reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Moja jeszcze nie raczkuje, ale w przeciwienstwie do Kacpra to jakoś nie mam ja takiego ciśnienia i nawet fajnie jak nie muszę mieć jeszcze oczu dookoła głowy :p
Moja też jest wszystkożerna jak tylko zobaczy że ktoś coś przeżuwa to sępi :p
MamaStacha a jak tam u
Was z zębami? Bracia nie zazdrośni? Bo u mnie zaczyna się zazdrość :-/
 
reklama
Magdzik, zębów u nas nie ma, co mnie cieszy bo potrafi mnie samymi dziąsłami nieźle przygryźć. Ale ślinienie i swędzące dziąsełka już od dawna więc chyba długo już na te zęby nie będziemy czekać. Siedzenie, raczkowanie czy wczesne chodzenie też mi nie na rękę. Mam dwójkę do obrobienia i miałam nadzieję, że trafi mi się "niewyrywne" dziecko, ale jak widać los jest przewrotny :-)
Co do zazdrości to powiem szczerze, że nie obserwuję.Młodszy bardzo kocha brata, starszemu był obojętny, teraz powolutku jakby zaczął pałać jakimś uczuciem, ale nie wiem czy tu bardziej nie chodzi o to, że gdy jest z bratem widzi moje zadowolenie,więc to chyba bardziej miłość do mnie niż do brata.
 
U nas też nie ma zębów.
My już po chrzcinach w pl. Obie byly bardzo grzeczne w kościele. Mala juz chodzi przy meblach.
No i jutro drugie urodziny starszej córki <3 :-D
 
Ja też nie dawałam malin. Mój młody ma obiekcje co do "konsystencji" więc malin z powodu ziarenek nawet nie próbowałam. Ostatnio chciałam dać kupny obiadek z ryżem i nie był zachwycony, denerwował go też ryż. Taki egzemplarz :-) Starsi synowie nie mieli z tym problemów :-)

U mnie młody rządzi dalej w zawrotnym tempie. Zaczął stawać tydzień temu . . .
 
Dałam maliny ale niestety nie pasowaly, i kupiłam słoik jabłko winogrona i maliny i też nie bardzo, moja Emy coś za jabłkami też nie jest, a wogole jest niespokojna ząbek wychodzi, coś polecacie na uspokojenie? Ząbki myjecie pasta czy woda przygotowana?
 
reklama
Kilka dni temu maly wstal w lozeczku ale tak niepewnie, a teraz smiga jak szalony. staje przy wszystkim i robi juz kroki. Ja na razie zabka nie myje bo jest taki malenki, ze tylko lyzeczka czuc ale nie widac.
 
Do góry