reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Ja bede miała robione usg na sprzęcie takim jak JANE i mam nadzieje ze bedzie wszytsko pieknie ładnie czarno na białym :)

Beti - wizyta już niedługo ;)

a ja mam ciągle na słone ochote!
 
reklama
A jak tam Wasze objawy ciazowe, nasilaja sie?
ja latam do toalety ciagle, jak jestem glodna to strasznie boli mnie brzuch a i na kwasne mam straszna ochote:)
 
moje objawy to ból brzucha jak na okres, niemiłosierne gazy, brak łaknienia- ale to dobrze bo jestem i tak okrąglutka:no:no i powoli zaczyna mnie mdlić,
ja ma termin teoretycznie na 19 lutego a mi wychodzi 6w1d przy cyklach 30 dni ostania om 12.05 a wy?
 
witam :)
gratuluję kolejnych udanych wizyt :tak:
mi się wydaje, że to kiedy każda z nas zobaczy serce jest bardzo indywidualną sprawą. Nie ma co tego porównywać. Tak samo jak np. komuś wyjdzie super pozytywny test już w dzień spodziewanej @ mi wyszły dwie grube krechy dopiero tydzień po terminie @... wiem, że łatwo mi mówić bo już widziałam serducho ale Wy też swoje na pewno zobaczycie:tak:

ja objawów dalej nie mam prawie żadnych... nawet jakoś specjalnie jeść mi się więcej nie chce. Na słodkie mam ochotę ale to u mnie norma :-p co co spania to może minimalnie mi się bardziej chce ale taka pogoda i wszyscy dookoła ziewają. A poza tym jak się nic nie robi tylko na kanapie siedzi to dziwne, żebym była pełna energii;-)

magdulajtka ja miałam ostatnia @ 13 lutego więc podobnie. Mi wczoraj z USG wyszło że 5t1d.

malw przykro mi z powodu córeczki:-(
 
masz racje jane tak samo jest z bhcg ja w czwartek czyli 5w3d miałam 2683 a tu dziewczyny piszą ze mniej wiecejw tych dniach cyklu maiły po300-400 nie wiem od czego to zależy. niestety ja juz wiem ze jesli sie uda dotrwać to w 16 tygodniu szew szyjkowy bo w poprzedniej ciąży zaczął mi się poród przedwczesny w 23 tygodniu-ale zaszycie i lezenie pozwoliło mi dotrwać do ostatniego dnia 37 tygodnia i to moje szczęście ma już 4 lata
 
marcelka nie znasz dnia ani godziny;) glowa do gory, asio mdlosci!!!

karlona1987 u mnie poki co cisza z tymi gorszymi objawami;) ale mam mocne zawroty glowy, bol w krzyzu i czesto mi slabo.

magdulajtka oj to niecekawie z tym lezeniem mialas:/ bedzie oki
 
reklama
jane leżałam 3 tygodnie w szpitalu i reszte w domku jak mi się mała zaczynała rodzić to ważyła niespełna 1/2 kg wiec szanse miała niewielkie ale zatrzymali mi akcje porodową i sie udało chociaż lekko nie było no ale wtedy mogłam leżeć i dbać o siebie a teraz przy czterolatce byłoby ciężko właściwie nierealne hehe. Wiem że zabrzmi to strasznie ale jak ciąża ma poleciećto teraz bo nie wyobrażam sobie przechodzić przez wcześniejszy poród jeszcze raz, po tylu tygodniach dzidzi pod sercem juz czułam jej ruchy i zdążyłam ją pokochać na szczeście tragedia mnie ominęłą ale drugi raz to juz bym chyba nie dała rady
i dodam jeszcze jedno- dziewczynom które juz mają dziecko chyba troszke łatwiej przeboleć strate gorzej jest przy pierwszym
 
Do góry