reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam nowe mamy :-)

Dziewczyny, zrobiłam betę, mój wynik to 74744 mIU/ml. Rozumiem, że to dobry wynik? Adekwatny do mojego wieku ciąży? Będę wdzięczna za wasze porównania.
 
reklama
Witacie nowe mamusie:)))

Wlasnie wrocilam od gina, wszystko jest wporzadku:) Pani doktor powiedziala, ze mam sie nie zamartwiac bo nie ma zadnych sygnalow, ktore swiadcza o nieprawidlowosciach:D
 
Mam mętlik w głowie. Moja lekarka stwierdziła, ze nic się złego w moczu nie dzieje. Jest 237 bakterii przy normie do 130 a ona uważa, ze jest ok. No nie wiem... Boje się. Na Ciąży Po Poronieniu dziewczyny straszą, ze od takiej infekcji nieleczonej można stracić nawet dość wysoką ciążę. Dlaczego wiec moja lekarka nie podjęła żadnych kroków? A niby to dobra lekarka... Teraz się będę denerwować. Nie podgladalismy też malucha dzisiaj, choć miałam na to nadzieje. W zasadzie wizyta była bardzo szybka. Tylko wyniki i info, ze w przyszłym tyg.mam się zapisać na genetyczne.
 
Dziewczyny nie było mnie kilka dni, ale obrona! No ale juz po! :) Jade na 19 dzis sobie prywatnie usg zrobic no bo gdzie on mi kaze jeszcze trzy tygodnie czekac zebym cos wiecej mogla zobaczyc! Jade z polecenia do takiej babeczki, kumpela do niej chodzila. Ma lepszy aparat, dopochwowe mi zrobi i mam nadzieje, ze sie cos wiecej uda podpatrzyc niz pecherzyk ;) nie mam czasu Was nadrabiac teraz, ale jutro przysiade i odrobie lekture! Dzis jeszcze dam znac co na usg :) buziakii :)
 
katerinne a moze te bakterie sa jakos mniej szkodliwe niz inne i dlatego je lekarka zlekceważyła? dla wlasnego spokoju ja bym poszla do innego lekarza
 
katherinne skoro to dobra lekarka to chyba można jej zaufać, może faktycznie to żadne groźne bakterie...chociarz gdybym nie ufała lekarzowi do końca to dla świętego spokoju poszłabym do innego lekarza jeszcze się upewnić.
 
reklama
Kurde katherinne - jakoś dziwnie Cie babeczka potraktowała, tez bym była niespokojna. Chyba się warto gdzies przejsć. Jak ja byłam u lekarza pierwszego kontaktu - badania podst krew mocz, wyszła mi infekcja ( dużo leukocytów w moczu) lekarz spytał czy mnie piecze oddawanie moczu - ja mówie ze nie, za 2 tyg bylam znów u lekarza(ale innego) w tej samej przychodni, babda mówi - o infekcja była, było leczone? ja mówie ze nie, i powiedziałam co powiedział lekarz, stwierdziła "nie bede tego komentowac" wiec widzisz, jeden machnie ręka drugi by leczyl, a w ciazy wtedy jeszcze nie bylam.

Sylwia9 witaj :) i powodzonka na wizycie, pisz nam co i jak!

Truskawa - gratuluje obrony :) no i kciuki za usg by było maleństwo widac :)

Ja dzis cąły dzień mdlości, ledwo wyjeżdziłam dziś 2h, a rano zaliczyłam "całowanie deski klozetowej" .. ;/ masakara, nawet obiadu niebyłam w stanie dzis zmontowac, tylko wczorajsza zupa była. mam dość - kac gigant normalnie - tak się czuje! albo i gorzej.
 
Do góry