reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

wiecie co? wlazłam na wątek galerii, i te nasze dzieciaki takie cudne są:D a jeszcze jakiś czas temu wrzucałyśmy foty "małych krewetek", a teraz z nich takie cuda powyrastały:) ja się ciągle nadziwić nie mogę, każde dzieciątko to przepiękny cud!!! :D
 
reklama
Suzi, prawda? cudowne sa te nasze dzieciaczki :)
a co dopiero byly w brzuszkach. Ja najdluzej z Was czekalam, no i moja Lilunia najmlodsza z wszystkich pociech :) wlasciwie juz marcóweczka :)
 
no Adaś miał być młodszy, ale urodził się w 38tc, pamiętam jak się wtedy nadenerwowałam, bo ukradli nam samochód:( i po prostu taka byłam załamana, urodziłam 4 lutego, po4 dniach od kradzieży, ale już od 2 lutego w szpitalu byłam, bo miałam silne bóle, ehh i pamiętam jak cudne było uczucie kiedy mi małego na brzuch położyli, to wtedy te koszmarne skrucze, które bolały jak diabli, poszły w zapomnienie..:D jeszcze na 5 minut przed wyjście Adasia a drugą stronę brzucha myślałam, że to koniec świata, tak bolało, a jak go tylko ujrzałam, to wszystko wstecz było małym pikusiem:D i jutro Adaś kończy 4 mies, niby to mało, a dla mnie tyle się wydarzyło, bo to też niesamowite jak się widzi jak dzieci rosną, a rosną nam jak na drożdżach:D

Lileczka ma słodki irokezik z loczków hihi zabójczy:D
 
Ostatnia edycja:
susi to mój Adam w ogóle miał być młodszy, bo 8 lutego miał się zjawić, 30.12 w ciagu godziny rozwiązali mi ciążę... dla mnie narodziny mojego dziecka to wielki cud i wielkie szczęście, ale sali operacyjnej, porodu i czasu po porodzie nie chcę pamiętać bo to trauma, jednak jak zobaczyłam syna, świat stał się piękny :) zawirował ...
 
Krisowa,troche pozniej sie zaangazowalam w watek...dlaczego Twoj synus sie urodzil wczesniej? Suzi,tak ten irokezik jest cudny :) uwielbiam moja coreczke!Lila przyszla na swiat w 42 tc,jak zreszta jej siostry tez.
 
wrrrrrrrrr jak zobaczycie u mnie brak literki c to wybaczcie ale mi cos szwankuje,musze mocniej nacisnac a jak pisze to na ekran nie patrze,wiec moge przeoczyc ze sie nie pojawila ta litera.No i wogole ta klawiatura jakas do d.. jest,niektore litery pojawiaja sie podwojnie,a niektore wogole grrrr
:wściekła/y:
Tyna-
wiem ze napewno takie zajecia dla dzieci na basenie sa w Katowicach przy dawnej hucie baildon.Nie bylo mnie caly weekand dlatego teraz dopiero odpisuje.A gdzie ty dokladnie bedziesz w pl?? Bo ja weekand mam w rozjazdach,ale w tyg jestem raczej dostepna.Choc w Tychach nigdy nie bylam.Ale moze jakos dojade:-)
Cyska jak ja trzymam moja na moich kolanach przodem do swiata to ona nie tylko ciagnie glowe,ale tez siada!!! i sie prosto trzyma,chyba ze zobaczy swoje stopy to leci do przodu.Ale jak to pisza w madrej ksiazce, kazde dzieko wie kiedy i na co moze sobie pozwolic,jedna robia pewne rzeczy szybiej inne pozniej.Moja np bardzo malo gaworzy.Smieje sie cala buzia,ale zadko na glos np.
Paluszek ja juz tez myslam o 2 wiec nie jestes sama,u mnie akurat mam spokojne dzieko,dzisiaj nawet znajomi z ktorymi bylismy na weekand powiedzieli ze my to nie wiemy co tto dziecko.Ale co do tematu to chce najpierw wrocic do pray, zobaczyc co mi zaproponuja.Jak dostane awans to wtedy mozna zaczac myslec.No i druga kwestia bardzo wazna - m musi znalezc prace.
Olcia no to super ze odetchnelas z bb.Ladnie masz akcje z ta starsza a ten tekst o zakopaniu, mnie tez zmrozilo.
Dee- gratulacje!!!Minka mezowa przebojowa:-DNo i na filmiku boska, moja jak zaczyna laskawie rozmawiac z mama albo z inna osoba to tez z raczkami w buze.Co do lovelli, wiesz ze ja wczesniej nie zwrocilam na to uwagi,ale jak uzywalam lovelli w proszku to mala tez miala sucha skore,a teraz uzywam w plynie i nie ma problemu,tylko ze krem do ciala tez zmienilam na emolium,ale jak na wyjezdzie uzywalam jj to tez nie bylo suchej skory.
Galway0 dziekuje:-) siostra zrobila sesyjke Tynusi, a Ola juz mala Pannica sie robi,m jak zobaczyl to zdjecie to stwierdzil ze nie jak Ola, bo przewaznie do zdje robi mine "smyka" czyli rojberka.Ale jest przeslodziak ogolnie.
Ja tez jeszze sushi nie jadlam, no i wiem ze m by tego nie zjadl niestety.
Mitra- ja z ta marchewka bym sie bala u mojej,pcha cala reke do buzi,az sie dlawi.Jak bawila sie ta pszczola co linka wstawilam to prawie cale jedno "skrzydlo" wepchnela.A tak bym chciala sprobowac.
BetiBeti a wlasnie sie nad tym NUBY zastanawialam jak malej kupowalam na allegro.hyba zakupie i tak zastosuje metode Mitry.
Suzi u nas mamy takie automaty z mlekiem.Mlesio niepasteryzowane prosto od krowy.Pychotka!!!Nalewasz albo do swojej albo do ih butelki.
U mnie z kapiela podobne jak u geniusi.odziennie w cieplejszesz troszke wodzie, mloda sama moczy uszka,al nigdy nam nie plakala.Krisowa ja mam podobnie grzeczne dzieko,zdarza sie sporadycznie placz,albo histeia wrecz,wtedy jedynie uspokaja ja patrzenie na akwarium.
Suzi a wlasnie cos z ta kradzieza sie wyjasnilo?? u mojej siostry kolejna rozprawa jakos teraz w czerwcu ma byc.
Sie rozpisalam po weekandzie.
 
... :cool2: zapomniałam napisać... wróciliśmy do Warszawy :cool2: i w przyszłym tyg. ja nie pojadę, bo powiedziałam, że dziecka na 1 dzień nie będę męczyć :-p


Jutro rano mamy szczepienie, to trzymajcie kciuki za Kacperka, żeby go nie bolało i był dzielny.
 
dagrab u nas Adam dziś rano bardzo płakał jakieś 3 minuty ale po prostu bąk nie poszedł i tyle, ale nie zdarzyła się mi nieprzespana noc, albo męczarnia w dzień,,, ja go nie lulam do snu, bo sam usypia, nie noszę po to by nosić bo marudzi, a jedynie wtedy, gdy chce popatrzeć na świat, bo nie siedzi,a używanie lezaczka mamy zakazane... jest boskim dzieckiem, zresztą jak wszystkie dzieciaczki, ale jest mega grzeczny... nawet na glósne imprezy jeździmy, bo on grzecznie śpi w wózku przez cała imprezę, jedynie wstaje zjeść i z powrotem lulu :)

geniusia powodzenia jutro
 
Ostatnia edycja:
reklama
a słyszałam o tych mlekomatach, super sprawa, ale u mnie w mieście akurat są tylko "baby" na targowiskach ;p

co do kradzieży, to zakończyło się na umorzeniu śledztwa i wypłacie ubezpieczenia .. kupiliśmy drugi samochód ale tańszy i małżon jeździ, z tym, że dostał rejon po naszym mieście, także nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło;p bo wcześniej jeździł po innej miejscowości oddalonej o 60km od naszego miasta..

ta siateczka na owoce jest naprawdę super, polecam:D ja na pewno wypróbuję:D

no i my po kąpieli na gąbce tk przeklinanej przez położne.. Adaś rozanielony:D i uśmiechał się:D
 
Do góry