa, oj musiałas swoje przeżyć....Tulę mocno:) ale spokojnie, z tego co zauważyłam sporo dziewczyn ma krwiaki i z reguły wszystko dobrze sie kończy....u Ciebie na pewno tak bedzie! Odpoczywaj, nie denerwuj się, Maleństwo da sobie radę...Ściskam mocno
 
Dee dzięki:-) niestety nie jestem z Warszawy. Mieszkam na śląsku i pewnie będę szukać gdzieś w okolicach Katowic lub Mysłowic jakiegoś USG 4d. 400 zł to dla mnie stanowczo za dużo, ale z wydatkiem około 200-250 zł się liczę, wiem że to nie są tanie sprawy, za to pamiątka na całe życie:tak:

Krisowa Biedulko, teraz Cię czeka nerwówka. Na pewno krwiak się wchłonie. Lekarz mówi że ryzyko utraty ciąży tylko 6% to na prawdę bardzo malutko. Bądź dobrej myśli;-)
 
krisowa bidulko niezle sie musialas wystraszyc. Lez i odpoczywaj, trzymam kciuki zeby sie wszystko ladnie wchlonelo.
Przypomnialo mi sie jeszcze, ze jak omawialismy opcje badan genetycznych z moim ginem to mi powiedzial, ze w moim wieku (29 lat) ryzyko wystapienia dziecka z zespolem downa jest 1:800 a ryzyko stracenia zdrowego dziecka po amniopunkcji 1:200.
Ale my juz to trzeci raz przerabiamy wiec wiemy dokladnie co bysmy zrobili gdyby.
 
Krisowa leż i myśl pozytywnie. Na pewno musiałaś się przerazić, ale teraz już będzie dobrze
Ja idę w piątek na usg genetyczne cena 230 zł czyli przeciętnie, a lekarz jeden z lepszych
Co do szpitali w Tunezji jeżeli ma się ubezpieczenie na wyjazd a raczej zawsze się ma to trafia się do prywatnego szpitala, którego standard ,bije o głowę nasze rodzime placówki. Obsługa fachowa, mówią po angielsku, sprzęt super nowoczesny, Wiem, bo córka koleżanki leżała 3 dni z powodu biegunki.
 
Antila- ja będąc w Egipcie poszłam tam do dentysty właśnie z ubezpiecznia, już nie mogłam wytrzymać bólu zęba. Szału nie było, sprzęt w miarę, gabinet trochę jak za komuny a dentysta miał 23lata. Bardzo miły, mówił po angielsku ale kurczę 23lata to u nas jeszcze się studiuje, potem staż itd. No nic, ale przynajmniej sprawił, że ząb nie bolał.
Tylko po co jechać z dzieckiem do Tunezji czy Egiptu i ma leżeć w szpitalu, mimo iż wypasiony.
Dee- matko! 400zł za USG, nieźle sobie liczą!!! Ja z Danielkiem robiłam 4D, mam 25minutowy filmik. Płaciłam 250zł- ale to było już z wizytą i badaniem.
 
witam serdecznie wszystkie lutówki ;) od jakiegoś czasu nieśmiało przeglądam to forum no i w końcu postanowiłam do Was dołączyć :) kończę już 3 miesiąc, jest to moja pierwsza długo wyczekiwana dzidzia (przeszło 5 lat), mam nadzieję ze wszystko bedzie w porzadku czego i Wam życzę, pozdrawiam :)
 
daissy Ale wyjazd wcale nie oznacza, że dziecko trafi do szpitala. Sama mam mnóstwo znajomych którzy byli z małymi dziećmi na wakacjach i nic złego się nie działo. Takie 5 czy 6 miesieczne dziecko tez może super spędzić czas w Tunezji czy Egipcie wiadomo, ze wycieczki poza hotel z dzieckiem odpadają ale hotele tez teraz zapewniają mnóstwo atrakcji :)
 
reklama
blair- kurczę ale ryzyko jest jednak ogromne... My na pewno pojedziemy na wakacje myślimy o Grecji, wtedy można nawet wynając samochód i samemu z dzieckiem pozwiedzać. Czy ja wiem czy 5miesięczne dziecko może super spędzić czas w hotelu... Mój Danielek to dopiero teraz cieszy się jak np. nad jeziorko pojedziemy albo jak jest na dworze. A wcześniej to było mu wszystko jedno;)
 
Do góry