reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Sprite - mojej kolezanki z pracy syn mial to w niemowlectwie. Jak sie dusil w nocy, to go ubrala i w otwartym oknie noc spedzili, bo zimne powietrze ulatwialo mu oddychanie. Byli pozniej na ostrym dyzurze i lekarz mowil, ze dobrze zrobila i w razie czego ma to powtorzyc. Takze jakby co, to ubieraj cieplo i na spacer.
 
reklama
trina79, wiem wiem. już przekopałam net, bo wiadomo-więcej człowiek dowie się z google niż od lekarza :baffled:.

w każdym razie kontynuujemy antybiol i inhalacje i jest lepiej. właśnie siedzę na allegro i wybieram inhalator, bo bez sensu takie chodzenie 2 razy na dzień do przychodni, a jutro i niedziele do specjalnie dyżurującej. może ktoś posiada i poleca jakiś model?

ha! i znowu dostało mi się :crazy: za wczesne chodzenie syna :crazy:. tym razem pediatra, że szeroko stawia nogi (no stawia szeroko, i co?! mój brat identycznie chodził, a wyrósł na faceta z prostymi nogami i normalnym chodem). rada na to: nie nosić na biodrze, tylko tak żeby ściskać mu nogi ze sobą :szok: (pomijam fakt, że młody w ogóle już nie chce się nosić na rękach). porażka, serio.



a teraz prośba do Isi, tłumaczyłaś jakiś czas temu geniusi, jakie wartości tego miodu manuka najlepiej kupić. możesz powtórzyć dla mnie? (nie wiem, na której to było stronie wątku :zawstydzona/y:).
 
Ostatnia edycja:
sprite, geniusia - tak dokladnie ten. Najsilniejsze dzialanie ma ten 550+.
My z mezem tez go stosujemy ale ja naprawde nie pamietam kiedy my bylismy chorzy ostatnio. Ja chyba jeszcze w ciazy cos podlapalam, M odkad sie znamy byl przeziebiony moze z 3 razy.
Zazwyczaj straszaki cos ze szkoly przynosza. Ja zauwazylam tylko, ze jak ide w jakies skupisko ludzi (ostatnio centrum handlowe przed swietami) to pozniej cos przytargam do domu.
 
trina79, właśnie o podobnych parametrach wczoraj oglądałam, ale chyba ostatecznie zamówię taki INHALATOR PHILIPS PRO + NEBULIZATOR DO ZATOK RHINO (2895148842) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z powodu tej "nakładki" zatokowej, bo mój mąż ma wieczny problem z zatokami, to może się przyda... dziś korzystam z pożyczonego od koleżanki, super, bo nie musieliśmy jeździć do przychodni.

Isia, geniusia, a na ile taki miód wystarcza? tzn. co ile trzeba nowy kupować, bo muszę zrobić kalkulację, czy mnie na to miesięcznie stać. niby pisze, że 0,5kg/m-c. ale jak to wygląda faktycznie?
 
Ostatnia edycja:
sprite ja mam swoj jeszcze z tamtego roku. Ja uzywam tylko jak jestesmy chorzy.
W koncu spadl u nas porzadny snieg, Misko wlasnie poszedl z tata i rodzenstwem na sanki. Bidny tylko jest bo ma adidaski, zamowilam mu zimowe buty z Chin (podrobki UGGow) i kurna zaraz jak tylko zalozylam zamowienie napisalam do goscia zeby sie upewnic, ze rozmiar 6 i niebieskie. Gostek mi odpisal tak moj friend sam sprawdzilem, nie matw sie. I co?
Miesiac pozniej dostaje butki ROZOWE!
I teraz musze ic szukac jakichs a wlasnie dlatego zamowilam bo nic nie moglam znalezc. A u nas juz zimowe rzeczy powyprzedawane, teraz juz kostiumy kapielowe w sklepach sa.
 
no i dupa zbita z trzema tygodniami tatusiowego, od poniedziałku m idzie ale na dwa tygodnie, trudno, i tak po dwóch tyg. będzie miał dość:rofl2::rofl2::rofl2:

dziecko odstawione od cyca definitywnie, jutro minie tydzień... zupełnie bezboleśnie się to odbyło, a dziś wypiła całą butlę mleka po kąpaniu, co u nas jest sukcesem...
 
reklama
Hej!A ja chciałam powoli oduczać małego cyckania piersi w nocy, bo on się budzi co 2-3h i zawsze był cyc. Po pierwsze jest na tyle duży że powinien chociaż te 6h bez jedzenia wytrzymać, niech brzuszek też odpocznie. A po drugie może przestanie się tak często budzić. Tak więc już jakoś w listopadzie/grudniu zaczęliśmy z M karmić go butlą ok 24, żeby wiedzieć że się najadł i cyc miał być dopiero ok 5-6 rano. Na początku nieźle szło, ale później był przeziębiony, potem coś strasznie marudził, często się budził, płakał więc znów uspokajał się przy piersi... Terez od paru dni, jak M daje butlę to mały trochę marudzi i popłakuje. A jak się obudzi ok 3-ciej to nie chce zasnąć, marudzi i popłakuje i muszę dać cyca,bo w nocy ciężko z nim wojować kiedy rano trzeba iść do pracy.... Może zacznę tak jak ania_kropla od wieczormego karmienia butlą zamiast piersią. Dodatkowy problem to to, że on zasypia przy piersi i w nocy też jej potrzebuje - choć wcześniej nie zawsze musiał dostać cyca.
 
Do góry