reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

uffff słonce zachodzi wiec coraz chłodniej tylko nadal brak powietrza :-(

ja własnie wyszłam z pod prysznica , odrazu sie człowiek czuje jak nowo narodzony :-)
 
reklama
hej pojechałam na ostry, bo dzisiaj brzuch mega bolał, zwiększyli mi dawke luteiny i nospa no i z dzidzi oki, no będę miała synusia, było widać już siusiaka, jestem w szoku, liczyłam na dziolszke a tu taka niespodzianka.
 
dobrze ze z maluszkiem wszystko wporzadku ;-) a co pułci maluszka no to fajnie ze ci juz powiedzieli ale ja bym sie w razie czego jeszcze nie nastawiała :-p ale zycze Cie tego synusia z całego serca :-)

a tak apropo usg i pułci maluszkow to moja ciotka jak chodziła w ciazy bliźniaczej pare late temu to cała ciaze wszysyc mowili 2 dziewczyny na 100% a przy cc pierwsza wyciagneli dziewuszke a potem chłopaka a ciotka przerazona ze ma trojaczki bo miał byc dwie dziewuszki a tu nagle chłopak :-p


a włansie jak u Ciebie z kupka?? nadal nic ??
 
Monila szczerze powiedziawszy to od dziecka marzyly mi się dwie dziewuszki, ginekolog jest wręcz pewna jak to powiedziała na 90 %,ze synus.
Co do kupki, to chodze jak krolik tzw usrywam (przepraszam za bezposrednosc) ale dzisiaj zzarlam pol paczki sliwek popilam wywarem z kiszonych burakow, wypilam kefir i...usrywam po kawałeczku :blink:
 
kasoku rozwalasz od samego rana :-D;-)
Ja mam dziś usg 11 tyg 6 dni. ciekawe czy będzie w stanie powiedzieć płeć. przed tym chce zrobić test pappa.
u nas zapowiada się kolejny gorący dzień. Mała od 6 na nogach tatę zobaczyła nawet do łazienki za nim poczlapala. śmieszka.
 
dzień dobry
Kasoku zadałam ci pytanie w watku o usg ale tutaj otrzymałam odpowiedz
Verita fajnie ze twój już jest, a jak nerwy ? sa? bo ja pamiętam ze bylam na maxa wyluzowana a jak weszłam do kościoła i zobaczyłam moja matke chrzestna to tak się rozplakalam ze nie mogłam się opanować,trzymam kciuki za usg
ja pewnie znając moje szczęście dowiem się o plci jak z Szymkiem w 25 tc

ja spijam kawke ,za pol godz mykam zaprowadzić chlopakow do przedszkola ,potem atakuje Lidla i jedziemy do obi po rzeczy do remontu
 
Hej, hej :happy::happy:

Kasoku :rofl2::rofl2: gratuluję synka!!

Verita zazdroszczę Wam tego ślubu :happy: Chętnie jeszcze raz przeżyłabym to wszystko :happy: No i czekamy na informacje po USG.

Sylwia9 mnie od czasu do czasu pobolewa brzuszek, ale coraz rzadziej. Może powinnaś więcej odpoczywać? Widze, że jesteś bardzo aktywna. Poleż chociaż jeden dzień i zobaczysz czy bóle są z mniejszą częstotliwością.

Gabi piękny jest ten filmik!!

Jej, jak gorąco!!! Weekend spędziłam z mężem na leniuchowaniu :happy: Teraz mam mnóstwo sprzątania, ale nawet mnie to cieszy, bo wróciły mi siły :happy: Jedno pranie już się pierze, zaraz nastawię kolejne.
 
reklama
Do góry