reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

czesc
Sylwia dobra twoja kolezanka

Kasoku ja pije herbatke ziolowa,wrzucam po saszetce miety,melisy,kopru wloskiegi i rumianku do dzbanka ,zaparzam i popijam caly dzień,latem dorzucam listki miety i lod a zima cytryne i nie mam problemu z wc,pytalam lekarza i ta mieszanka jest w pełni bezpieczna w ciąży,zreszta jak karmiłam młodego piersią pilam sam koper wloski żeby młody nie miał zaparć i kolek jak zjadłam cos niedozwolonego

my powoli się pakujemy i jedziemy do Chalup,korzystamy z pogody i z tego ze maz ma urlop,milej niedzieli dziewczyny
 
reklama
cześc dziewczynki!

u nie nawrót, znów wymioty od wczoraj, mam dośc jestem zła i załamana, wakacje w łózku się zapowiadaja, nawet jak chwilke siedze to juz jest zle.. czuje się uwięziona..

Jane - leżałam w "dwójce" na lwowskiej. A co dowiedziąłam się o Profamilii to tyle że znieczulenie za darmo na zyczenie, jesli zażyczymy sobie cesarke - 1800, jesli w trakcie porodu okaże sie ze jest konieczna - to za darmo, a osobista połozna 800 pln.

To tyle! trzymajcie sie kochane i korzystajcie z wakacji jesli tylko możecie ;) Buziaki!
 
Witam i Ja

Napiszę szybciutko że kurcze czy któraś z Was jeszcze pobolewa ten brzuch??? Bo jestem w tym 10 tyg a dalej mnie boli :dry:

Uciekam na plaże, miłej niedzieli życzę :)
 
Mnie pobolewa, ale doszlam do wniosku, ze to moze byc wynik zapchabych jelit,wiec kupe te ziola i będę pic. Dzisiaj byl niesmialy seksik również na poprawe perystaltyki, ja. Chce kupe!!!! Milego dnia
 
Witam


Kasoku a moze spróbuj jogurtu z sliwka lub suszonych sliwek mi zawsze pomagaja ;-)

mnie brzuszek juz nie pobolewa , mdłosci tez sa o wiele mniejsze i zadsze niz wczesniej no ale cycochy dalej bola choc juz tez nie tak jak na poczatku no ale jednak :-p

dziewcyzny jakie ja mam sny erotyczne no masakra jakas :-p haha

aaa deszczu .....
 
Haloooo.....:happy2: co tu taka cisza zapadła...???

Pewnie wszystkie siedzicie gdzieś nad wodą w cieniu oczywiście :-)

Ja pospałam z młodym i czekam na wieczór by można było wyjść z domu :-) papatki :-)
 
a ja po po południowej drzemce. u nas gorąco nie można wytrzymać. Mała co chwila sie budzini płacze a jest w s pampersie. syn pojechał pod namioty. Teściowa obiad zrobiła a mój dziś przylatuje już się doczekać nie mogę.
brzuch mnie czasami pobolewa to normlne.
 
Boże, a ja znowu w pracy aaaaaaaaaaaaaa juz wysiadam w tym lipcu psychicznie. Jeszcze dwie zmiany i od czwartku na zwolnienie, alleluja! Dziewczyny powiedzcie cos na temat spania na brzuchu, ja czytalam rozne dziwne rzeczy, ale to od zawsze jest moja ulubiona pozycja! Staram sie jednak jakos na pol brzuchu spac nie tak plackiem calkowicie, ale i tak mi sie zdarza ulozyc, poki narazie "nic" nie przeszkadza. Choc czasami mam wrazenie, ze cos mnie juz zaczyna delikatnie "uwierac" jak sie tak wyloze jak kloda, ale to chyba jeszcze nie fasolek ;) czytalam, ze do 3 miesiaca zarodek jest jeszcze chroniony koscmi miednicy, ale w internecie to rozne rzeczy pisza?

ps i oczywoscie jak mi sie moje wielkie dwa baloniki uda ulozyc tak zeby nie uwieraly ;) hehe jako posiadaczka skromnego b musze przyznac, ze jestem pod wrazeniem :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry