reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Witam się,
otrzymałam oficjalne gratulacje od gina więc dopisuję się do lutówek :-)
Ciąża planowana ale w tym cyklu się kompletnie nie spodziewałam więc jestem bardzo zaskoczona. Już się szybciej o jakąś chorobę podejrzewałam niż o fasolkę :-D Test zrobiłam dopiero w sobotę. Jak się teraz nad tym zastanawiam to objawy jakieś są ale sprzeczne bardzo i za nic nie mogę wydedukować kiedy był moment poczęcia. W każdym razie wrażliwe sutki są, pełne i ciężkie piersi też, pojedyncze zawroty jak wstaję (wbrew pozorom na co dzień nie miewam), ciągną mnie bardzo jajniki, aż się w nocy nie mogę przewracać :-D, za to senności brak,mdłości brak, energia jest, dziwne :-D
Badanka zlecone, ale żadne wydumane, krew, mocz, bHCG i TSH bo ja tarczycowa.


Witam wszystkie mamy i życzę spokojnych 9 m-cy, fasolki trzymajcie się :-D
 
reklama
tak glukoze teraz mam robic wszystkie te badania ktore wyzej wypisałam mam zrobic do nastepnej wizyty czyli do 11 lipca :-) wiesz mysle ze lekarz wie co robi zlecajac mi te badanie teraz ... a zreszta w moim przypadku trzeba dmuchac na zimne ...
Ja też mam zlecone to badanie, ale to jest glukoza z krwi na czczo. Bez picia glukozy, bo ten test jest tak w połowie ciąży.
Ja używam balsamu z Rossmanna jakiegoś oliwkowego ;-) Lubię jego zapach i konsystencję i używałam go w dwóch poprzednich ciążach...
Gratuluję serduszek i dobrych wieści po wizytach :happy2::blink:

Happymama - nos do góry:happy2: Jutro będą same dobre wieści i małe pikające serducho :tak::tak::tak::happy2:

Dobrej nocki dziewczynki :-)
 
Cześc dziewczynki!!


U nas wczoraj była masakra! Przed 21 padł prąd w całym Rzeszowie! i dopiero po kolei włączali, u nas był po północy! Ludzie utknęli w windach, strażacy mieli pełne ręce roboty, a włączając prąd ludziom strzelały telewizory! tego jeszcze nie było!!

Mama Stacha - witamy :) i monotonii 9ciomiesięcznej życzę :)

Karolina1987 - no super super super ;)

JA dziś wizyta endo - zobaczymy co powie na moje wyniki!

Przez was nie moge sie doczekac mojej wizyty a to dopiero 3 lipca.

Znów mnie cyce strasznie bolą, a wyczulona na zapachy jestem masakrycznie!


No i powodzonka dziewczynki na dzisiejszych wizytach!! :) &&& za widoczne serduszka! Happymama i kto jeszcze ma dziś??
 
Ostatnia edycja:
witam:)
powodzenia na dzisiejszych wizytach. Trzymam kciuki&&&&&&&&&&&&&

chyba zaczyna mi się powoli faza spania:rofl2:
 
Dzien dobry dziewuszki:-)

ja juz po badaniach zapłaciłam 164 zł no to nie ma tak zle :-p spodziewałam sie wiekszej kwoty:-p w drodze na badani spotkałam mame kolezanki ktora jest w ciazy , jest tydzien po terminie i mały ani mysli wychodzic dzis rano pojechali na ip i maja nadzieje ze mały w najblizszych dniach pojawi sie na swiecie:-p

jejciu ledwo wpadłam do domu to musiałąm zajrzec do lodówki bo normalnie myslałam ze padne w drosze z badan taka głodna byłam :-p

u nas wczoraj cały dzine i cała noc tak pozadnie padało ze u nas całe boisko , plac zabaw i parking pod blokiem pływaja , ludzie wczoraj auta wywozili z parkingu ... tak pustego parkingu pod moim blokiem jeszcze nie widziałam:-p


Kciuki mocno zacisniete za dzisiejsze wizyty&&&&&&
WItam nowa mame :-)
Miłego dnia :*
 
-kasieczek- ja też dzisiaj do endo idę. TSH ostatnie przed ciążą miałam coś koło 0,5. Teraz mi skoczyło do 1,28 więc zobaczymy co powie.

Gratuluję udanych wizyt i witam nowe mamy.

Ja wczoraj jak padłam o 17 to się o 19 obudziłam, co ciekawe mężuś razem ze mną :D
 
Witajcie Kochane!

Niedawno wróciłam z badań. Strasznie boli mnie ręka. Baba okropnie mi się wbiła i mnie bolało :/ Teraz ciężko jest mi wyprostować rękę. Pierwszy raz coś takie mam. Zawsze pobieranie krwi dobrze wspominałam, czego nie mogę powiedzieć o tym razie.

Gratuluję wszystkim Serduszkom :) Ja idę w czwartek na wizytę. Będę wtedy w 6 tygodniu. Może i ja zobaczę pulsującą kropeczkę? Oby!

Czas na śniadanko.
 
reklama
89Katia miałam ostatnio to samo!
Baba musiała napełnić 3 fiolki i kiedy sięgała po następną to mi gmerała tą igłą w żyle :/
Skończyło się bólem całodniowym a później pięknym siniakiem przez kilka dni...
 
Do góry