reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Luty 2012

Mitra już znalazłam w necie - chodzi o tą platformę :) mi się pomysł spodobał, ale nie wiem czy dziecku sie spodoba... zobacze jakim torem pojdzie moja coreczka, bo mnie takie rzeczy nie interesowaly jak bylam mala, ja chodzilam na zajecia z baletu, basen itp, wtedy juz bedzie dość duza, jak bedzie chciala to jej zainstalujemy w pokoju :)
 
reklama
Mitra - moje w sumie to takie jakby piankowe puzle, wrzucam nizej linka jakie kupilam - chcialam aby byly jak najwieksze powierzchnia i takie znalazlam - wyszalnie ? nie wiem co masz na mysli bo czytałam tylko 1cz ksiazki na razie - druga przejrzalam - chodzi o ta platforme do kolysania sie?

mata play spots Skip Hop dla niemowląt

wyszalnia to chyba ogół, liny drabinki..ale platforma jest mega... no ale takiej se w domu nie powieszę , jeszcze mi życie i sprzęty mile ..:tak:

Swietna ta mata!

a wogole to dzis po raz pierwszy wzięłam młodego w chuście jak szlam po młoda do przedszkola i juz żałuje ze starszej tak nie nosiłam, rewelacja - raz ze nie trzeba wózka pchać , wszędzie sie wlezie, to jeszcze se chłop tak kimnął ze młoda i na lody wzięłam i do sklepu wlazłam. I wszytko migusiem bo nie musiałam patrzeć gdzie schody i piach. A zanim kimnąl to widoki z błogim achhhh i grrrrrrrr podziwiał, w wózku dziadyga nie che spać, marudzi i nudzi się można go na chwilę przytkać smoczkiem, ale raczej nim pluje.
 
wiesz Mitra ja sama chciałam kupić chustę, ale jak tu rozmawiałyśmy to doszłam do wniosku że pionowa pozycja nie jest dobra dla dziecka, później czytałam w książce i na jego forum, że niby dziecko jest inaczej w chuście ułożone i nie ma obciążenia dla kręgosłupa... a w jakiej pozycji nosisz? i jestem ciekawa jaką masz chustę? może też się skuszę, bo chcę latem nad morzem spacerować, teraz w majówkę za bardzo się nie dało, wózek niby po piachu jechał, ale trzeba było go się napchać... a pogoda była super, wieczorami bezwietrznie, święciło piękne słońce
 
Uczyć chodzić powinno sie boso, albo w tak ubrać stopę aby warstwa miedzy podłożem a stopą była jak najcieńsza to raz... a jesli już buty to nie ZA kostkę a PONIŻEJ. A jeśli but z cholewka to z elastyczną by nie ograniczała pracy nogi .Generalnie buty nie powinny być sztywne bo to ogranicza prace stopy, tzn mają trzymać nogę ale poniżej a nie w kostce i w górę. podeszwa powinna sie zginać w 1/3 długości -od przodu buta ( tam gdzie zginają sie palce) i być możliwie elastyczna i cienka.. to tyle( chyba)

tu jest dokładny opis jaki but( cholewka za kostkę):
Pierwsze buty dla dziecka - Małe dziecko - Mamo to ja - Magazyny - BabyOnline.pl
 
a wogole to dzis po raz pierwszy wzięłam młodego w chuście jak szlam po młoda do przedszkola i juz żałuje ze starszej tak nie nosiłam, rewelacja - raz ze nie trzeba wózka pchać , wszędzie sie wlezie, to jeszcze se chłop tak kimnął ze młoda i na lody wzięłam i do sklepu wlazłam. I wszytko migusiem bo nie musiałam patrzeć gdzie schody i piach. A zanim kimnąl to widoki z błogim achhhh i grrrrrrrr podziwiał, w wózku dziadyga nie che spać, marudzi i nudzi się można go na chwilę przytkać smoczkiem, ale raczej nim pluje.

dokładnie! Polecam chusty teraz każdemu, ale te droższe !!! Nina ja i m. jesteśmy fanami:)
 
Mitra - my też się chustujemy od czasu do czasu bo na razie młoda lubi wózek i dużo śpi w ogrodzie ale im dalej w ciepłe chwile to na pewno będziemy częściej uzywać na róznych wypadach i spacerach ze starszą.
Ja uzywała mat piankowych z Nadią ale je zmasakrowała już, teraz też zakupię ale już wiem że będzie u nas jak u Ciebie...demolka przez starszaka;)
 
Paluszek- jak bedziesz miala czas to podrzuc linka chusty jaka ty masz?
I do ilu kg mozna korzystac z chusty?
Francuzi uwielbiaja wszelkiego rodzaju nosidelka. Ja jakos nie jestem
przekonana do nich:/
 
wiesz Mitra ja sama chciałam kupić chustę, ale jak tu rozmawiałyśmy to doszłam do wniosku że pionowa pozycja nie jest dobra dla dziecka, później czytałam w książce i na jego forum, że niby dziecko jest inaczej w chuście ułożone i nie ma obciążenia dla kręgosłupa... a w jakiej pozycji nosisz? i jestem ciekawa jaką masz chustę? może też się skuszę, bo chcę latem nad morzem spacerować, teraz w majówkę za bardzo się nie dało, wózek niby po piachu jechał, ale trzeba było go się napchać... a pogoda była super, wieczorami bezwietrznie, święciło piękne słońce


Ja mam bebelulu ale zwykłą nie jakąś kółkowa - kawal dlugiej szmaty, teraz rozejrzę sie za jakąś na zmianie , podobno Nati są fajne. ta bebelulu sztywna jakaś. Nosze w kieszonce, dziecko układa sie super :) W domu tez testowałam podwójny krzyz i wydaj mi sie ze fajniejszy dla dzieci co jeszcze nie trzymają glowki i dziecko fajnie sie układa,i mozna wlasnie nie w pionie zapakować ale po skosie ,kieszonka za to wydaje mi sie jakby trudniejsza do poluzowania, ale dopiero zaczynam i nie wiem na co sie zdecyduje.. w każdym razie wózek odstawiam :)
 
reklama
dziewczynki, chcialabym taka chuste kupic, ale taki jest wybor przeogromny.. czy ktoras z WAs moglaby mi cos polecic?
 
Do góry