reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

dagrab ja na początku Bartowi dawałam kukurydziany bo łatwiejszy do strawienia dla dziecka :tak:.

cyśka super że hula hop przyszło i że jesteś zadowolona. Ja mam dokładnie takie samo :-). A kręcę od półtora miesiąca, tak średnio co drugi - trzeci dzień po 20-30 min i brzuch jest już bardziej zbity :tak:. Co prawda do kaloryfera jeszcze sporo mu brakuje :zawstydzona/y:, ale mam nadzieję że będzie coraz lepiej;-)

Digi fajnie że Mała załapała butle - zawsze to jedno zmartwienie mniej :happy:
 
reklama
:zawstydzona/y: tak myślę, że od 29 maja do 3 czerwca mija rok od tzw. pierwszego trafnego strzału :-p Kacper się szykował do wstrzelenia do brzuszka mamusi
 
Ewidentnie mamy kryzys laktacyjny z trzeciego miesiąca :baffled: Ssanie co godzinę z 2 cycków, a i tak ryk, że mu mało, cyce wiszą miękkie i jakby puste. Poję się bociankiem :baffled: doczytałam o sposobie - paczka bocianka na 2 l wody i wypić to wszystko w ciągu godziny :baffled: wypiłam litra już...
 
a u mnie okolo 17 wiec juz po :-D
no i kleik kupilam ale ryzowy.Jutro zakupie kukurydziany, no i chyba do kleiku juz jest potrzebny smoczek 3 przeplywowy,dobrze mysle??
 
Ostatnio myslałam o tym jak ten czas szybko leci, dopiero robiłam test ciążowy a teraz już dzieciątko jest z nami. Cały rok za nami.:-)

Dagrab właśnie te pomału będę myśleć o rozszerzaniu diety Karoli. Zastanawiam się co najlepsze na początek? czy ten kleik do mleka? czy marchew? i ile razy dziennie to jedzenie :inne" niż mleko? kurcze ja nic nie wiem:baffled:
 
dagrab my zaczelismy od ryzowego i mu wsypuje go na noc do butelki. Dziurke wieksza zrobilam sama igla.
Vanilia my poza kleikiem jemy 1 sloiczek dziennie, przed kapiela zeby go troche bardziej przetrzymac.
Zastanawiam sie czy nie zaczac mu dawac wiekszego sloiczka bo ten maly to tak malo cos dla niego, ledwo posmakuje.
Na razie wprowadzilismy: marchewke, slodkie ziemniaki i dynie (w tej kolejnosci). Jak skonczy 4 mies. zaczne groszek, szpinak, zielona fasolke, brokuly.
Mam pytanie odnosnie ryzu: jakos sie go chyba miksuje zanim sie dziecku poda czy tak jak jest? Bo moj zadnych zabkow jeszcze nie ma (pomimo, ze lapki sa w ruchu ciagle i slini sie) i moje dzieciaki pozno zebow dostaja, kolo 9 mies.
 
reklama
u mnie rok temu Luśka już siedziała w brzuszku, ale testy jeszcze jej nie wykrywały;)
spryciara dopiero w dzień dziecka się ujawiniła;D

kupujecie tak te kleiki a powiedzcie mi - od kiedy kleiki wprowadzacie, bo wiem że na mm wcześniej ale u mnie alergik i karmiony naturalnie więc nie wiem czy czekać do 6 miesiąca czy wcześniej zacząć?
 
Do góry