reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Dee- gratuluję, minka bezbłędna hehe
Junior wczoraj się tak chichral na.głos haha mam nagrane ale nie umiem zrzucić z telefonu... Pójdę do mamci dzisiaj na kompa to Wam się pochwalę :D
 
reklama
Olcia ja też biorę Azalię. Mi się krwawienie pojawiło po ok. tygodniu i trwało prawie 3 tyg. Więc spokojnie. Od tamtej pory nie ma krwawień :-) a już 3 opakowanie biorę. Waga spada nadal więc to chyba pierwsze tabsy po których nie tyje :zawstydzona/y:
 
Nawet nie wiesz jak mi lżej na sercu gdy wiem, że nie tylko mi chłopczyca się trafiła. Mój Gosiak chodzi najczęściej ubrany w koszulki klubowe, już nie pamiętam kiedy spódniczkę miała na sobie. Wczoraj jechała na wycieczkę to jej mówię, żeby ładnie się ubrała to wyciągnęła koszulkę Lecha. A jak wróciła do domu to poszła pokopać piłkę. Ostatnio to nawet bez koszulki latała to potem cały brzuch brudny i prosto pod prysznic po zabawie :-D
A ja jestem zawiedziona, bo lala jaka jej kupiłam jest naprawdę prześliczna ( i droga jak nie wiem) a ta co - rozplotła jej włosy , trochę poczesała, a potem postawiła do kąta i zrobiła wyścig samochodowy na cymbałkach i zbudowała garaż dla aut - i tyle z zabawek lalkami... juz nawet bardziej jej sie podobała żyrafka , którą dostał Tito ( zajebiście droga typowa psia zabawka ..he he..) bo piszczala..

betibeti..myślałam ze po tym Cileście to jestem wyjątkiem ..he he... dobre, bede polecać konkurencji w pracy jako zajebisty środek anty..jak sie bede chciała lasek pozbyć..:rofl2:
 
Dzięki Mitra :-) czasem jej się wymsknie i rozmawia bez rączek, jednak więcej z - no cóż ma jeszcze czas :-)

Dziewuszki, kupiłam ostatnio Lovelę w proszku. Zawsze używałam w płynie. Myślicie, że efekt suchej skóry może być od proszku? Może za dużo go sypie czy coś? Uczulenia jako takiego nie widzę, ale sucha skóra pojawiła się dopiero po praniu w tym proszku. Może lepiej wrócić do Loveli w płynie?
 
Geniusia - kurcze współczuję, ale za to nie musisz się martwić, że dziecko mało je... u nas standard jedna pobudka ok 4, takiej ilości jak Ty chyba bym nie wytrzymała, podziwiam Cię :) a ile Twój synek już waży przy takim apetycie?

Dee - muszę przyznać, że Pola to moja ulubienica forumowa, jest taka słodka :) i z wyglądu podobna do mojej Kingi :) tak mi się wydaje :) pięknie Ci się córeczka rozwija, muszę też napisać coś od siebie - kilka razy pisałaś jak ciężko miałaś w dzieciństwie, że brakuje Ci mamy teraz, ale radzisz sobie rewelacyjnie mimo tych niedociągnięć, czasem jak tak czytam jak się martwisz o Polę to sama się zastanawiam, czy ja za mało uwagi nie poświęcam mojej córeczce, ja chyba nawet bym nie pomyślała że ma gdzieś skórkę nie taką, albo nie taką kupkę... a Ty na wszystko zwracasz uwagę :) jak czytam Twoje posty to widać że kochasz ją nad życie i zawsze tak będzie :) a to moim zdaniem najważniejsze, aby ten początek był właśnie taki przepełniony miłością i uczuciem, potem to procentuje na przyszłość
 
:eek: tak wyglądam. My dziś 0.50 (x2); 3.30; 4.43 (x2); 6.02 :confused2: Możecie sobie wyobrazić jaka cięzka była pielucha po takiej ilości jedzenia :-)

geniusia to u nas podobnie- 1:30, 2:00, 4:15, 5:30, 7:30....na razie jest spokój bo to ostatnie 2 karmienia dostała mm. Oszaleć można z tymi cyckami ;) jak ktoś mi jeszcze raz powie, że wygodniej karmic z piersi to chyba uduszę :baffled:
 
reklama
Munie- piękne słowa! aż mnie rozczuliły
Dee- gratulacje przede wszystkim dla Poli za genialne miny ;)

Na zewnątrz tak "pięknie", że aż się nie chce wychodzić, nie mam pojęcia jak ubierać małą, bo teraz to najchętniej w kombinezon zimowy bym ją włożyła ale już za mały.
Poradźcie mi czy wprowadzanie nowych pokarmów zacząć o marchewki przetartej czy soku marchewkowego? bo czytałam, że niektóre z Was zaczynają właśnie od soczku i nie mam pojęcia dlaczego nie od marchewki utartej?:eek:
oLCIA- ja tez po azalii miałam mega plamienie przez 10 dni minimum, ale potem juz spokój uf
 
Ostatnia edycja:
Do góry