reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Trzymam kciuki za wizyty!!!
Dzis u mnie fatalny dzien, cisnienie niskie, sennie, mokro, duszno strasznie! źle się oddycha
mam nadzieje ze u Was lepiej :)
miłego dnia!
 
reklama
Hey. Dolaczam do was mamuski! Termin mam na 3.02 . Napewno przez cesarke !!! Pierwsza ciaze Poronilam w 6 tyg. ;( Druga skonczyla sie cesarka w 27 tyg niestety cöreczka przezyla tylko tydzien ....3 Lata pozniej urodzilam synka ( przez cesarke ) jestem przeszczesliwa mamusia 2,5 rocznego rozrabiaki ;) od stycznia nie biore tabsow chcialam miec jeszcze jedna dzidzie , nö i ... Dwie kreski !!! Bylam juz na pierwszym usg w 6 tyg. Bilo serduszko i wszystko ok, nast. Termin 11.07 . Zaczynam sie jednak Bac Bö To juz. 3 cesarka ;( pliss napiszcie cos zebym sie odstresowala !! Pozdrawiam i duzo zdrowka !!!!
 
Malw777 witaj wśród nas i gratulacje!
Widzę że swoje przeżyłaś i stresu miałaś, ale teraz już wszystko będzie dobrze! Serduszko biję to super! trzeba myśleć pozytywnie! Wszystkie tu będziemy trzymać kciuki
niestety co do cesarki nie poradzę, nie mam dośw w tej kwestii
Pozdrawiam
 
Dzieki Eve82!!!! Mam taka nadzieje !!! Jestem w 7 tyg i 1 dzien !!! Oszczedzam sie Jak moge , tak bardzo Bym chciala zeby wszystko sie udalo !!!!!
 
aaaaa po napisaniu wcześniejszego posta położyłam się i zasnęła no i dopiero teraz mnie zbudziło wzywanie na siku :-p wyspałam się choć jeszcze chwilkę bym po drzemała :-p a teraz mam mega ochote na paczka z lukrem posypanego swiezym koperkiem :-p nie wiem ale ostatnio do wszystkiego dodawałabym koperek , a mamy swojski z działeczki:-p

Malw77 napewno bedzie dobrze :* a cesarka sie nie martw ja mam ciotke ktora miała 3 cesarki i jedna w bardzo krotkim odstepie po drugiej i jeszcze ciaza blizniacza i wszystko skonczyło sie dobrze ;-) mam tez kolezanke ktora miała 4 cesarki i tez wszystko jest ok;-) ja tez pierwsza miałąm cc ale teraz skłaniamy sie ku naturalnemu porodowi jesli wszystko bedzie dobrze :-) a powiedz mi jelsi moge spytac to dlaczgeo musisz teraz miec cc??
 
Malw777 no zawsze po cc jest wieksze prawdopodobienstwo że nastepny poród tez bedzie cc szczególe tak jak piszesz że miałaś już 2 cesarki ..:-) zobaczysz bedzie wszytsko dobrze .. ja znam wiele mam które miały 3 cesarki tak samo znam mamy które rodziły przez cc a później naturalnie ..;-) Ja pierwszego synka też urodziłam przez cc ale to tylko dlatego że był to 27 tydzień od tego czasu juz mineło 5 lat i jest mi wszytsko jedno ważne zeby dzidzia dobrze sie miała :-D

A ja dziś byłam z moim Nikosiem u lekarza od wczoraj gorączkuje i w sumie nie ma zadnych objawów choroby .. i mnie również pani doktor przebadała odrazu jak mnie zobaczyła to sie zapytała czy przypadkiem nie jestem w ciązy.. ja w szoku ale ... podobno po twarzy sie pomieniłam ..hyhy :-)
 
Urodzilas synka w 27 tyg ??? Möge spytac dlaczego ? Ja mialam tez cesarke w 27 tyg , z powodu Lozyska przodujacego , Ale cöreczka nie przezyla ;((((
 
wiesz co miałam infekcje byłam chora angina .. miedzy 24 a 25 tyg juz trafiłam do szpitala myślałam że mi wody odeszły okazało sie że to jakiś czop czy cuś ... zachamowali jeszcze na 2 i pół tyg .. cały czas pod kroplówkami jakies zaszczyki miałam na rozwijanie płodu itp .. jak przyszłam na oddział nikt nie wierzył że to juz 25 tydzien taki mały brzuch mialam że mysleli ze 15 sty :-)położyli mnie na nietoperza i tak mialam 100 dni .. w czwartek powiedzialam wszytskim że na 100 % bedzie Nikodem i juz !! a o 18 zaczełam rodzić .. w piątek o 8:55 nikos juz był na świecie ..
 
reklama
położyli mnie na nietoperza i tak mialam 100 dni .. w czwartek powiedzialam wszytskim że na 100 % bedzie Nikodem i juz??????? Nie rozumiem o Co chodzi z tymi 100 dni ! Ciesze sie ze sie udalo !!!
 
Do góry