reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

reklama
u nas nocki super bo budzi się koło 4 własciwie tylko po to zeby ją do nas wziąść - zasypiamy w sekunde i śpimy do rana, dzisiaj wstała o 9.
za to w dzień nadsypia przy jedzeniu i potem juz mało śpi, drzemka 40 minut i ewentualnie spacer a jak w ogrodzie to wiecej się bawi i gada.....mnie nie przeszkadza to bo bawi się i grzeczna jest, ja częściej mogę z nią się bawić ale mogłaby więcej spac to bym cos zrobiła w domu więcej a tak to mi szkoda tego czasu jej aktywności, zwłaszcza ze jest kochana wtedy:).
 
a u nas noc dosc spokojna tyle ze po 5 juz dzien lody mial wiec do 7 z nim pogadalam i zasnal jeszcze na dwie godzinki
 
flower to tak jak moja, o 5 pomyslala ze juz dzien, a rodzice ledwo na oczy widzieli, poszli spac.A teraz przed 9 zasnela i spi nadal,ale juz ardzo czujnie.Mamusia zjadla KAWE wypila prysznic wziety i czeka na gosci.Trzeba isc na zakupy, do fryzjera i na spacer.
 
U nas nocka trochę lepsza:-)
My chyba jutro będziemy się szczepić zaległymi szczepionkami( przesunęło się nam przez pobyt w szpitalu) też się boję
Arli czy u Was dzieci na dzień mamy występują i mają indywidualne role?U nas każdy maluch mówi wierszyk oj ciekawa jestem jak to będzie:-D
 
my do 4tej z reguły spimy, czasem 5-5:30 ale od 20 :) a czas jest coraz bardziej wydłużany, ale też czasem wstaje i koło 2, tyle że bardzo sporadycznie
 
hej hej, u nas nocka super;p
od 21 do 6.40 mały spał ;p zjadł, pobawił się i pospał jeszcze z 1,5h ;p teraz się długo bawił, strasznie pomarudził ale w końcu zasnął a ja też kawkę piję ;p nastawiłam pranie Adasiowe i czekam aż się skończy, żeby powiesić:)
Adaś śpi teraz coś w kratkę, bo jednej nocy budzi się między 2 a 3 a drugiej nocy nie .. może się próbuje regulować ;p
 
reklama
dagrab :-p oj tam oj tam. Idzie się przyzwyczaić.

My dziś od 20,45 do 2, potem 4, marudził ostro o 5 to go podeszłam i wziełam smyka do siebie do łóżka i dałam smoczka. I cud. Dał matce pospać aż do 6 :szok:, a potem jedzenie o 8. Pogadał długo, powił się w łóżeczku i padł jakieś 1,5 h temu :cool2: po 45 min snu protestował i płakał ale smok i ugłaskanie po buźce uspokoiło, teraz dalej śpi :) odpocznie mi synuś, bo potem planuję spacerek :) A synuś się wybudził, bo... sobie kawę zrobiłam, ten to ma nosa :-)
 
Do góry