reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutóweczki 2014

Ja mam pytanie. Jak dopajać malucha ?? wiem czym i w ogóle. Ale nie mam pojęcia kiedy mu dawać pić żeby chciał pić i żeby potem zjadł cały posiłek. Wszędzie próbuje znaleźć odpowiedź ale na nic nie trafiłam.
 
reklama
Paula nie pomoge bo ja nie dopajem na razie małej ale ja kp :-)
A nnie nic nie boli :-) ale jeszcze fizycznie nie wróciłam do stanu sprzed ciąźy i czuje się mega ociężale
 
Ja tez nie pomoge. Paula tak naprawde co matka to opinia. Rob jak uwazasz. Ja bym dawala w polowie czasu miedzy jednym a kolejnym karmieniem :-)

Ja zaczelam robic brzuszki i dupa to nie miesnie hehe Po 15 sie zasapalam hehe juz nic nie powiem o wchodzeniu po schodach albo szybkim spacerze. Spieszylam sie do lekarza na biilans bo maly sie obsral przed samym wyjsciem i myslalam, ze mnie pot zaleje a nogi sie zaczna platac. nic kondycji, nic :szok: ale zeby sie pozadnie wziac za siebie to juz problem bo ciagle wymowek szukam, a zamiast pocwiczyc to siedze na fb albo bb :-D:-D:-D Dobranoc
 
Paula ja mojemu podaje albo herbatke z kopru albo sama wode i tak tak zazwyczaj godzinke po karmieniu ... a czasami i dam przed karmieniem i mały i tak zje całe mleczko :-) tylko ze moj karmiony mm :-p


Magdzik u mnie ez juz kondycja lepsza :-p ale juz doczekac sie figury z przed ciazy nie moge :-p tesknie za moim płaskim brzuszkiem haha :laugh2:
 
reklama
Do góry