reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Dzień dobry,

Z pamięcią to i u mnie kiepsko bo czasami nie pamiętam czegoś co było np rano :zawstydzona/y:
U nas tez są straszne upały, w nocy nawet okna na rozcież otwarte nie pomagają, no ale cieszmy się latem bo ja nie lubię zimy i dla mnie te mrozy i śnieg mógłby być tylko na święta.

Coś mnie podbrzusze pobolewa od wczoraj jak się położyłam ale zmieniłam pozycję i przeszło, ale za to rano jak się obudziłam na siusiu to znowu zaczęło mnie pobolewać i się martwię.

Po czym lekarz mógłby rozpoznać że ciąża jest zagrożona???????? Ja to się zaraz nakręcam pewnie chciałabym przechodzić ciąże najlepiej bezobjawowo, zaraz sobie wkręcam że coś jest nie tak....
 
reklama
sylwia ciaza zagrozona no to np jak jest rozwarcie albo szyjka skrocona, jakby na usg widac bylo, ze cos sie dzieje z lozyskiem. nie martw sie naprawde w ciazy bole brzucha sie zdarzaja, pozniej dojdzie jeszcze stawianie sie macicy (macica robi sie twarda i przestaje jak zmienisz pozycje), skurcze przepowiadajace itp itd. :)

gabi termin masz na koniec jak ja ale to nie oznacza, ze urodzisz ostatnia wcale;) ja z synem mialam termin 24 lutego i urodzilam 21

monila u mnie tez upal jak nie wiem! maz w pracy wiec siedze w domu bo nie chce z mlodym wychodzic bo malo cienia tu mamy i mi samej tez sie slabo robi:/ a on szaleje i tylko by "na dworek" chcial
 
....:-) już wiem o co miałam zapytać, od jakiegoś czasu i co jakiś czas drga mi powieka, strasznie to wkurzające. Podobno dlatego że za mało mam magnezu...? Nie wiem czy mogę brać dodatkowo magnez jak biorę inne witaminy (femiboin natal 1) i czy to na pewno z braku magnezu...:confused:
 
gabi84 u mnie z terminem podobnie -koniec lutego a i usg prenatalne mam późno, więc nie jesteś sama :)
mnie czasem tez tak zadrga powieka, ale nie brałam magnezu , nie pytałam nikogo o to
 
U mnie też 35stopni ma dzisiaj być:szok: na szczęście słońce nie szaleje, to da się żyć :) W poniedziałek jedziemy do pienin na tydzień dokładnie szczawnica i już spisuje adresy szpitali itd... Lepiej odpukać ale ze sobą mieć jakby coś. Mąż mi śpi po nocce i sie nudze:angry: Powiem wam że jak mąż ma na noc to o wiele lepiej śpie ale i tak dzisiaj pobudka o 4 na siku no a jak już wstałam to mnie zaczeło ssać od środka i bez lodówki sie nie obyło. Fasola dopiero od tygodnia widać że dużo więcej je. Ale dajemy rade :-)
 
myg ja z synkiem tak mialam, ze nie moglam z mezem spac w nocy bo mnie denerwowalo nawet to, ze oddycha:) w nocy przenosilam sie na kanape;)

gabi koniecznie kup magnez. ja mialam tak z powieka, to strasznie denerwujace jest. a wystarczy kilka tabletek i od razu poprawa bedzie. brak magnezu kiedys jak mialam bardzo duzy to juz myslalam, ze jestem na cos chora bo dretwialy mi rece, mialam takie jakby mrowienia na glowie wedrujace, obraz w oku mi sie zamazywal. wystraszylam sie jak cholera!

myg dobrze, ze jestes taka przezorna. ja to bym nawet nie wpadla zeby spisac adresy szpitali. a gdzie twoj suwaczek?!
 
Beti jak pamiętasz miałam taki suwaczek ale on sie nie przesuwał :( zostawał na dacie z jaką go stworzyłam i tak dwa razy!! :angry: Jakoś od tamtego czasu sie nie złożyło.
 
Piękna pogoda, plaża i morze zaliczone, zaraz zbieram się do babci na imieninki :)

Brzucho jeszcze troszeczkę pobolewa ale jakoś daje radę, dzisiaj koleżanka zadała mi pytanie " w którym miesiącu dziecko przenosi się z macicy "wyżej" do brzucha" - zagieła mnie - powiedziałam że nie wiem...
 
reklama
Hej, mam pytanie jak to mozliwe żeby w ogóle dziecko wyszlo z macicy w ciągu 9 m-cy??? Kolezanka zartowala, czy naprawdę w to wierzy??? No i gdzie by to dziecko mialo przejść, do otrzewnej???


Jestem w Żywcu u rodzicow, byl festyn, toteż wszystkie karuzele zaliczone, brzuch pobolewa ciągle tak samo albo slabiej, najadlam sie frytek i mam zgagulca, aj jakbym teraz chciala byc nad morzem, pozdrawiam.
 
Do góry