reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Ja też mam bebelulu i nosłyśmysię najpierw w kołysce a teraz w kieszonce ale z Nadią przerobiłam wszystkie układy. Fakt sztywna ta chusta i dłuuugaśna, też myślałam o zakupie jakiejś krótkiej bo jak jadę samochodem i potem chcę małą w chustę to muszę się już wcześniej opatulić w nią...:)
 
reklama
Ale skrobiecie... Ja dzisiaj padam... Nie dość, ze roboty natłok to jeszcze dokucza mi ten ból... Lekarz przepisal mi masc, na której jest info, żeby nie stosować podczas karmienia piersią, bo nie były przeprowadzane badania pod tym kątem i kazał mi się tym nie sugerować :/ zostawiam dzisiaj Juniora u siebie w łóżku, bo ciężko mi się go dźwiga a cwaniaczek budzi sie co 2-3 godz na cyca... Ja nie wiem, co jest grane... Film z fajnym facetem na polsacie leci... Ponapalam się trochę i idę spać :D
 
Munie tak to była moja kwestia z tym g...em wynikajaca z kontekstu wypowiedzi,zgadzam się w zupełności z Twoim postem o prof.dr. itd. dlatego pisałam żeby nie popadać w skrajności bo mimo że szcepionki z Th wycofano mnóstwo ludzi latami było nimi szczepionych i żyją... My też swoje dzieci szczepimy oczywiście w dobrej wierze... w moich wypowiedziach nie chce być stronnicza tylko tak odebrała te wczesniejsze posty krytycznie w stosunku do matek dzieci na mm
zgadzam się również z Wami:Mitra, Munie, Krisowa że hasło: nie mam pokarmu, jest na pewno na wyrost.sama cos wiem jak po dlugiej walce cos zaczelo leciec i teraz wystarcza nawet w 90%.
a wlasnie do ilu kg można dziecko nosic w chuście? Mitra,Arli gdzie uczyłyście sie je wiązać??? kurde sie zastanawiam jak cieżko mi z Mackiem na rekach czy nie bedzie mi cieżko w chuście (za ciezko ;-) ?? on już prawie 8kg waży
 
ja na dłuższe spacery nosze w kieszonce w Zakopanym zdzaiłało cuda!!! powoli przeżuczamy sie do tej pionowej pozycji - 3miesiące plus mała uwielbia tylko ja mam opory czy dorosła...w kieszonce za pierwszym razem az chrumkała z zadowolenia nigdy wczesniej ani później jej takiej nie widziałam....ja polecam chusty tula Chusta Elastyczna TULA (TULI) - NOWA KOLEKCJA !! (2348865546) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. super elastyczne, idealnie dopasowują się do maluszka, pasuja na mnie (172cm wzrostu 52 kg wagi jaki i na m.ponad 190cm i 93 kg wagi) mała uspokaja się jak tylko sie ją do chusty włozy

w tej można nosic do 12 kg
 
Ostatnia edycja:

Digitalis co do stałych pokarmów to chyba nie za wcześnie na marchewkę samą?, Oli zaraz już kończy 4m :)

Dziewczyny mam pytanie co do tych chust, czy trudno się to wiąże? chodzi mi zwłaszcza czy da się zawiązać chustę i wsadzić dziecko samemu czy potrzebna druga osoba? sorki za może głupie pytanie ale nie znam się na tym...
aha i jaką chustę wybrać tkaną czy elastyczną?
 
Tynka, następnym razem zadaj sobie proszę więcej trudu i czytaj proszę ze zrozumieniem, bo pojechałaś po mnie zupełnie bez kontekstu - jeszcze raz napiszę - nie oceniałam osób które karmią dzieci mm, pisałam z dziewczynami o mitach dot. karm.pier. a od siebie dodałam o manipulacji które stosują firmy farm w reklamach - tu nie pisałam też o żadnym konkretnie mleku - początkowym, następnym ... jest to bez różnicy, gdyż wyraziłam swoje zdanie ogólnie o tym co się dzieje przy okazji działań market.;nie oceniłam nikogo, Ty za to oceniłaś bardzo niesprawiedliwie mnie, z czego jest mi zwyczajnie przykro; nie chcę już kontynuować tego tematu, mam nadzieję, że umrze jakoś w tym wątku śmiercią naturalną
 
ja mam takie nosidelko Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko BUTTERFLY N14 ZAFFIRO
mozna dziecko ulozyc tez w pozycji pollezacej tak jak tu pokazali Nosidełko niemowlęce N15 Zaffiro firmy Womar (2325648645) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.,ale jeszcze jej nie rozpracowalam, no i moja niestety nie toleruje pozycji brzuszek do brzuszka, bo musi wszystko widziec.Ja tych chust sie boje, bo nie wiem czy dobrze bym wiazala, pewnie i tak bym dzidzie podtrzymywala bo myslalabym ze za slabo cos jest zwiazne, ja juz pisalam ze panikara ze mnie.
Olcia szybkiego powrotu do zdrowia
Geniusia- trzymam mocno kciuki za m.
Mala budzila sie o 6 pogadala z mama dalam o 7 butelasie i odlozylam po chwili do lozeczka, no i sobie jeszcze pogadala(bardzo glosno) i zasnela razem z tatusiem,a ja juz zasnac nie moge.....lipaaa


Munie -wlasnie umarl smiercia naturalna ;-)wszystko wyjasnione, pozalila sie juz kazda sprawa wyjasniona.:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
dagrab - na innym foruum, jak szukałam info o nosidełkach to ktoś zwrócił uwagę, że nogi dziecka w tym nosidle Womar nie są w pozycji żabki, nie wiem jak to w rzeczywistości wygląda u Ciebie, co do spania to dodam jeszcze do tego co Ci wczoraj napisałam że wszystko nie tylko wrocilo do normy, ale chyba jest co raz lepiej - dzisiaj podbudka byla dopiero przez 7 :D i teraz córcia dalej spi - normalnie luksus
 
Do góry