reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Mi się ostatnio ciągle chce seksu, jak nie mi, bo mam mały temperament w tych kwestiach. Ale jeszcze nie uslysalam od lekarki, ze mogę. Każe dmuchać na zimne, żeby potem sobie czegoś nie wyrzucać. Myślałam, ze jutro ja zapytam o zielone światło bo mnie skręcać zaczyna (rany, to naprawdę ja?) ale pewnie przez te infekcje znowu nie będzie zieelonegonswiatla..
 
reklama
Dziewczyny ale mam stresa i spac nie moge:( obudzilam sie dzis i jakby to napisac... nie czuje sie w ciazy. piersi mnie nie bola tak mocno jak wczesniej i mnie tak nie mdli jak jeszcze 2 dni temu:( albo ja jestem przewrazliwiona i doszukuje sie zlych sygnalow albo cos jest nie tak:/
 
Karolina ja mam to samo. aż pomyślałam zeby znów na usg iść. ale logicznie myśląc to trzeba się cieszyć ze łatwo ciąża idzie a jie doszukiwać się jie wiadomo czego.
ja dziś po kolejnej nocy nie dospanej bo mala non stop się budzi. chyba za duszno. teraz tez cyrki zrobiła rozbudzila mnie i poszła spać.
 
kurcze moje dziecko tez wstalo o 5 i dopominalo się o bajki
teraz wariują z sąsiadem:szok:

dziewczyny my chyba mamy jakas wiedze bo ja wczoraj się rozbierałam i tez sobie mysle ze cycki mnie mniej bola i mdlosci odpuscily i czy nie powinnam zacząć panikować ale wyczytałam potem ze w pewnym momencie przestają bolec i objawy ciążowe lubia ustepowac
ja to wogole oszaleje ,wizyta dopiero 19 lipca ,czyli za 2 tygodnie
 
Oj, dziewczyny, dziewczyny... Przecież to nie jest tak, ze te objawy będą cały czas na tym samym poziomie i z tym samym natężeniem. Ja juz parę razy miałam tak, ze objawy odchodziły jak ręką odjął. Pamiętajcie też, ze przy stresie wydziela się adrenalina, która działa przeciwbólowo, wiec jak się zestresujecie ' brakiem objawow' to póki nie przestaniecie się stresować, mogą nie wrócić ;) Takie błędne koło. Objawy tak naprawdę nie są wyznacznikiem niczego i nie ma co się tak przesadnie wsłuchiwać w swoje ciało. Ja wiem, ze to się robi mimochodem, ale prawda jest taka, ze mogą przjesc z dnia na dzień, potem wrócić albo i nie i to o niczym złym nie będzie świadczyć, a mogą być w pełni, choć dzieje się niedobrze. Niejedna dziewczyna jeszcze jakoś czas po poronieniu zmagała się z mdlosciami i wymiotowala. Takze proszę się nie wsłuchiwać w siebie tylko cieszyć się ciąża. Na tym etapie i tak na niewiele mamy wpływ, za to zaszkodzić łatwo. Wiec po co dokładać sobie i maluchowi niepotrzebnych stresów?
 
Wiem, ze nie powinnam sie doszukiwac niczego zlego bo przeciez ta ciaza wyglada calkiem innaczej jak poprzednia. Przeciez od poczatku mialam silne mdlosci, bol glowy i bylam senna ale przyczyna jest chyba to, ze ja chyba nie wierze, z moze byc dobrze. Myslalam nawet zeby zapisac sie dzis na usg ale przeciez dopiero co bylam a nie bede latala co tydzien jak glupia na to usg:/ Zapytam dzis poloznej i moze mnie uspokoi:(
 
Dziewczyny ja za to znów mecze sie z mega mdłościami.. a za niedługo ide na nauke jazdy, nie wiem, dobrze ze nie ma mega słońca dzis bo nie wiem jakbym dała rade.
 
to ja się wole stresować jak to łagodzi objawy. ale pamiętam przy drugiej ciąży mogłam jeść tylko makaron ugotowany z masłem i solą. na początku. A teraz jem normalnie
 
ja wczoraj umierałam , tak mi niedobrze było ale dzisiaj już lepiej na szczęscie.

co do objawów to ja już kiedyś spanikowałam bo miałam wrażenie że cycki mnie przestały boleć a potem bolały dalej normalnie i raz obudziłam się i mdłości jak ręką odjął myslę sobie o co chodzi? a po kilku godzinach znowu tak mdliło że masakra. Tak to już jest. Ja np. zauważyłam że u mnie wpływ na mdłości i samopoczucie ma pogoda. Przy zmianie pogody na niższe temperatury mam mniejsze mdłości i lepiej się czuję mimo że jest pochmurno i brak słońca.
 
reklama
Witam Wszystkie Obecne i Przyszłe Mamusie :)

Znalazłam Wasze forum, bo mam nadzieję że dzięki temu dowiem się jak Wy przchodzicie lub przechodziłyście ciążę i czego mogę się spodziewać w ciągu tych 9ciu miesięcy:) Mam też nadzieję że przyjmiecie mnie do grona przyszłych mamuś :)


a teraz powiem troszkę o sobie a więc jestem w ciąży, no dzisiaj się wszystko potwierdzi idę sobie prywatnie do lekarza na godzinę 17nastą , bardzo się boję tej wizyty bo nie wiem co mi powiem Pani Doktor, to jest moja druga ciąża, około 3 lata temu byłam w ciązy ale zakończyła się Ona w 26 tygodniu - dziecko po miesiącu zmarło... Nie potrafiłam zdecydowac się na kolejne dziecko bo tak na prawde jak pomyśle o swoim straconym dziecku to zbiera mi się na płacz, no a że mąż chciał mieć drugie dziecko więc wpadliśmy po raz drugi... I jeszcze ostatni raz u gina byłam jakieś 2 lata temu... Dlatego tak się boję bo nie przeżyje drugiej straty dziecka.... Mam nadzieję że będę mogła z Wami przeżyć ten mój okres ciąży... Pozdrawiam Sylwia
 
Do góry