reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Paluszek :cool2: to i ja się dołożę :D a przecież daissy ma maluszki jeden za drugim :p i beti swoich starszych synów :-p także jak nie chesz mieć dzieciaczków jedno za drugim to pilnuj się :)
 
reklama
Hejka.

O matko nie straszcie tak tą ciążą....bo my...trochę nie uważaliśmy...:szok::szok::szok::szok:ale okres juz miałam i teraz czekam na kolejny...powinien być niedługo.
Mój Gabryś zasnął wczoraj o 20.30 o obudził się o 6.00 także luzik mama i dzieć wyspany:-D:-D:-D:-D

Ale generalnie...źle się czuję sama ze sobą...nie do końca jednak akceptuje swój poporodowy wygląd i czuje że coraz bardziej się NEGATYWNIE nakręcam...
 
: Klub KOKO : o tak dokładnie, coś mi się ubzdurało z bobomigi.pl ;p

moja siostra cioteczna też ma synków rok po roku, nawet tego samego dnia się urodzili hihi a siostra męża zaszła w ciążę z trzecim dzieckiem po 2 mies od porodu ;p a jakie zdziwienie było w rodzinie ;p ale radzą sobie całkiem nieźle, pierwsza ma 5 lat, drugi ma rok i 4 miesiące a trzecia ma 2 miesiące ;p
 
Cześc :)

Paluszek ja tez miałam stresa bo spozniał mi sie @ ale juz wszystko dobrze. Po prostu nieregularny jeszcze mam. Ale na sama mysl o kolejnej ciaży tak szybko słabo mi sie robi. Poczekamy jeszcze jakies 4 lata :)

Wczoraj bylismy na komunii, Mała grzeczna, wszyscy zachwyceni Anielka ;-)
Potam basen zaliczylismy i był fotograf:-) Bedziemy miec piekne zdjecia jak Anielka nurkuje juz sie doczekac nie mogę:-D

Dzis chyba ładna pogoda nam sie szykuje wiec na jakis dłuższy spacer trzeba isc :)

Hmm.. Mamusie z Warszawy moze potworzymy spotkanie w większym gronie tym razem? :)
 
Cyśka na pocieszenie z wyglądem... Dla niektórych moja waga obecna czyli 58,2 to mało, ale dla mnie to BARDZO DUŻO. Cały tłuszcz mi został w tyłu, grubych udach i rozciągnięta skóra na brzuchu. Też się źle ze sobą czuję. Tłusto wyglądam w swoich nieciążowych spodniach. Dziś założyłam letnią sukienkę, nóg przynajmniej nie widać, ale odstaje brzuch :baffled: Paznokcie sobie pomalowałam na różowo, żeby choć trochę ładniej wyglądały nogi. A jest kłopot z ćwiczeniem brzucha. Zrobiłam 30 takich małych brzuszków i dupka... coś mnie ciąnęło i szczypało koło blizny, to spasowałam na parę dni. A i dodam, że moje wielkie cycki mi się nie podobają (chłopu wręcz odwrotnie) chcę znowu mojego rozmiaru miseczki, małego!
 
Ja tez mam trojeczke i nikogo do pomocy, bo na obczyznie.. Ale jakos daje rade, wiadomo, ze czlowiek chcialby sobie cos innego planowac, ale tak jak w koncu wychodzi, tak jest najlepiej :tak:

Suzi, dziekuje za adres stronki!

przedwczoraj zrobilam pyszne ciasto, z rabarbarem, sernik na zimno, czy ktos chce przepis?

Cyska, wiele mam nie akceptuje swojego wygladu.. Co jest calkiem zrozumiale, bo nie do konca cialo wyglada tak, jakby sie chcialo... POza tym hormony ciazowe buzuja i powoduja dziwne nastroje.. A moze zrobisz cos dla siebie? jakis basen, aerobik, wizyta u kosmetyczki? Takie male rzeczy tak dodaja wigoru i humoru.. :tak:

wstawilam juz kilka fotek do galerii dzis, ale na pocieszenie tym, ktorzy obawiaja sie kolejnej ciazy, oto moje dwie starsze coreczki: :)
 
ja chcę przepis na ciasto z rabarbarem:)

ja ciągle jem:/ i ciągle jestem głodna, jak mały je co 2 h to i ja jestem głodna co 2 h ;p no ale może się jakoś zrzuci jak mały zacznie chodzić i trzeba będzie za nim biegać ;p
 
reklama
Suzi ja też ciągle jem lub jak rzadziej to dużo. Jem większe śniadania i kolacje od chłopa :baffled: to się nie ma co dziwić, że nadprogramowe 4,5 kg mi zostało :zawstydzona/y:

Sencilla śliczne masz córeczki i jakie do siebie podobne :)))
 
Do góry